30 січня о 14.00 у приміщенні обласної Ради (каб. 209) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

«Природоохоронна» комісія обласної Ради готує звернення до парламенту та уряду Роздрукувати

20 вересня, з метою попереднього розгляду проектів рішень, що виносяться на розгляд пленарного засідання чергової сесії обласної Ради, відбулося засідання постійної комісії обласної Ради з питань охорони довкілля, раціонального використання надр, очолюваної депутатом Олександром Яремчуком.

З-поміж іншого члени комісії запропонували внести на розгляд чергової сесії обласної Ради два звернення до Верховної Ради України і Кабінету Міністрів України. Перше – щодо внесення змін до чинного законодавства України у сфері надрокористування, друге –  щодо розподілу коштів екологічного податку.

Загалом же комісія розглянула 18 проектів рішень, що стосуються сфери надрокористування та проект Комплексної цільової програми розвитку водного господарства у Вінницькій області на період до 2021 року, розроблену Басейновим управлінням водних ресурсів річки Південний Буг.

У засіданні брали участь Володимир Крисько, директор Департаменту екології та природних ресурсів облдержадміністрації, Анатолій Коваль, начальник Територіального управління Держгірпромнагляду у Вінницькій області, Іван Пашкевич, заступник начальника Головного управління Держземагенства у Вінницькій області, Володимир Репей, заступник директора Департаменту регіонального економічного розвитку облдержадміністрації, Сергій Тернавський, заступник начальника з питань експлуатації Басейнового управління водних ресурсів річки Південний Буг.

Також були присутні підприємці, які звернулися до обласної Ради з клопотанням щодо надання дозволів на надрокористування їхнім підприємствам.

Повернутись Створено: 20 вересня 2013 року, 17:03 Переглядів: 724

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація