Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Прийом громадян Роздрукувати

Сергій Татусяк: «Особистий прийом громадян – це розбирання в наслідках»

21 березня на особистий прийом до голови обласної Ради Сергія Татусяка прийшло півтора десятка вінничан. Три звернення були колективними, решта – індивідуальні: щодо працевлаштування, надання житла чи земельної ділянки, а також щодо виділення матеріальної допомоги.

З-поміж проблем, у вирішенні яких голова облради обіцяв взяти участь, було звернення про надання цільової допомоги для вирішення комунально-побутових питань Барській організації УТОС (інвалідам по зору).
Окремого, зокрема юридичного, втручання потребує також ситуація у селі Велика Ростівка Оратівського району. У згаданій сільській раді проблема з поверненням кредиту, який рада кілька років тому брала на газифікацію.
Як вияснилося, процедура отримання коштів була порушена від початку, відтак нинішній сільський голова виявився заручником ситуації.
– Питання нелегке, є відповідне рішення суду про повернення коштів. Разом із облдержадміністрацією, районною владою будемо шукати варіанти вирішення проблеми, – сказав Сергій Татусяк.
Голова зазначив, що зачасти на особистий прийом люди приходять з проблемами багаторічної давнини, коли вже помінялися люди на посадах, змінилися обставини.
– Це так звані питання «з бородою». От і перетворюється особистий прийом громадян на розбирання в наслідках, – зауважив С.Татусяк.
Втім, наголосив голова облради, жодне звернення не залишиться поза увагою депутатів обласної Ради і його особисто.


Повернутись Створено: 21 березня 2012 року, 00:00 Переглядів: 843

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація