Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Принцип включення громади в проект – головний у роботі неурядових організацій Роздрукувати

17 травня в рамках Міжнародної науково-практичної конференції «Збалансований розвиток громад – основа формування Державної стратегії регіонального розвитку до 2020 року» відбулася робота секції «Співпраця влади та громадськості у створенні стратегії». Її модераторами виступили голова постійної комісії обласної Ради з питань євроінтеграції, міжнародного співробітництва та регіонального розвитку, голова Вінницького обласного осередку Міжнародної громадської організації «Україна-Польща-Німеччина» Олексій Гаврилов та голова Конецького товариства розвитку підприємництва (Польща) Марек Міка.

Крім того участь в обговоренні означеної теми в якості доповідачів взяли: голова Правління Конецького відділення Польського меліоративного товариства Зенон Сівінські, заступник вуйта гміни Моравіца Сьвентокшиського воєводства Марчін Дзелевський, виконавчий директор Єврорегіону «Сірет-Прут-Ністру» (Румунія) Думітру-Тудор Жіжіе, губернатор регіону Рача Лучхумі Квемо Сванеті (Грузія) Гіоргі Челідзе, голова НГО «Abkhazintercont» (Грузія) Арчіль Ельбакідзе, директор Благодійного фонду «Батьківська земля» Олена Крикун, менеджер проектів Міжнародної благодійної організації «Добробут громад» Тетяна Нечипоренко, керівник Програми Ради Європи «Посилення інституційної спроможності органів місцевого самоврядування в Україні» Андрій Гук.

Всього на засіданні секції були присутні близько 100 осіб – здебільшого представники громадських організацій, які зацікавленні у реалізації проектів на рівні територіальних громад.
У ході вільного спілкування представники організацій мали змогу презентувати діяльність своїх структур, запропонувати потенційні проекти та обмінятися контактами для подальшої співпраці з колегами.

Вони наголошують, що такий практичний обмін досвідом є для них дуже корисним, адже кожна неурядова організація відрізняється від іншої специфікою діяльності, в залежності від політики своєї держави, інтересів суспільства тощо.

Втім, і українські, й іноземні громадські діячі одноголосно сходяться у тому, що пріоритетним принципом у роботі сучасних неурядових організацій є обов’язкове включення в реалізацію проектів окремих жителів або громади в цілому. Це дозволяє підвищити рівень відповідальності за результат, а відтак, робить проект більш ефективним.

Плідна секційна робота того дня вилилася у підписання кількох угод. А саме: Міжнародне товариство «Україна-Польща-Німеччина» поновило 10-річний договір про співпрацю із Конецьким відділенням Польського меліоративного товариства на наступні 10 років, а також уклало Протокол намірів про укладання тристоронньої угоди між товариством «Україна-Польща-Німеччина», Конецьким товариством розвитку підприємництва та грузинською НГО «Abkhazintercont».

Повернутись Створено: 21 травня 2013 року, 10:40 Переглядів: 1733

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація