24 жовтня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (каб. 209) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Прийом громадян Роздрукувати

Вінничани нарікають не на проблеми, а на байдужість посадовців

Третього серпня відбувся черговий прийом громадян головою обласної Ради Сергієм Татусяком. Традиційно до 80% звернень стосувалися земельних питань, вирішення більшості з яких не в компетенції обласної Ради.
− Люди чекають від нас допомоги, не знаючи функцій та повноважень інших гілок влади, наприклад, судової, виконавчої. Це мені урок. Я наполягатиму, щоб на семінарах для керівників територіальних громад, депутатів їх навчали вести роз’яснювальну роботу з людьми щодо цього, − зауважив С.Татусяк.

На кожному особистому прийомі до голови приходять заявники, які роками оббивають пороги владних структур, ігноруючи резолюції про те, що справа може бути вирішена тільки у судовому порядку. Сергій Татусяк наголошує, що в суспільстві не викорінився стереотип «всемогутності» влади і, одночасно, недовіри до судів. Відтак, замість того, щоб поставити крапку у певному конфлікті цивілізованим правовим способом, громадяни сподіваються на сприяння посадовців.
− Я не розумію, чому звернення до суду ображає наших громадян, а ходіння по колу по чиновницьких кабінетах − ні. Так не має бути. Ми маємо прийти до цивілізованого способу вирішення проблем − особистих, господарських чи інших, − наголосив Сергій Татусяк.
Крім того голова облради висловив обурення тим фактом, що чи не кожна друга скарга вінничан на його ім’я стосується не проблеми по суті, а нарікання на зверхнє та байдуже ставлення до заявників чиновників та самоврядців районного та місцевого рівня влади.
− Це тривожний «дзвіночок», який дає привід для роздумів, для аналізу того, як має працювати державний службовець, − прокоментував Сергій Татусяк скарги вінничан на владу.
Також на прийомі громадян 3-го серпня головою облради було надано матеріальну допомогу двом багатодітним матерям, розглянуті питання про забезпечення житлом та працевлаштування десятьох заявників.

Повернутись Створено: 4 серпня 2011 року, 00:00 Переглядів: 762

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація