Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

«Природоохоронна» комісія обласної Ради готує звернення до парламенту та уряду Роздрукувати

20 вересня, з метою попереднього розгляду проектів рішень, що виносяться на розгляд пленарного засідання чергової сесії обласної Ради, відбулося засідання постійної комісії обласної Ради з питань охорони довкілля, раціонального використання надр, очолюваної депутатом Олександром Яремчуком.

З-поміж іншого члени комісії запропонували внести на розгляд чергової сесії обласної Ради два звернення до Верховної Ради України і Кабінету Міністрів України. Перше – щодо внесення змін до чинного законодавства України у сфері надрокористування, друге –  щодо розподілу коштів екологічного податку.

Загалом же комісія розглянула 18 проектів рішень, що стосуються сфери надрокористування та проект Комплексної цільової програми розвитку водного господарства у Вінницькій області на період до 2021 року, розроблену Басейновим управлінням водних ресурсів річки Південний Буг.

У засіданні брали участь Володимир Крисько, директор Департаменту екології та природних ресурсів облдержадміністрації, Анатолій Коваль, начальник Територіального управління Держгірпромнагляду у Вінницькій області, Іван Пашкевич, заступник начальника Головного управління Держземагенства у Вінницькій області, Володимир Репей, заступник директора Департаменту регіонального економічного розвитку облдержадміністрації, Сергій Тернавський, заступник начальника з питань експлуатації Басейнового управління водних ресурсів річки Південний Буг.

Також були присутні підприємці, які звернулися до обласної Ради з клопотанням щодо надання дозволів на надрокористування їхнім підприємствам.

Повернутись Створено: 20 вересня 2013 року, 17:03 Переглядів: 769

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація