4 червня, об 11.00, в режимі відеоконференції з трансляцією на сайті обласної Ради відбудеться зустріч депутатів обласної Ради з керівництвом Управління патрульної поліції у Вінницької області та зустріч з кандидатами – представниками від громадськості до складу поліцейської комісії Управління патрульної поліції у Вінницькій області та Управління поліції охорони у Вінницькій області 
 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Привітання керівництва області до Дня Усиновлення Роздрукувати


Шановні земляки! Дорогі батьки і діти!

Щороку 30 вересня Україна відзначає День Усиновлення – свято добра, віри, надії, любові.
Батьківство – це велике щастя і одночасно велика відповідальність.
Наша країна поповнюється людьми, які небайдужі до чужої долі. Серед них і люди, які зігрівають дітей, що залишились без батьківського піклування, у своїх родинах, даючи їм надію на щасливе дитинство, краще майбутнє. Це батьки-усиновителі, прийомні батьки, батьки-вихователі, опікуни та піклувальники.
Приємно, що у Вінницькій області зростає кількість дітей, що виховуються в родинах. З 2739 дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, в цьому році усиновлено 42 дитини, 592 дитини виховуються в прийомних сім’ях, дитячих будинках сімейного типу, 1844 дитини перебувають під опікою, піклуванням.
Впевнені, що дуже скоро діти, що залишилися без батьківського піклування, не знатимуть, що таке інтернатні заклади, адже кожна дитина буде рости в сім’ї. Саме з щирості та відповідальності українських громадян, що приймають у родину посиротілу дитину будуються засади майбутнього суспільства.
Щиро дякуємо усім батькам, у чиїх сім’ях виховуються діти, які залишились без батьківської опіки.
Шановні вінничани! Бажаю кожному з вас віри та сили для здійснення Ваших мрій, міцного здоров’я, добробуту та злагоди.
Нехай щастя та успіх, любов та взаєморозуміння завжди супроводжують ваші родини, адже без родини немає щастя для людини!

Голова обласної
Ради

Голова обласної
державної адміністрації

Сергій Свитко

Анатолій Олійник

Повернутись Створено: 30 вересня 2014 року, 15:10 Переглядів: 1014

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація