Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Привітання керівництва області до Дня підприємця Роздрукувати

Шановні підприємці!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята.

Цього дня Вінниччина, як і вся Україна, вшановує людей енергійних та ініціативних, впевнених у своїх можливостях, адже вільне підприємництво та розвиток приватної ініціативи потребують особливого підходу, свіжих ідей, готовності ризикувати і приймати відповідальні рішення.

Саме завдяки вам збільшуються надходження до державної скарбниці, що дає можливість вирішувати ряд найактуальніших соціально-економічних проблем, передбачає зміцнення економіки, створює нові робочі місця. Сьогодні приватний сектор національної економіки є важливим чинником підвищення конкурентоспроможності виробництва, зміцнення позицій українського товаровиробника на внутрішньому і світовому ринках.

Підприємці області не залишилися осторонь чужої біди й на тлі неоголошеної війни з боку Російської Федерації та сепаратистських заворушень у східних областях України активно підставляють своє плече підтримки, як бійцям АТО, так і мирним жителям Донбасу.

Ми твердо переконані, що своєю ініціативною та наполегливою працею ви й надалі сприятимете зростанню інтересу міжнародного співтовариства до вітчизняних ділових кіл, залучаючи нові інвестиції, зміцнюючи віру у можливість чесно творити власний добробут і міцну державу.

Своїм пріоритетним завданням ми вважаємо створення належних умов для ведення бізнесу та усунення бар'єрів на шляху його розвитку.

Щастя вам і вашим родинам, міцного здоров’я і мирного неба!

Голова обласної 
Ради

Сергій Свитко

Голова обласної 
державної адміністрації
Анатолій Олійник

Повернутись Створено: 5 вересня 2014 року, 17:18 Переглядів: 755

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація