24 січня о 14.00 в приміщенні обласної Ради (каб.303) відбудеться засідання комісії з питань регулювання комунальної власності та приватизації

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Привітання голови обласної Ради Роздрукувати

Сердечно вітаю усіх енергетиків Вінниччини з професійним святом – Днем енергетика!
Ваша професія відіграє важливу роль у житті народу, адже енергетичний комплекс – це забезпечення повсякденних життєвих потреб вінничан, це комфорт, світло та тепло у їхніх оселях.
Завдяки вам, енергетикам, працює промисловість, функціонують транспорт і зв’язок, є життєздатними школи та лікарні тощо. Відтак стабільна, безпечна і злагоджена робота енергетиків є основою сталого економічного зростання Вінниччини та України.
Зберігаючи існуючі напрацювання регіону в сфері енергетики, ви не повинні забувати про перспективу. Ваше головне завдання – розвивати потенціал енергетичної галузі області, а це: ведення в експлуатацію нових енергетичних потужностей, впровадження енергозберігаючих та екологічно безпечних технологій, підвищення професійної майстерності працівників, покращення умов їхньої праці тощо.
У день професійного свята зичу, аби ваш труд завжди озивався лише людською вдячністю. Міцного здоров’я, родинного затишку, успіхів у роботі і здобутків в ім’я рідної Вінниччини та України!

З повагою
голова обласної Ради
Сергій Татусяк

 

Повернутись Створено: 21 грудня 2010 року, 00:00 Переглядів: 1041

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація