Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

«Природоохоронна» комісія обласної Ради готує звернення до парламенту та уряду Роздрукувати

20 вересня, з метою попереднього розгляду проектів рішень, що виносяться на розгляд пленарного засідання чергової сесії обласної Ради, відбулося засідання постійної комісії обласної Ради з питань охорони довкілля, раціонального використання надр, очолюваної депутатом Олександром Яремчуком.

З-поміж іншого члени комісії запропонували внести на розгляд чергової сесії обласної Ради два звернення до Верховної Ради України і Кабінету Міністрів України. Перше – щодо внесення змін до чинного законодавства України у сфері надрокористування, друге –  щодо розподілу коштів екологічного податку.

Загалом же комісія розглянула 18 проектів рішень, що стосуються сфери надрокористування та проект Комплексної цільової програми розвитку водного господарства у Вінницькій області на період до 2021 року, розроблену Басейновим управлінням водних ресурсів річки Південний Буг.

У засіданні брали участь Володимир Крисько, директор Департаменту екології та природних ресурсів облдержадміністрації, Анатолій Коваль, начальник Територіального управління Держгірпромнагляду у Вінницькій області, Іван Пашкевич, заступник начальника Головного управління Держземагенства у Вінницькій області, Володимир Репей, заступник директора Департаменту регіонального економічного розвитку облдержадміністрації, Сергій Тернавський, заступник начальника з питань експлуатації Басейнового управління водних ресурсів річки Південний Буг.

Також були присутні підприємці, які звернулися до обласної Ради з клопотанням щодо надання дозволів на надрокористування їхнім підприємствам.

Повернутись Створено: 20 вересня 2013 року, 17:03 Переглядів: 674

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація