26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради                                

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Наталія Солейко вирішувала проблемні питання вінничан Роздрукувати

15 липня заступник обласної Ради Наталія Солейко вирішувала проблемні питання, порушені вінничанами на особистому прийомі громадян.

Під час проведення прийому цього разу було розглянуто найбільше заяв і скарг щодо питань, які стосуються охорони здоров’я.

Зокрема, до заступника голови обласної Ради звернулася працівник Донецького технічного університету Людмила Вікторівна Малик, яка зі своїми рідними ще минулого року змушена була переїхати до Вінниці із Донецька. За словами жінки, вони мають офіційний статус переселенців, користуються встановленими законодавством пільгами, але наразі є чимало проблем, з якими її сім’я не в змозі самостійно впоратися. У її родині двоє дітей, батьки – інваліди ІІ групи, і чоловік, колишній шахтар, який отримав на виробництві травму хребта й має інвалідність І групи. Його стан здоров’я потребує постійного стороннього догляду, який вона одна не має можливості забезпечити. Окрім цього, для хворого потрібні щоденні засоби гігієни, лікарські препарати, інвалідний візок. Також на сьогоднішній день стало проблемним надання необхідного реабілітаційного курсу лікування у стаціонарному відділенні.

Вислухавши жінку, заступник голови обласної Ради пообіцяла сприяти вирішенню всіх порушених питань, відразу ж, давши доручення відповідним службам.

Ще один вінничанин, Сергій Миколайович Кобленко, вже не вперше приходить на прийом до Наталії Солейко для вирішення свого болючого питання щодо сприяння у забезпеченні дороговартісними ліками та медичного обстеження.

Також під час особистого прийому були скарги на дії окремих керівників та працівників медичних установ і закладів щодо питань законності звільнення з роботи; встановлення групи інвалідності; надання статусу «Почесний донор України» тощо.

 

Більшість питань, озвучених заявниками, Наталія Солейко в межах своїх повноважень вирішила в ході прийому. Інші – взяла на особистий контроль, надавши детальні роз’яснення громадянам.

 

 

 

 

 

 

 

 

Повернутись Створено: 15 липня 2015 року, 13:44 Переглядів: 965

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація