24 січня о 14.00 в приміщенні обласної Ради (каб.303) відбудеться засідання комісії з питань регулювання комунальної власності та приватизації

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Пріоритет Оратівщини на 2014 рік – районний Будинок культури Роздрукувати

Голова Оратівської райдержадміністрації Галина Кириленко вважає, що у 2014 році пріоритетом для району має стати будівництво Будинку культури. Про це вона заявила під час свого звіту про підсумки діяльності Оратівщини у 2013 році.

26 січня участь у зібранні, де звітувала Г.Кириленко, взяли голова облдержадміністрації Іван Мовчан, перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський, керівники деяких департаментів ОДА, сільські голови району.

Доповівши про результати виконання завдань у галузях АПК, охорони здоров’я, освіти, ЖКГ, благоустрою, Галина Кириленко зупинилася на болючій для краю проблемі – відсутність районного Будинку культури. На сьогодні Оратівщина – єдиний район Вінниччини, котрий не має згаданого закладу.

– Ми хочемо у 2014 році розпочати будівництво Будинку культури на 400 місць. Прогнозуємо завершити роботу за 2 роки. Вартість будівництва об’єкту – 7,5 млн. грн., 4 млн. грн. плануємо освоїти вже у 2014 році, – розповіла голова РДА.

З проханням про підтримку спорудження закладу Г.Кириленко звернулася до голови облдержадміністрації, запевнивши, що у районі до справи долучаться бізнес та громадськість.  

Начальник управління культури і туризму ОДА Марія Скрипник наголосила на необхідності будівництва Оратівського Будинку культури. Тим паче, що цьогоріч Вінницька область звітує у Києві про свою культурно-мистецьку діяльність та презентує творчі колективи.

Загалом, за підсумками діяльності у 2013 році Оратівський район отримав позитивні оцінки від обласного керівництва в усіх галузях господарювання.

 

Повернутись Створено: 17 січня 2014 року, 10:58 Переглядів: 2031

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація