В приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудуться засідання постійних комісій: 17 січня об 11.00 – з питань правової політики, регламенту, депутатської діяльності та етики; о 12.00 – з питань будівництва, комунального майна, транспорту та розвитку інфраструктури; о 13.00 (зала засідань, 4 поверх) – з питань інвестицій, стратегічного розвитку та місцевого самоврядування; 18 січня о 12.00 – з питань економіки, фінансів та бюджету

Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

Привітання голови обласної Ради Роздрукувати

Дорогі друзі!

Щороку 3 грудня Україна разом зі світовою спільнотою відзначає Міжнародний день інвалідів, засвідчуючи цим самим, що її громадяни з особливими потребами не забуті, але потребують уваги держави і суспільства.
Загальновідомо, що ставлення до інвалідів (так само, як до дітей і престарілих) визначає ступінь цивілізованості суспільства. На жаль, Україна відносно недавно почала працювати над створенням таких умов, які дозволяють інвалідам відчувати себе рівними серед рівних.
На Вінниччині нашої всебічної уваги та підтримки потребують близько 130 тисяч інвалідів різних категорій. Більшості з них потрібні візки, протези, медикаменти, але особливо гостро люди з обмеженими функціональними можливостями відчувають нестачу спілкування, ізольованість від колективу, громадського життя краю.
Відзначення дня інвалідів – це ще одна нагода для держави і всіх нас звірити, що вже зроблено і що ще треба зробити для забезпечення повноцінного життя людей з особливими потребами.
Хочу подякувати усім державним і комунальним структурам, службам, громадським організаціям та всім вінничанам, хто опікується інвалідами, за людяність та милосердя. А людям, які через перипетії долі стали обмеженими в своїх фізичних чи інтелектуальних можливостях, бажаю здоров’я, сили духу і віри у краще.
Не будьмо байдужими!

Повернутись Створено: 2 грудня 2010 року, 00:00 Переглядів: 1338

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація