Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 05.12.2019 № 240 Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»: 1. Провести пленарне засідання чергової 41 сесії обласної Ради 7 скликання 17 грудня 2019 року о 10.00 годині в приміще ....

  • Триває громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік»

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік» Пропозиції надавати до 16 грудня 2019 року до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0432) 611384 або на ел.пошту ....

  • Розпочато громадське обговорення Програми економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про Програму економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік». Пропозиції надавати до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0 ....

Привітання керівництва області з нагоди Дня Конституції Роздрукувати

Дорогі подоляни!

Прийміть найщиріші вітання з Днем Конституції України.

17 років тому було закладено фундамент для розвитку України як суверенної, демократичної та правової держави. З того часу наша держава розвивається за принципами свободи і демократії. Конституція закріпила територіальну цілісність і недоторканість українських кордонів, відкрила можливість усім гілкам влади злагоджено діяти відповідно до розподілених між ними повноважень.

Світова спільнота вважає український Основний Закон одним із найпрогресивніших у Європі. Це не просто сухий юридичний кодекс, яким опікуються правники та політики. Конституція – це особиста справа й інтерес кожного громадянина. Це спільний скарб і спільна відповідальність усього Українського народу.

Однак, лише сконсолідовані зусилля народу як єдиного державного цілого, можуть стати запорукою розбудови суспільства, в якому ми живемо, запорукою процвітання нашої рідної Вінниччини.

Нині Вінницька область, як і вся країна, у вирі масштабних політичних та соціально-економічних реформ. На Вінниччині успішно втілюється пілотний варіант медичної реформи, державна програма «Доступне житло», відкриваються нові підприємства, відновлюються та будуються дитячі садочки. Значними є успіхи Вінниччини в сільському господарстві : протягом останніх років ми впевнено тримаємо першість серед областей України у питаннях виробництва та переробки сільськогосподарської продукції.

Дорогі земляки! Нам під силу створити державну систему, в якій панують Закон і справедливість. Акт ухвалення 28 червня 1996 року Основного Закону став важливим кроком на шляху до демократії, до вільного, справедливого та захищеного суспільства.

Шануймо нашу Конституцію, оберігаймо її надбання! Зі святом вас, дорогі земляки!

Голова обласної

державної адміністрації

Голова обласної

Ради

Іван МОВЧАН

Сергій ТАТУСЯК

 

 

 

Повернутись Створено: 27 червня 2013 року, 14:53 Переглядів: 913

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація