Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Привітання керівництва області з нагоди Дня Конституції Роздрукувати

Дорогі подоляни!

Прийміть найщиріші вітання з Днем Конституції України.

17 років тому було закладено фундамент для розвитку України як суверенної, демократичної та правової держави. З того часу наша держава розвивається за принципами свободи і демократії. Конституція закріпила територіальну цілісність і недоторканість українських кордонів, відкрила можливість усім гілкам влади злагоджено діяти відповідно до розподілених між ними повноважень.

Світова спільнота вважає український Основний Закон одним із найпрогресивніших у Європі. Це не просто сухий юридичний кодекс, яким опікуються правники та політики. Конституція – це особиста справа й інтерес кожного громадянина. Це спільний скарб і спільна відповідальність усього Українського народу.

Однак, лише сконсолідовані зусилля народу як єдиного державного цілого, можуть стати запорукою розбудови суспільства, в якому ми живемо, запорукою процвітання нашої рідної Вінниччини.

Нині Вінницька область, як і вся країна, у вирі масштабних політичних та соціально-економічних реформ. На Вінниччині успішно втілюється пілотний варіант медичної реформи, державна програма «Доступне житло», відкриваються нові підприємства, відновлюються та будуються дитячі садочки. Значними є успіхи Вінниччини в сільському господарстві : протягом останніх років ми впевнено тримаємо першість серед областей України у питаннях виробництва та переробки сільськогосподарської продукції.

Дорогі земляки! Нам під силу створити державну систему, в якій панують Закон і справедливість. Акт ухвалення 28 червня 1996 року Основного Закону став важливим кроком на шляху до демократії, до вільного, справедливого та захищеного суспільства.

Шануймо нашу Конституцію, оберігаймо її надбання! Зі святом вас, дорогі земляки!

Голова обласної

державної адміністрації

Голова обласної

Ради

Іван МОВЧАН

Сергій ТАТУСЯК

 

 

 

Повернутись Створено: 27 червня 2013 року, 14:53 Переглядів: 856

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація