Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

Прийом громадян Роздрукувати

Вінничани нарікають не на проблеми, а на байдужість посадовців

Третього серпня відбувся черговий прийом громадян головою обласної Ради Сергієм Татусяком. Традиційно до 80% звернень стосувалися земельних питань, вирішення більшості з яких не в компетенції обласної Ради.
− Люди чекають від нас допомоги, не знаючи функцій та повноважень інших гілок влади, наприклад, судової, виконавчої. Це мені урок. Я наполягатиму, щоб на семінарах для керівників територіальних громад, депутатів їх навчали вести роз’яснювальну роботу з людьми щодо цього, − зауважив С.Татусяк.

На кожному особистому прийомі до голови приходять заявники, які роками оббивають пороги владних структур, ігноруючи резолюції про те, що справа може бути вирішена тільки у судовому порядку. Сергій Татусяк наголошує, що в суспільстві не викорінився стереотип «всемогутності» влади і, одночасно, недовіри до судів. Відтак, замість того, щоб поставити крапку у певному конфлікті цивілізованим правовим способом, громадяни сподіваються на сприяння посадовців.
− Я не розумію, чому звернення до суду ображає наших громадян, а ходіння по колу по чиновницьких кабінетах − ні. Так не має бути. Ми маємо прийти до цивілізованого способу вирішення проблем − особистих, господарських чи інших, − наголосив Сергій Татусяк.
Крім того голова облради висловив обурення тим фактом, що чи не кожна друга скарга вінничан на його ім’я стосується не проблеми по суті, а нарікання на зверхнє та байдуже ставлення до заявників чиновників та самоврядців районного та місцевого рівня влади.
− Це тривожний «дзвіночок», який дає привід для роздумів, для аналізу того, як має працювати державний службовець, − прокоментував Сергій Татусяк скарги вінничан на владу.
Також на прийомі громадян 3-го серпня головою облради було надано матеріальну допомогу двом багатодітним матерям, розглянуті питання про забезпечення житлом та працевлаштування десятьох заявників.

Повернутись Створено: 4 серпня 2011 року, 00:00 Переглядів: 984

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація