Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Затвердили Порядок надання допомоги постраждалим під час подій на Майдані

    Депутати затвердили порядок використання коштів обласного бюджету для надання щорічної матеріальної допомоги членам сімей загиблих/постраждалих осіб під час участі у масових акціях громадського протесту у зв’язку з річницею подій на Майдані 18-20 лютого 2014 року. Порядок визначає механізм використання коштів обласного бюджету для надання ....

  • Депутатів у обласній Раді стало менше

    Відсьогодні двоє депутатів обласної Ради достроково складають свої повноваження. Напередодні Володимир Барцьось та Юрій Мазур написали заяви про припинення дії свого представницького мандата. Володимир Васильович Барцьось був обраний 2015 року в багатомандатному виборчому окрузі за виборчим списком Аграрної партії України. Протягом цього часу ві ....

  • 62 голосами підтримали звернення щодо обігу земель та розміру мінімальних пенсій

    Першим питанням порядку денного 41 сесії обласної Ради депутати розглянули звернення до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо відкликання законопроекту 2178-10 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення» як такого, що загрожує стабільності в економіці та ....

Прийом громадян Роздрукувати

Вінничани нарікають не на проблеми, а на байдужість посадовців

Третього серпня відбувся черговий прийом громадян головою обласної Ради Сергієм Татусяком. Традиційно до 80% звернень стосувалися земельних питань, вирішення більшості з яких не в компетенції обласної Ради.
− Люди чекають від нас допомоги, не знаючи функцій та повноважень інших гілок влади, наприклад, судової, виконавчої. Це мені урок. Я наполягатиму, щоб на семінарах для керівників територіальних громад, депутатів їх навчали вести роз’яснювальну роботу з людьми щодо цього, − зауважив С.Татусяк.

На кожному особистому прийомі до голови приходять заявники, які роками оббивають пороги владних структур, ігноруючи резолюції про те, що справа може бути вирішена тільки у судовому порядку. Сергій Татусяк наголошує, що в суспільстві не викорінився стереотип «всемогутності» влади і, одночасно, недовіри до судів. Відтак, замість того, щоб поставити крапку у певному конфлікті цивілізованим правовим способом, громадяни сподіваються на сприяння посадовців.
− Я не розумію, чому звернення до суду ображає наших громадян, а ходіння по колу по чиновницьких кабінетах − ні. Так не має бути. Ми маємо прийти до цивілізованого способу вирішення проблем − особистих, господарських чи інших, − наголосив Сергій Татусяк.
Крім того голова облради висловив обурення тим фактом, що чи не кожна друга скарга вінничан на його ім’я стосується не проблеми по суті, а нарікання на зверхнє та байдуже ставлення до заявників чиновників та самоврядців районного та місцевого рівня влади.
− Це тривожний «дзвіночок», який дає привід для роздумів, для аналізу того, як має працювати державний службовець, − прокоментував Сергій Татусяк скарги вінничан на владу.
Також на прийомі громадян 3-го серпня головою облради було надано матеріальну допомогу двом багатодітним матерям, розглянуті питання про забезпечення житлом та працевлаштування десятьох заявників.

Повернутись Створено: 4 серпня 2011 року, 00:00 Переглядів: 793

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація