24 жовтня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (каб. 209) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Пріоритет Оратівщини на 2014 рік – районний Будинок культури Роздрукувати

Голова Оратівської райдержадміністрації Галина Кириленко вважає, що у 2014 році пріоритетом для району має стати будівництво Будинку культури. Про це вона заявила під час свого звіту про підсумки діяльності Оратівщини у 2013 році.

26 січня участь у зібранні, де звітувала Г.Кириленко, взяли голова облдержадміністрації Іван Мовчан, перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський, керівники деяких департаментів ОДА, сільські голови району.

Доповівши про результати виконання завдань у галузях АПК, охорони здоров’я, освіти, ЖКГ, благоустрою, Галина Кириленко зупинилася на болючій для краю проблемі – відсутність районного Будинку культури. На сьогодні Оратівщина – єдиний район Вінниччини, котрий не має згаданого закладу.

– Ми хочемо у 2014 році розпочати будівництво Будинку культури на 400 місць. Прогнозуємо завершити роботу за 2 роки. Вартість будівництва об’єкту – 7,5 млн. грн., 4 млн. грн. плануємо освоїти вже у 2014 році, – розповіла голова РДА.

З проханням про підтримку спорудження закладу Г.Кириленко звернулася до голови облдержадміністрації, запевнивши, що у районі до справи долучаться бізнес та громадськість.  

Начальник управління культури і туризму ОДА Марія Скрипник наголосила на необхідності будівництва Оратівського Будинку культури. Тим паче, що цьогоріч Вінницька область звітує у Києві про свою культурно-мистецьку діяльність та презентує творчі колективи.

Загалом, за підсумками діяльності у 2013 році Оратівський район отримав позитивні оцінки від обласного керівництва в усіх галузях господарювання.

 

Повернутись Створено: 17 січня 2014 року, 10:58 Переглядів: 1929

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація