Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Привітання керівництва області з Днем Перемоги Роздрукувати

Шановні ветерани! Дорогі земляки!

Вітаємо Вас із Днем Перемоги у Великій Вітчизняній війні!

Величний подвиг захисників і визволителів залишається невичерпним джерелом патріотизму та прикладом справжнього служіння своєму народові. Разом з радістю цього великого торжества, ми розділяємо і гіркий полин втрати, адже за чотири роки війни Україна заплатила мільйонами життів своїх синів і дочок.

Вічна слава всім, хто поліг смертю хоробрих на фронтах, у партизанських загонах та підпіллі, у гітлерівських катівнях і таборах смерті, пішов із життя від ран, хвороб, голоду і негараздів.

У цей святковий день вшануймо тих, хто виборовши нашу свободу у страшному поєдинку з фашистськими загарбниками, досі розділяє з нами радість земного життя.

Зі святом Вас, дорогі ветерани, учасники бойових дій, трудівники тилу, солдатські вдови! Щиро дякуємо Вам за ту самопожертву, на яку Ви пішли заради нас! Бажаємо Вам міцного здоров’я, бадьорості духу, довгих літ щасливого та мирного життя. Хай не болять Ваші рани, хай здоровими і щасливими ростуть Ваші онуки, хай у Ваших родинах панує злагода і спокій, а оселі повняться достатком!

Світла і вічна пам'ять загиблим воїнам! Честь і слава живим героям!

 

Голова обласної

державної адміністрації

Голова обласної

Ради

Іван МОВЧАН

Сергій ТАТУСЯК

Відеопривітання Сергія Татусяка з Днем Перемоги можна подивитися тут: http://www.youtube.com/watch?v=3OLob5uNnKk&feature=youtu.be

Повернутись Створено: 8 травня 2013 року, 18:43 Переглядів: 1301

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація