13 листопада  о 10.00 в приміщенні Чернівецької районної ради (вул. Святомиколаївська, 103/1) заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк проведе особистий прийом громадян

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Анатолій Олійник провів перший особистий прийом громадян Роздрукувати

11 грудня  голова обласної Ради Анатолій Олійник  провів перший особистий прийом громадян, в межах якого було розглянуто 10 звернень, серед яких два   колективних, а інші - з різних питань життєдіяльності мешканців Вінницької області.

В переважній більшості питання стосувалися земельних відносин, соціальних виплат, порушення прав громадян.

До голови обласної Ради звернулася група учасників АТО за допомогою у вирiшеннi проблем, якi на сьогод​нi їх турбують. Зокрема,  створення реєстру учасників АТО, медичне обстеження тих бiйцiв, якi повертаються із Сходу, сприяння у видiленнi земельних ділянок. На їх думку, фінансування програми підтримки учасників АТО та їх сімей на 2016 рік  суттєво зменшується. Тому, щоб цього не сталось, учасники АТО вручили голові обласної Ради розроблену ними обласну комплексну програму підтримки учасників антитерористичної операції та членів їх сімей на 2016-2018 роки.   

Анатолій Олійник  зауважив, що враховуючи ситуацiю, яка сьогоднi склалася в Українi та вiйну на Сходi, пiдтримка учасникiв АТО є чи не найважливiшим напрямом, яким буде займатись обласна Рада 7 скликання. Очільник облради  також поінформував про те, що відповідним  структурам ним  вже дано завдання зі  створення реєстру учасників АТО, при обласній Раді створена постійна комісія з питань учасників АТО, бойових дій, Революції гідності, волонтерського руху та зв’язків з громадськістю. Окрім цього,  Анатолій Олійник запевнив, що програму підтримки учасників АТО передасть на розгляд постійних комісій обласної Ради.

До керівника обласної Ради звернулися із колективним листом представники   громади села Сніжна Погребищенського району. Селяни скаржаться  на непрозорі схеми надання земельних ділянок. Зокрема, вони стверджують, що Головним  управлінням Держгеокадастру  у Вінницькій області на території Сніжнянської сільської ради було проведено розпаювання земель запасу площею 116 га стороннім особам. Окрім цього, за їх словами, проводиться виготовлення технічної документації на розпаювання  40 га між 20 особами, що зумовить  зменшення надходжень до бюджету сільської ради на сотні тисяч гривень. Скаржники  просять допомогти повернути сільській раді 116 га земельних угідь та зупинити виготовлення технічної документації на 40 га.

Очільник обласної Ради наголосив, що оприлюднить  вимоги жителів територіальної громади та скерує відповідний лист до Головного управління Держгеокадастру у Вінницькій області.

Під час особистого прийому також були заяви щодо надання пільг, неналежного автобусного сполучення, виплати пенсій  та вирішення інших соціальних питань наших громадян.

Голова обласної Ради Анатолій Олійник  розглянув всі письмові звернення і вислухав озвучені проблеми мешканців Вінниччини, які приїхали на прийом з усіх куточків області. Окремі питання він вирішив в ході прийому, давши доручення відповідним службам, а інші – пообіцяв вирішити в межах своєї компетенції та у відповідності до чинного законодавства.

 

Повернутись Створено: 11 грудня 2015 року, 19:16 Переглядів: 934

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація