Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 15.10.2019 № 208 Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи пропозицію депутатів обласної Ради 7 скликання: 1. Провести пленарне засідання позачергової 40 сесії о ....

  • Голови фракцій прийняли рішення провести позачергову сесію обласної Ради щодо питання «формули Штайнмайера»

    11 жовтня відбулося засідання керівників фракцій Вінницької обласної Ради під головуванням очільника обласної Ради Анатолія Олійника. У роботі взяли участь керівники фракцій обласної Ради Олександр Крученюк (БПП «Солідарність»), Владислав Рой (ВО «Батьківщина»), Тарас Кобець (Радикальна партія Олега Ляшка), Олександр Корній ....

  • Модернізовано систему голосування у сесійній залі обласної Ради

    59 депутатів затвердили зміни та доповнення до рішення 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року № 31 «Про Регламент Вінницької обласної Ради 7 скликання». Згідно із ними у сесійній залі запрацюють сенсорні кнопки для голосування, а паперові матеріали замінятимуть планшети. – Наразі в сесійній залі усі монтажні ....

Привітання керівництва області до Дня підприємця Роздрукувати

Шановні підприємці!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята.

Цього дня Вінниччина, як і вся Україна, вшановує людей енергійних та ініціативних, впевнених у своїх можливостях, адже вільне підприємництво та розвиток приватної ініціативи потребують особливого підходу, свіжих ідей, готовності ризикувати і приймати відповідальні рішення.

Саме завдяки вам збільшуються надходження до державної скарбниці, що дає можливість вирішувати ряд найактуальніших соціально-економічних проблем, передбачає зміцнення економіки, створює нові робочі місця. Сьогодні приватний сектор національної економіки є важливим чинником підвищення конкурентоспроможності виробництва, зміцнення позицій українського товаровиробника на внутрішньому і світовому ринках.

Підприємці області не залишилися осторонь чужої біди й на тлі неоголошеної війни з боку Російської Федерації та сепаратистських заворушень у східних областях України активно підставляють своє плече підтримки, як бійцям АТО, так і мирним жителям Донбасу.

Ми твердо переконані, що своєю ініціативною та наполегливою працею ви й надалі сприятимете зростанню інтересу міжнародного співтовариства до вітчизняних ділових кіл, залучаючи нові інвестиції, зміцнюючи віру у можливість чесно творити власний добробут і міцну державу.

Своїм пріоритетним завданням ми вважаємо створення належних умов для ведення бізнесу та усунення бар'єрів на шляху його розвитку.

Щастя вам і вашим родинам, міцного здоров’я і мирного неба!

Голова обласної 
Ради

Сергій Свитко

Голова обласної 
державної адміністрації
Анатолій Олійник

Повернутись Створено: 5 вересня 2014 року, 17:18 Переглядів: 778

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація