Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Прийом громадян Роздрукувати

Сергій Татусяк: «Маємо проблему з поганою поінформованістю населення»

Голова обласної Ради Сергій Татусяк вважає, що населення Вінницької області погано інформоване. Зокрема, багато вінничан (особливо жителі сільської місцевості, пенсіонери) не знають, де і як вони можуть вирішити свої життєві проблеми. На цьому голова наголосив по завершенні особистого прийому громадян 18 січня.

Традиційно багато під час прийому було приватних питань, які стосуються забезпечення житлом, виділення земельної ділянки, працевлаштування. Багато питань не є в компетенції обласної Ради і, на думку С.Татусяка, могли б вирішуватися на місцевому рівні, якби люди краще володіли інформацією, куди їм звертатися за консультацією чи безпосереднім розв’язанням проблеми.
Втім на прийом до голови приходять вінничани не тільки зі скаргами чи проханнями, а й з цікавими ідеями. Так, наприклад, фермер із Гайсинського району прибув на зустріч із Сергієм Татусяком з пропозицією ініціювати процес, спрямований на залишання податку на прибуток громадян у місцевих бюджетах.
– Радує, що приходять люди, які не просять щось для себе, а приносять пропозиції, які не байдужі до долі своєї територіальної громади і області в цілому. Влада має дослухатися до цих пропозицій, вивчати раціональні ідеї і втілювати їх в життя, – наголосив Сергій Пилипович.

Із давньою проблемою до голови облради вкотре звернулися жителі села Марксове Немирівського району. Сільська громада хоче залишити у селі повноцінну 9-річну школу, яку чиновники від освіти мають намір реорганізувати у початкову. Інше бажання мешканців Марксового – відкрити у селі дитячий садок, на спорудження якого потрібно щонайменше 350 тисяч гривень.
Голова обласної Ради відверто зізнався заявникам, що державні чи обласні кошти в повному обсязі на даний об’єкт навряд чи вдасться залучити.
– Не буду вас обманювати. На сьогодні у бюджеті не вистачає коштів, щоб виплатити зарплати у соціальній сфері, – пояснив С.Татусяк представникам Марксового.
Разом з тим голова порадив ініціативній групі на чолі із сільським головою використати можливість вітчизняних та міжнародних програм, які фінансують проекти соціально-гуманітарної галузі.

Загалом 18 січня голова обласної Ради прийняв 15 громадян із шести районів особисто та ще прийняв низку письмових заяв від вінничан.
 

Повернутись Створено: 18 січня 2012 року, 00:00 Переглядів: 815

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація