Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Пріоритетний напрям діяльності обласної влади в 2017 році – вирішення питань соціальної сфери Роздрукувати

Депутат обласної Ради, голова постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм Геннадій Мазур, а також депутат обласної Ради, голова постійної комісії з питань охорони здоров’я, соціального захисту та зайнятості населення Ярослав Хребтій  взяли участь у засіданні колегії Департаменту соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації. Також були присутні урядова уповноважена з прав людей з інвалідністю Раїса Панасюк і  голова профспілки працівників соціальної сфери Галина Собко.

Колегія відбулася під головуванням директора Депаратменту соціальної та молодіжної політики Наталії Заболотної.  В ході засідання обговорили підсумки роботи соціальної галузі за 2016 рік та визначили пріоритетні напрями роботи у 2017 році.

Перед присутніми також виступив Геннадій Мазур, який зазначив, що для нього найбільш важливим питанням є ефективне використання бюджетних коштів та реалізація обласних програм, виконавцем яких є департамент.

- Запланований обсяг призначень щодо загального фонду обласного бюджету на 2017 рік по департаменту складає 148,2 млн.грн., що на 23,1% більше за показник 2016 року, - наголосив Геннадій Федорович. - Водночас, якщо аналізувати динаміку видатків в розрізі статей, то помітимо, що зростають фактично лише призначення на виплату заробітної плати, і це пов’язано із підвищенням мінімальної заробітної плати.

Також мова йшла і про те, що видатки на харчування передбачені в обласному бюджеті на 2017 рік на рівні 9,7 млн.грн., що на 7,5% менше ніж у 2016 році; на медикаменти – 1,15 млн.грн., що лише на 1,4% більше за показник 2016 року.

- Тому звертаю особливу увагу департаменту на необхідності внесення пропозицій щодо підвищення рівня забезпеченості бюджетних закладів системи соціального захисту продуктами харчування та медичними виробами, - зазначив Геннадій Мазур.

Також він наголосив і на тому, що в незадовільному стані знаходяться будівлі інтернатних закладів, а також потребують покращення матеріально-технічної бази.

В контексті цього звертаюсь до керівництва департаменту із проханням бути активнішими і вносити пропозиції на сесію, що відбудеться в лютому 2017 році, на якій буде здійснено розподіл обласного бюджету (134 млн.грн.) та вільних залишків, що утворились станом на 01.01.2017 р. Орієнтовно це 41 млн.грн. загального фонду та 15 млн.грн. по бюджету розвитку, - сказав Геннадій Мазур. - В 2016 році додаткові надходження обласного бюджету спрямовувалися на сферу охорони здоров’я, а в поточному потрібно більше уваги приділити закладам і установам соціального захисту.

Завершуючи свій виступ голова постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм зауважив, що постійна комісія готова підтримати усі конструктивні пропозиції департаменту та сприяти у їхньому успішному проходженню в сесійній залі.

Повернутись Створено: 26 січня 2017 року, 16:34 Переглядів: 1239

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація