Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Прийом громадян Роздрукувати

Вінничани нарікають не на проблеми, а на байдужість посадовців

Третього серпня відбувся черговий прийом громадян головою обласної Ради Сергієм Татусяком. Традиційно до 80% звернень стосувалися земельних питань, вирішення більшості з яких не в компетенції обласної Ради.
− Люди чекають від нас допомоги, не знаючи функцій та повноважень інших гілок влади, наприклад, судової, виконавчої. Це мені урок. Я наполягатиму, щоб на семінарах для керівників територіальних громад, депутатів їх навчали вести роз’яснювальну роботу з людьми щодо цього, − зауважив С.Татусяк.

На кожному особистому прийомі до голови приходять заявники, які роками оббивають пороги владних структур, ігноруючи резолюції про те, що справа може бути вирішена тільки у судовому порядку. Сергій Татусяк наголошує, що в суспільстві не викорінився стереотип «всемогутності» влади і, одночасно, недовіри до судів. Відтак, замість того, щоб поставити крапку у певному конфлікті цивілізованим правовим способом, громадяни сподіваються на сприяння посадовців.
− Я не розумію, чому звернення до суду ображає наших громадян, а ходіння по колу по чиновницьких кабінетах − ні. Так не має бути. Ми маємо прийти до цивілізованого способу вирішення проблем − особистих, господарських чи інших, − наголосив Сергій Татусяк.
Крім того голова облради висловив обурення тим фактом, що чи не кожна друга скарга вінничан на його ім’я стосується не проблеми по суті, а нарікання на зверхнє та байдуже ставлення до заявників чиновників та самоврядців районного та місцевого рівня влади.
− Це тривожний «дзвіночок», який дає привід для роздумів, для аналізу того, як має працювати державний службовець, − прокоментував Сергій Татусяк скарги вінничан на владу.
Також на прийомі громадян 3-го серпня головою облради було надано матеріальну допомогу двом багатодітним матерям, розглянуті питання про забезпечення житлом та працевлаштування десятьох заявників.

Повернутись Створено: 4 серпня 2011 року, 00:00 Переглядів: 734

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація