Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 05.12.2019 № 240 Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»: 1. Провести пленарне засідання чергової 41 сесії обласної Ради 7 скликання 17 грудня 2019 року о 10.00 годині в приміще ....

  • Триває громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік»

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік» Пропозиції надавати до 16 грудня 2019 року до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0432) 611384 або на ел.пошту ....

  • Розпочато громадське обговорення Програми економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про Програму економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік». Пропозиції надавати до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0 ....

Прийом громадян Роздрукувати

Сергій Татусяк: «Особистий прийом громадян – це розбирання в наслідках»

21 березня на особистий прийом до голови обласної Ради Сергія Татусяка прийшло півтора десятка вінничан. Три звернення були колективними, решта – індивідуальні: щодо працевлаштування, надання житла чи земельної ділянки, а також щодо виділення матеріальної допомоги.

З-поміж проблем, у вирішенні яких голова облради обіцяв взяти участь, було звернення про надання цільової допомоги для вирішення комунально-побутових питань Барській організації УТОС (інвалідам по зору).
Окремого, зокрема юридичного, втручання потребує також ситуація у селі Велика Ростівка Оратівського району. У згаданій сільській раді проблема з поверненням кредиту, який рада кілька років тому брала на газифікацію.
Як вияснилося, процедура отримання коштів була порушена від початку, відтак нинішній сільський голова виявився заручником ситуації.
– Питання нелегке, є відповідне рішення суду про повернення коштів. Разом із облдержадміністрацією, районною владою будемо шукати варіанти вирішення проблеми, – сказав Сергій Татусяк.
Голова зазначив, що зачасти на особистий прийом люди приходять з проблемами багаторічної давнини, коли вже помінялися люди на посадах, змінилися обставини.
– Це так звані питання «з бородою». От і перетворюється особистий прийом громадян на розбирання в наслідках, – зауважив С.Татусяк.
Втім, наголосив голова облради, жодне звернення не залишиться поза увагою депутатів обласної Ради і його особисто.


Повернутись Створено: 21 березня 2012 року, 00:00 Переглядів: 864

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація