03 червня о 10.00 в приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2-й поверх) відбудеться онлайн-засідання постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінанасів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Прийом журналістських робіт продовжили до 15 липня Роздрукувати

4 травня відбулося засідання конкурсної ради обласного конкурсу журналістських робіт «Кращі практики місцевого самоврядування». В режимі відеоконференції у її роботі взяли участь 10 членів конкурсної ради з 15-ти. Розглядали одне питання – продовження терміну прийому заявок від журналістів Вінниччини.

Була висловлена пропозиція, враховуючи карантинні обмеження, які вплинули на роботу журналістів, а також те, що Міністерство розвитку громад та територій України оголосило подібний конкурс «Кращі практики місцевого самоврядування», продовжити строк прийому заявок до 15 липня, а нагородження журналістів-переможців приурочити до Дня Незалежності України.

Голова постійної комісії обласної Ради з питань свободи слова, інформаційного простору та реформування державних і комунальних друкованих засобів масової інформації Тетяна Редько запропонувала продовжити прийом заявок до 15 вересня.

Усі присутні члени конкурсної ради підтримали першу пропозицію щодо продовження прийому заявок від журналістів до 15 липня включно. Члени конкурсної ради оцінюватимуть їх з 16 по 31 липня.

Нагадаємо, що конкурсні роботи можуть стосуватися  як загальних, так і конкретних аспектів – об’єднання громад, виборчого процесу,  фінансів, медицини, освіти, культури, екології, участі молоді в реформі місцевого самоврядування, системи управління та кадрів, проектів розвитку і співробітництва територіальних громад  та іншого.

Призовий фонд складає 100 тис. грн. і передбачає 18 нагород  від 3 до 10 тис. грн у 3-х номінаціях – онлайн-публікація, стаття та відео/радіоматеріал, що вийшли у світ у ЗМІ області з квітня 2019 року. Під час підготовки журналістських робіт важливо дотримуватись  критеріїв, які будуть основними при оцінюванні номінантів щодо актуальності, фаховості, креативності та  дотримання стандартів журналістики. Про всі технічні умови конкурсу (обсяг матеріалу, аплікаційна форма учасника)  можна дізнатись на сайті Вінницької обласної Ради у розділі «Конкурси»: https://vinrada.gov.ua/polozhennya-5.htm. Кожний учасник може подати на конкурс до трьох робіт, оформивши їх окремими конкурсними заявками. Заявки на участь у конкурсі приймаються за посиланням: https://vinrada.gov.ua/zayavka-4.htm.

За три роки існування конкурсу його учасниками стали 122 місцевих журналіста, які подали 222 роботи. В цілому – 54 учасники отримали грошові призи, а ще 32 – спеціальні відзнаки.

За детальною інформацією звертатись за тел. (0432) 61 15 38, або за електронною адресою: konkurs.rada@gmail.com

Повернутись Створено: 4 травня 2020 року, 17:27 Переглядів: 211

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація