Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Пріоритет Оратівщини на 2014 рік – районний Будинок культури Роздрукувати

Голова Оратівської райдержадміністрації Галина Кириленко вважає, що у 2014 році пріоритетом для району має стати будівництво Будинку культури. Про це вона заявила під час свого звіту про підсумки діяльності Оратівщини у 2013 році.

26 січня участь у зібранні, де звітувала Г.Кириленко, взяли голова облдержадміністрації Іван Мовчан, перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський, керівники деяких департаментів ОДА, сільські голови району.

Доповівши про результати виконання завдань у галузях АПК, охорони здоров’я, освіти, ЖКГ, благоустрою, Галина Кириленко зупинилася на болючій для краю проблемі – відсутність районного Будинку культури. На сьогодні Оратівщина – єдиний район Вінниччини, котрий не має згаданого закладу.

– Ми хочемо у 2014 році розпочати будівництво Будинку культури на 400 місць. Прогнозуємо завершити роботу за 2 роки. Вартість будівництва об’єкту – 7,5 млн. грн., 4 млн. грн. плануємо освоїти вже у 2014 році, – розповіла голова РДА.

З проханням про підтримку спорудження закладу Г.Кириленко звернулася до голови облдержадміністрації, запевнивши, що у районі до справи долучаться бізнес та громадськість.  

Начальник управління культури і туризму ОДА Марія Скрипник наголосила на необхідності будівництва Оратівського Будинку культури. Тим паче, що цьогоріч Вінницька область звітує у Києві про свою культурно-мистецьку діяльність та презентує творчі колективи.

Загалом, за підсумками діяльності у 2013 році Оратівський район отримав позитивні оцінки від обласного керівництва в усіх галузях господарювання.

 

Повернутись Створено: 17 січня 2014 року, 10:58 Переглядів: 2178

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація