Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Прийом громадян Роздрукувати

«Батьки вбитих дітей Вінниччини» просять допомоги в обласній Раді

5 вересня відбувся черговий особистий прийом громадян головою обласної Ради Сергієм Татусяком. З особистими та колективними питання до голови звернулися півтора десятка жителів м.Вінниці та області, зокрема, Козятинського, Гайсинського, Бершадського, Липовецького районів.

Найпроблемнішим стало питання громадської організації «Батьки вбитих дітей Вінниччини». Організація існує вже 6 років і об’єднує спільною бідою близько 30 осіб. Це вінничани, у родині яких загинули діти чи онуки, як стверджують самі рідні, через вбивства. Втім, не в усіх випадках кримінальні справи були відкриті за цією кваліфікацією, а результатами тих, що все-таки провадилися, близькі загиблих не задоволені.
– Про нашу біду знають усі. Ми добиваємося правди вже не один рік – були скрізь від міських депутатів до Генеральної прокуратури і адміністрації Президента. Скрізь ми вимагаємо одного: відновити розгляд наших справ і покарати винних, – сказала під час прийому представниця організації «Батьки вбитих дітей Вінниччини» Тетяна Кушнір.
Сергій Татусяк зауважив, що представницький орган влади, яким є обласна Рада, не має повноважень втручатися у діяльність правоохоронних органів. Втім голова пообіцяв особисто слідкувати за перебігом справ потерпілих.
– Я можу надати допомогу у захисті ваших прав. Сподіваюся, з моєю допомогою ви отримаєте відповіді на багато своїх запитань, – зауважив С.Татусяк.
Звернення заявників голова доручив взяти на контроль постійній комісії облради з питань зміцнення законності, правопорядку, боротьби з корупцією, охорони прав і свобод громадян на чолі з Віталієм Мрачковським. Крім того, правовий супровід надаватиме юридичний відділ апарату облради.

Гостру соціальну проблему підняла на прийомі Юлія Сердинюк – молодий сімейний лікар-інтерн із с.Комсомольського Козятинського район. Вони з чоловіком погодилися відбувати інтернатуру у місцевій лікарні, однак сільська рада не забезпечила їх житлом. Винаймати приватну квартиру молодим спеціалістам важкувато, відтак звернулися за рішенням проблеми до голови обласної Ради.
– Виділення житла сімейним лікарям первинної ланки медицини – це одна з умов реалізації пілотного проекту з охорони здоров’я на Вінниччині. На жаль, ця програма не виконується в повному обсязі, є багато проблем на місцевому рівні. Конкретне питання я вирішуватиму із сільським головою, але фахівці на обласному рівні мають втрутитися в ситуацію по області загалом, – зазначив Сергій Татусяк.
Також на особистий контроль голова взяв питання оплати лікування важкохворої вінничанки за кордоном, завершення будівництва житла для багатодітної родини з Козятинщини, поселення у гуртожиток дітей іншої багатодітної родини з Гайсинського району. Не залишаться поза увагою й звернення громадян щодо працевлаштування, виділення матеріальної допомоги, лікування тощо.


Повернутись Створено: 5 вересня 2012 року, 00:00 Переглядів: 888

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація