Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Привітання керівництва області до Дня Соборності України Роздрукувати

Шановні земляки! 

Вітаємо Вас з одним із найважливіших національних свят – Днем Соборності.
Урочистий акт єднання Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки став символом віковічного прагнення нашого народу жити у єдиній, соборній та незалежній державі. 
Відзначення цієї історичної події має не лише внутрішньоукраїнський, а й зовнішній характер. Віддаючи шану минулому, ми доводимо всьому світові, що Україна є цілісною соборною державою, а українці – єдиний народ. 

Ідея соборності, яка має глибокий символічний зміст, нині набуває нових відтінків та барв. Відродження єдиної Української державності, яке розпочалося з 22 січня 1919 року, на жаль, нам знову доводиться відстоювати. Більше того, сьогодні український народ знаходиться на передовій боротьби за такі європейські цінності, як свобода, гідність, суверенітет і демократія. Задля єднання суспільства довкола ідеї зміцнення державності українські герої, жертвуючи здоров’ям, дивлячись у вічі смерті, їдуть на Донбас. Ми боронимо рідну землю від агресора, ціною життя цвіту нації здобуваємо мир. Ми стали на шлях реформ, що перетворять Україну на сильну європейську державу. Тому, аби пройти усі виклики сьогодення, дорогі земляки, нам потрібно бути консолідованими, мудрими, мужніми та виваженими у своїх діях.

У день свята бажаємо всім доброго здоров’я, щастя,миру і злагоди в ім'я процвітання України.

Віримо в нашу країну!!!!


 

Голова обласної
Ради

Голова обласної
державної адміністрації

Сергій Свитко

Анатолій Олійник


 

Повернутись Створено: 22 січня 2015 року, 15:55 Переглядів: 942

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація