Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

«Природоохоронна» комісія обласної Ради готує звернення до парламенту та уряду Роздрукувати

20 вересня, з метою попереднього розгляду проектів рішень, що виносяться на розгляд пленарного засідання чергової сесії обласної Ради, відбулося засідання постійної комісії обласної Ради з питань охорони довкілля, раціонального використання надр, очолюваної депутатом Олександром Яремчуком.

З-поміж іншого члени комісії запропонували внести на розгляд чергової сесії обласної Ради два звернення до Верховної Ради України і Кабінету Міністрів України. Перше – щодо внесення змін до чинного законодавства України у сфері надрокористування, друге –  щодо розподілу коштів екологічного податку.

Загалом же комісія розглянула 18 проектів рішень, що стосуються сфери надрокористування та проект Комплексної цільової програми розвитку водного господарства у Вінницькій області на період до 2021 року, розроблену Басейновим управлінням водних ресурсів річки Південний Буг.

У засіданні брали участь Володимир Крисько, директор Департаменту екології та природних ресурсів облдержадміністрації, Анатолій Коваль, начальник Територіального управління Держгірпромнагляду у Вінницькій області, Іван Пашкевич, заступник начальника Головного управління Держземагенства у Вінницькій області, Володимир Репей, заступник директора Департаменту регіонального економічного розвитку облдержадміністрації, Сергій Тернавський, заступник начальника з питань експлуатації Басейнового управління водних ресурсів річки Південний Буг.

Також були присутні підприємці, які звернулися до обласної Ради з клопотанням щодо надання дозволів на надрокористування їхнім підприємствам.

Повернутись Створено: 20 вересня 2013 року, 17:03 Переглядів: 701

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація