4 червня, об 11.00, в режимі відеоконференції з трансляцією на сайті обласної Ради відбудеться зустріч депутатів обласної Ради з керівництвом Управління патрульної поліції у Вінницької області та зустріч з кандидатами – представниками від громадськості до складу поліцейської комісії Управління патрульної поліції у Вінницькій області та Управління поліції охорони у Вінницькій області 
 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Привітання керівництва області з нагоди Дня Незалежності України Роздрукувати

Шановні українці, дорогі вінничани!


Від щирого серця вітаємо вас з Днем Незалежності України!

Цього року наша держава святкує 24 річницю Незалежності! Для людини - це значний проміжок часу, за який відбувається становлення особистості з власними цінностями, переконаннями та поглядами. Для країни – це молодий вік, коли держава має визначитись та обрати шлях свого майбутнього. Та свободолюбиві українці ще 24 роки тому показали, що свою державу творять самі, захищаючи право жити в суверенній та незалежній країні. На жаль, український народ і нині виборює право на вільний, демократичний та цивілізований розвиток. Тому, зичимо кожному з Вас єдності та рішучості йти обраним шляхом.

Шановні вінничани, ви відповідальні та небайдужі громадяни своєї країни! Ви не шкодуєте зусиль та робите впевненні кроки задля стрімкого соціально-економічного розвитку регіону у відповідності до високих європейських стандартів. Працюєте спільно заради зміцнення миру, демократії та економічного зростання. Як результат – сьогодні Вінниччина – це область, на яку рівняються і з якої беруть приклад!

Душа кожного з нас прагне до свободи, серце кожного з нас бажає миру і стабільності, єдності та перемоги.

Міцного всім здоров'я, добра і достатку! Благополуччя, злагоди і процвітання нашому народу! І як найшвидше нам миру!

Голова обласної
Ради

Голова обласної
державної адміністрації

Сергій Свитко

Валерій Коровій

Повернутись Створено: 25 серпня 2015 року, 10:08 Переглядів: 750

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація