Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Привітання Роздрукувати

 

Шановні Вінничани!


Від імені обласної державної адміністрації та обласної ради щиро вітаємо вас із визначним загальнодержавним святом – Днем Конституції України!
28 червня 1996 року стало визначальною віхою в історії українського державотворення та законотворчості. Прийняття Основного Закону навіки закарбувало волю та прагнення українського народу жити у незалежній, суверенній, соборній державі. Конституція України наголошує, що найвищою соціальною цінністю є людина, її життя, честь, гідність, недоторканість і безпека. Основний Закон є визначальним чинником консолідації суспільства, створення належних умов для самореалізації особистості.
Нинішні позитивні зрушення у соціально-гуманітарній сфері, розвитку економіки Вінницької області і всієї України значною мірою слід розглядати як втілення в життя норм і положень Конституції. Сьогодні перед владою регіону постають нові завдання щодо поліпшення добробуту, побудови гідного життя мешканців Вінниччини у відповідності із головними засадами Основного Закону. Для їх реалізації необхідні щоденна наполеглива праця та громадська підтримка.
Нехай же в цей урочистий день у ваших душах міцніє світле почуття гордості за нашу державу та нездоланна віра у краще майбутнє! Бажаємо вам здоров’я, благополуччя, добробуту і миру у ваших родинах, успіхів у праці та нових звершень заради процвітання України! Зі святом вас, дорогі земляки!

Голова обласної державної адміністрації

 

Голова обласної ради

Микола ДЖИГА

Сергій ТАТУСЯК

Повернутись Створено: 26 червня 2012 року, 00:00 Переглядів: 767

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація