Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Наталія Солейко вирішувала проблемні питання вінничан Роздрукувати

15 липня заступник обласної Ради Наталія Солейко вирішувала проблемні питання, порушені вінничанами на особистому прийомі громадян.

Під час проведення прийому цього разу було розглянуто найбільше заяв і скарг щодо питань, які стосуються охорони здоров’я.

Зокрема, до заступника голови обласної Ради звернулася працівник Донецького технічного університету Людмила Вікторівна Малик, яка зі своїми рідними ще минулого року змушена була переїхати до Вінниці із Донецька. За словами жінки, вони мають офіційний статус переселенців, користуються встановленими законодавством пільгами, але наразі є чимало проблем, з якими її сім’я не в змозі самостійно впоратися. У її родині двоє дітей, батьки – інваліди ІІ групи, і чоловік, колишній шахтар, який отримав на виробництві травму хребта й має інвалідність І групи. Його стан здоров’я потребує постійного стороннього догляду, який вона одна не має можливості забезпечити. Окрім цього, для хворого потрібні щоденні засоби гігієни, лікарські препарати, інвалідний візок. Також на сьогоднішній день стало проблемним надання необхідного реабілітаційного курсу лікування у стаціонарному відділенні.

Вислухавши жінку, заступник голови обласної Ради пообіцяла сприяти вирішенню всіх порушених питань, відразу ж, давши доручення відповідним службам.

Ще один вінничанин, Сергій Миколайович Кобленко, вже не вперше приходить на прийом до Наталії Солейко для вирішення свого болючого питання щодо сприяння у забезпеченні дороговартісними ліками та медичного обстеження.

Також під час особистого прийому були скарги на дії окремих керівників та працівників медичних установ і закладів щодо питань законності звільнення з роботи; встановлення групи інвалідності; надання статусу «Почесний донор України» тощо.

 

Більшість питань, озвучених заявниками, Наталія Солейко в межах своїх повноважень вирішила в ході прийому. Інші – взяла на особистий контроль, надавши детальні роз’яснення громадянам.

 

 

 

 

 

 

 

 

Повернутись Створено: 15 липня 2015 року, 13:44 Переглядів: 1059

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація