Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Прийом громадян Роздрукувати

Сергій Татусяк: «Особистий прийом громадян – це розбирання в наслідках»

21 березня на особистий прийом до голови обласної Ради Сергія Татусяка прийшло півтора десятка вінничан. Три звернення були колективними, решта – індивідуальні: щодо працевлаштування, надання житла чи земельної ділянки, а також щодо виділення матеріальної допомоги.

З-поміж проблем, у вирішенні яких голова облради обіцяв взяти участь, було звернення про надання цільової допомоги для вирішення комунально-побутових питань Барській організації УТОС (інвалідам по зору).
Окремого, зокрема юридичного, втручання потребує також ситуація у селі Велика Ростівка Оратівського району. У згаданій сільській раді проблема з поверненням кредиту, який рада кілька років тому брала на газифікацію.
Як вияснилося, процедура отримання коштів була порушена від початку, відтак нинішній сільський голова виявився заручником ситуації.
– Питання нелегке, є відповідне рішення суду про повернення коштів. Разом із облдержадміністрацією, районною владою будемо шукати варіанти вирішення проблеми, – сказав Сергій Татусяк.
Голова зазначив, що зачасти на особистий прийом люди приходять з проблемами багаторічної давнини, коли вже помінялися люди на посадах, змінилися обставини.
– Це так звані питання «з бородою». От і перетворюється особистий прийом громадян на розбирання в наслідках, – зауважив С.Татусяк.
Втім, наголосив голова облради, жодне звернення не залишиться поза увагою депутатів обласної Ради і його особисто.


Повернутись Створено: 21 березня 2012 року, 00:00 Переглядів: 822

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація