29 травня о14.00 в приміщенні обласної Ради (303 кабінет) відбудеться онлайн-засідання постійної комісії обласної Ради з питань регулювання комунальної власності та приватизації             

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Прийом громадян Роздрукувати

Сергій Татусяк: «Особистий прийом громадян – це розбирання в наслідках»

21 березня на особистий прийом до голови обласної Ради Сергія Татусяка прийшло півтора десятка вінничан. Три звернення були колективними, решта – індивідуальні: щодо працевлаштування, надання житла чи земельної ділянки, а також щодо виділення матеріальної допомоги.

З-поміж проблем, у вирішенні яких голова облради обіцяв взяти участь, було звернення про надання цільової допомоги для вирішення комунально-побутових питань Барській організації УТОС (інвалідам по зору).
Окремого, зокрема юридичного, втручання потребує також ситуація у селі Велика Ростівка Оратівського району. У згаданій сільській раді проблема з поверненням кредиту, який рада кілька років тому брала на газифікацію.
Як вияснилося, процедура отримання коштів була порушена від початку, відтак нинішній сільський голова виявився заручником ситуації.
– Питання нелегке, є відповідне рішення суду про повернення коштів. Разом із облдержадміністрацією, районною владою будемо шукати варіанти вирішення проблеми, – сказав Сергій Татусяк.
Голова зазначив, що зачасти на особистий прийом люди приходять з проблемами багаторічної давнини, коли вже помінялися люди на посадах, змінилися обставини.
– Це так звані питання «з бородою». От і перетворюється особистий прийом громадян на розбирання в наслідках, – зауважив С.Татусяк.
Втім, наголосив голова облради, жодне звернення не залишиться поза увагою депутатів обласної Ради і його особисто.


Повернутись Створено: 21 березня 2012 року, 00:00 Переглядів: 921

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація