4 червня, об 11.00, в режимі відеоконференції з трансляцією на сайті обласної Ради відбудеться зустріч депутатів обласної Ради з керівництвом Управління патрульної поліції у Вінницької області та зустріч з кандидатами – представниками від громадськості до складу поліцейської комісії Управління патрульної поліції у Вінницькій області та Управління поліції охорони у Вінницькій області 
 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Привітання керівництва області до Дня підприємця Роздрукувати

Шановні підприємці!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята.

Цього дня Вінниччина, як і вся Україна, вшановує людей енергійних та ініціативних, впевнених у своїх можливостях, адже вільне підприємництво та розвиток приватної ініціативи потребують особливого підходу, свіжих ідей, готовності ризикувати і приймати відповідальні рішення.

Саме завдяки вам збільшуються надходження до державної скарбниці, що дає можливість вирішувати ряд найактуальніших соціально-економічних проблем, передбачає зміцнення економіки, створює нові робочі місця. Сьогодні приватний сектор національної економіки є важливим чинником підвищення конкурентоспроможності виробництва, зміцнення позицій українського товаровиробника на внутрішньому і світовому ринках.

Підприємці області не залишилися осторонь чужої біди й на тлі неоголошеної війни з боку Російської Федерації та сепаратистських заворушень у східних областях України активно підставляють своє плече підтримки, як бійцям АТО, так і мирним жителям Донбасу.

Ми твердо переконані, що своєю ініціативною та наполегливою працею ви й надалі сприятимете зростанню інтересу міжнародного співтовариства до вітчизняних ділових кіл, залучаючи нові інвестиції, зміцнюючи віру у можливість чесно творити власний добробут і міцну державу.

Своїм пріоритетним завданням ми вважаємо створення належних умов для ведення бізнесу та усунення бар'єрів на шляху його розвитку.

Щастя вам і вашим родинам, міцного здоров’я і мирного неба!

Голова обласної 
Ради

Сергій Свитко

Голова обласної 
державної адміністрації
Анатолій Олійник

Повернутись Створено: 5 вересня 2014 року, 17:18 Переглядів: 866

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація