4 червня, об 11.00, в режимі відеоконференції з трансляцією на сайті обласної Ради відбудеться зустріч депутатів обласної Ради з керівництвом Управління патрульної поліції у Вінницької області та зустріч з кандидатами – представниками від громадськості до складу поліцейської комісії Управління патрульної поліції у Вінницькій області та Управління поліції охорони у Вінницькій області 
 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Привітання голови обласної Ради Роздрукувати

Дорогі вінничани! Шановні земляки!
Щиросердно вітаю вас з новим 2011-м роком!

Ми проводжаємо в історію 2010 рік. Рік, який був сповнений для нас багатьма подіями, як особистими, так і суспільно-політичними.
У 2010 році країна отримала нового Президента і нову команду виконавчої влади. Наприкінці року місцеві вибори змінили у регіонах органи самоврядування. На Вінниччині сформувалися нові потужні професійні ради – починаючи від сільських і закінчуючи обласною. В країні стартували адміністративна і податкова реформи. Вінницька область стала пілотною у впровадженні реформи охорони здоров’я.
На часі ще багато прогресивних планів та змін. І я з впевненістю заявляю: обласна влада готова і буде працювати на благо Вінниччини і її жителів.
Тож закликаю вас разом будувати добрі плани на майбутнє. Жити і працювати так, щоб через рік ми вітали один одного тільки зі спільними успіхами і перемогами!
Здоров’я і достатку, миру і благополуччя, Божого благословення кожній вінницькій родині!
З Новим роком! Зі світлим Різдвом Христовим!

 

З пошаною
Сергій Татусяк

Повернутись Створено: 29 грудня 2010 року, 00:00 Переглядів: 938

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація