24 січня о 14.00 в приміщенні обласної Ради (каб.303) відбудеться засідання комісії з питань регулювання комунальної власності та приватизації

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Привітання керівництва області працівникам лісового господарства Роздрукувати

Шановні працівники лісового господарства

Вінниччини та ветерани галузі!

 

Від обласної державної адміністрації та обласної ради прийміть найщиріші вітання з нагоди вашого професійного свята – Дня працівника лісу!

Лісівники, які стоять на сторожі гармонії і порядку в лісах України, оберігають зелені легені нашої землі, мають високий авторитет в суспільстві, справедливо заслуговують на глибоку повагу.

У професійне свято працівників лісу ми приєднуємося до привітань на адресу всіх, хто не байдужий до проблем лісового господарства, хто своєю працею і турботою примножує лісові скарби держави.

Лісові угіддя Вінниччини, високопродуктивна робота вінницьких лісівників є сьогодні запорукою екологічної безпеки Поділля.

Звертаємося зі словами глибокої вдячності та пошани до лісівників, які сьогодні гідно виконують військовий обов’язок у зоні АТО – захищають державні кордони. Миру вам та вашим родинам, мужності та витримки у цей непростий час.

Ми глибоко переконані, що дружній трудовий колектив лісівників Вінниччини сприятиме процвітанню рідної держави, і надалі демонструючи зразки наполегливої праці у благородній справі збереження, раціонального використання та дбайливого відтворення лісів.

 

Голова обласної
Ради

Голова обласної
державної адміністрації

Сергій Свитко

Валерій Коровій

Повернутись Створено: 18 вересня 2015 року, 13:06 Переглядів: 882

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація