5 червня о 10.00 в сесійній залі обласної Ради відбудеться робоча зустріч з представниками окремих комунальних некомерційних підприємств у сфері охорони здоров’я.
 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Прийом громадян залишається пріоритетним напрямом діяльності обласної Ради Роздрукувати

28 лютого у Вінницькій обласній Раді відбувся особистий прийом громадян. Цього разу болючі питання і проблеми вінничан вирішувала заступник голови обласної Ради Наталія Солейко. Першим було розглянуто колективне звернення мешканців гуртожитку, що проживають за адресою: вулиця генерала Арабея, 3-А. Вони вже неодноразово подавали клопотання щодо передачі їхнього гуртожитку у комунальну власність міста, але питання до цих пір не вирішується.

Також на прийом до обласного керівництва звернулися громадяни з питанням щодо вирішення земельних спорів. Так, жителька Хмільника Галина Ксенченко поскаржилась, що із своєю заявою пройшла всі місцеві інстанції, але натомість їй порекомендували звернутися до суду.

Хвилюють вінничан також питання соціального забезпечення, зокрема, нестача коштів для лікування та оперативного втручання. Тому на прийомі були прохання щодо надання матеріальної допомоги для вирішення цих потреб.

Заступник голови обласної Ради Наталія Солейко детально розглянула звернення всіх громадян і пообіцяла вирішити їх в межах повноважень та у відповідності до чинного законодавства.

Повернутись Створено: 28 лютого 2014 року, 20:26 Переглядів: 756

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація