21 листопада, о 11.00 в приміщенні обласної Ради (209 кабінет) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Наталія Солейко вирішувала проблемні питання вінничан Роздрукувати

15 липня заступник обласної Ради Наталія Солейко вирішувала проблемні питання, порушені вінничанами на особистому прийомі громадян.

Під час проведення прийому цього разу було розглянуто найбільше заяв і скарг щодо питань, які стосуються охорони здоров’я.

Зокрема, до заступника голови обласної Ради звернулася працівник Донецького технічного університету Людмила Вікторівна Малик, яка зі своїми рідними ще минулого року змушена була переїхати до Вінниці із Донецька. За словами жінки, вони мають офіційний статус переселенців, користуються встановленими законодавством пільгами, але наразі є чимало проблем, з якими її сім’я не в змозі самостійно впоратися. У її родині двоє дітей, батьки – інваліди ІІ групи, і чоловік, колишній шахтар, який отримав на виробництві травму хребта й має інвалідність І групи. Його стан здоров’я потребує постійного стороннього догляду, який вона одна не має можливості забезпечити. Окрім цього, для хворого потрібні щоденні засоби гігієни, лікарські препарати, інвалідний візок. Також на сьогоднішній день стало проблемним надання необхідного реабілітаційного курсу лікування у стаціонарному відділенні.

Вислухавши жінку, заступник голови обласної Ради пообіцяла сприяти вирішенню всіх порушених питань, відразу ж, давши доручення відповідним службам.

Ще один вінничанин, Сергій Миколайович Кобленко, вже не вперше приходить на прийом до Наталії Солейко для вирішення свого болючого питання щодо сприяння у забезпеченні дороговартісними ліками та медичного обстеження.

Також під час особистого прийому були скарги на дії окремих керівників та працівників медичних установ і закладів щодо питань законності звільнення з роботи; встановлення групи інвалідності; надання статусу «Почесний донор України» тощо.

 

Більшість питань, озвучених заявниками, Наталія Солейко в межах своїх повноважень вирішила в ході прийому. Інші – взяла на особистий контроль, надавши детальні роз’яснення громадянам.

 

 

 

 

 

 

 

 

Повернутись Створено: 15 липня 2015 року, 13:44 Переглядів: 992

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація