Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • ВИБОРИ-2020. Списки кандидатів у депутати до Вінницької обласної Ради

    Вінницька обласна територіальна виборча комісія прийняла низку постанов щодо реєстрації кандидатів у депутати до Вінницької обласної Ради по багатомандатному виборчому округу, включених до виборчого списку кандидатів у депутати від: ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ЗА МАЙБУТНЄ» Вінницької регіональної організ ....

  • 336 студентів вінницьких вишів отримають компенсацію за навчання

    Під час чергового 45 сесійного засідання 44 депутати обласної Ради прийняли рішення «Про затвердження списку студентів учасників бойових дій та їхніх дітей для здійснення компенсаційної виплати за навчання протягом І-ІІ семестру 2019-2020 навчального року». Згідно із прийнятим рішенням компенсаційні виплати отримають 336 студентів із 26 ....

  • Членам сімей загиблих військовослужбовців надаватимуть матеріальну допомогу

    Сьогодні, 24 вересня, депутати обласної Ради розглянули зміни до рішення 21 сесії обласної Ради 7 скликання від 30 червня 2017 року № 392 «Про затвердження Порядку використання коштів обласного бюджету для надання матеріальної допомоги членам сімей загиблих військовослужбовців з нагоди ювілейних та пам’ятних дат створення військових час ....

Анатолій Олійник провів перший особистий прийом громадян Роздрукувати

11 грудня  голова обласної Ради Анатолій Олійник  провів перший особистий прийом громадян, в межах якого було розглянуто 10 звернень, серед яких два   колективних, а інші - з різних питань життєдіяльності мешканців Вінницької області.

В переважній більшості питання стосувалися земельних відносин, соціальних виплат, порушення прав громадян.

До голови обласної Ради звернулася група учасників АТО за допомогою у вирiшеннi проблем, якi на сьогод​нi їх турбують. Зокрема,  створення реєстру учасників АТО, медичне обстеження тих бiйцiв, якi повертаються із Сходу, сприяння у видiленнi земельних ділянок. На їх думку, фінансування програми підтримки учасників АТО та їх сімей на 2016 рік  суттєво зменшується. Тому, щоб цього не сталось, учасники АТО вручили голові обласної Ради розроблену ними обласну комплексну програму підтримки учасників антитерористичної операції та членів їх сімей на 2016-2018 роки.   

Анатолій Олійник  зауважив, що враховуючи ситуацiю, яка сьогоднi склалася в Українi та вiйну на Сходi, пiдтримка учасникiв АТО є чи не найважливiшим напрямом, яким буде займатись обласна Рада 7 скликання. Очільник облради  також поінформував про те, що відповідним  структурам ним  вже дано завдання зі  створення реєстру учасників АТО, при обласній Раді створена постійна комісія з питань учасників АТО, бойових дій, Революції гідності, волонтерського руху та зв’язків з громадськістю. Окрім цього,  Анатолій Олійник запевнив, що програму підтримки учасників АТО передасть на розгляд постійних комісій обласної Ради.

До керівника обласної Ради звернулися із колективним листом представники   громади села Сніжна Погребищенського району. Селяни скаржаться  на непрозорі схеми надання земельних ділянок. Зокрема, вони стверджують, що Головним  управлінням Держгеокадастру  у Вінницькій області на території Сніжнянської сільської ради було проведено розпаювання земель запасу площею 116 га стороннім особам. Окрім цього, за їх словами, проводиться виготовлення технічної документації на розпаювання  40 га між 20 особами, що зумовить  зменшення надходжень до бюджету сільської ради на сотні тисяч гривень. Скаржники  просять допомогти повернути сільській раді 116 га земельних угідь та зупинити виготовлення технічної документації на 40 га.

Очільник обласної Ради наголосив, що оприлюднить  вимоги жителів територіальної громади та скерує відповідний лист до Головного управління Держгеокадастру у Вінницькій області.

Під час особистого прийому також були заяви щодо надання пільг, неналежного автобусного сполучення, виплати пенсій  та вирішення інших соціальних питань наших громадян.

Голова обласної Ради Анатолій Олійник  розглянув всі письмові звернення і вислухав озвучені проблеми мешканців Вінниччини, які приїхали на прийом з усіх куточків області. Окремі питання він вирішив в ході прийому, давши доручення відповідним службам, а інші – пообіцяв вирішити в межах своєї компетенції та у відповідності до чинного законодавства.

 

Повернутись Створено: 11 грудня 2015 року, 19:16 Переглядів: 1062

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація