Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Пріоритет Оратівщини на 2014 рік – районний Будинок культури Роздрукувати

Голова Оратівської райдержадміністрації Галина Кириленко вважає, що у 2014 році пріоритетом для району має стати будівництво Будинку культури. Про це вона заявила під час свого звіту про підсумки діяльності Оратівщини у 2013 році.

26 січня участь у зібранні, де звітувала Г.Кириленко, взяли голова облдержадміністрації Іван Мовчан, перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський, керівники деяких департаментів ОДА, сільські голови району.

Доповівши про результати виконання завдань у галузях АПК, охорони здоров’я, освіти, ЖКГ, благоустрою, Галина Кириленко зупинилася на болючій для краю проблемі – відсутність районного Будинку культури. На сьогодні Оратівщина – єдиний район Вінниччини, котрий не має згаданого закладу.

– Ми хочемо у 2014 році розпочати будівництво Будинку культури на 400 місць. Прогнозуємо завершити роботу за 2 роки. Вартість будівництва об’єкту – 7,5 млн. грн., 4 млн. грн. плануємо освоїти вже у 2014 році, – розповіла голова РДА.

З проханням про підтримку спорудження закладу Г.Кириленко звернулася до голови облдержадміністрації, запевнивши, що у районі до справи долучаться бізнес та громадськість.  

Начальник управління культури і туризму ОДА Марія Скрипник наголосила на необхідності будівництва Оратівського Будинку культури. Тим паче, що цьогоріч Вінницька область звітує у Києві про свою культурно-мистецьку діяльність та презентує творчі колективи.

Загалом, за підсумками діяльності у 2013 році Оратівський район отримав позитивні оцінки від обласного керівництва в усіх галузях господарювання.

 

Повернутись Створено: 17 січня 2014 року, 10:58 Переглядів: 1854

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація