Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • 336 студентів вінницьких вишів отримають компенсацію за навчання

    Під час чергового 45 сесійного засідання 44 депутати обласної Ради прийняли рішення «Про затвердження списку студентів учасників бойових дій та їхніх дітей для здійснення компенсаційної виплати за навчання протягом І-ІІ семестру 2019-2020 навчального року». Згідно із прийнятим рішенням компенсаційні виплати отримають 336 студентів із 26 ....

  • Членам сімей загиблих військовослужбовців надаватимуть матеріальну допомогу

    Сьогодні, 24 вересня, депутати обласної Ради розглянули зміни до рішення 21 сесії обласної Ради 7 скликання від 30 червня 2017 року № 392 «Про затвердження Порядку використання коштів обласного бюджету для надання матеріальної допомоги членам сімей загиблих військовослужбовців з нагоди ювілейних та пам’ятних дат створення військових час ....

  • Уряд подовжив адаптивний карантин до 31 жовтня

    Таке рішення Кабінет Міністрів ухвалив 26 серпня. Міністр охорони здоров’я Максим Степанов зауважив, що документ передбачає посилення низки обмежувальних заходів. – Карантин в Україні подовжується до 31 жовтня 2020 року. Також посилюються обмежувальні заходи на території регіонів. Це пов’язано з різким зростанням кількості випа ....

Пріоритет Оратівщини на 2014 рік – районний Будинок культури Роздрукувати

Голова Оратівської райдержадміністрації Галина Кириленко вважає, що у 2014 році пріоритетом для району має стати будівництво Будинку культури. Про це вона заявила під час свого звіту про підсумки діяльності Оратівщини у 2013 році.

26 січня участь у зібранні, де звітувала Г.Кириленко, взяли голова облдержадміністрації Іван Мовчан, перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський, керівники деяких департаментів ОДА, сільські голови району.

Доповівши про результати виконання завдань у галузях АПК, охорони здоров’я, освіти, ЖКГ, благоустрою, Галина Кириленко зупинилася на болючій для краю проблемі – відсутність районного Будинку культури. На сьогодні Оратівщина – єдиний район Вінниччини, котрий не має згаданого закладу.

– Ми хочемо у 2014 році розпочати будівництво Будинку культури на 400 місць. Прогнозуємо завершити роботу за 2 роки. Вартість будівництва об’єкту – 7,5 млн. грн., 4 млн. грн. плануємо освоїти вже у 2014 році, – розповіла голова РДА.

З проханням про підтримку спорудження закладу Г.Кириленко звернулася до голови облдержадміністрації, запевнивши, що у районі до справи долучаться бізнес та громадськість.  

Начальник управління культури і туризму ОДА Марія Скрипник наголосила на необхідності будівництва Оратівського Будинку культури. Тим паче, що цьогоріч Вінницька область звітує у Києві про свою культурно-мистецьку діяльність та презентує творчі колективи.

Загалом, за підсумками діяльності у 2013 році Оратівський район отримав позитивні оцінки від обласного керівництва в усіх галузях господарювання.

 

Повернутись Створено: 17 січня 2014 року, 10:58 Переглядів: 2335

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація