03 червня о 10.00 в приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2-й поверх) відбудеться онлайн-засідання постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінанасів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Привітання керівників області працівникам житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення Роздрукувати

Шановні друзі!
Щиро вітаємо вас із професійним святом - Днем працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення.

Щоденна стабільна робота підприємств житлово-комунального господарства та сфери побуту забезпечує тепло та затишок в наших оселях, чистоту вулиць, безперебійний рух міського електротранспорту, якісне водопостачання та водовідведення, надання безліч інших комунальних та побутових послуг.

Сьогодні перед працівниками галузі ЖКГ постають нові завдання, вирішення яких спрямоване на реконструкцію і модернізацію діючих підприємств та вдосконалення існуючих технологій надання послуг населенню.

Глибоко переконані в тому, що ваша відповідальність та сумлінне ставлення до щоденних обов'язків, вияв доброзичливості до людей – споживачів послуг, сприятимуть створенню комфортних умов життя для жителів Вінничиини.

Бажаємо вам родинного щастя, добробуту, злагоди та миру.

З шаною і повагою

 

Голова обласної 
державної адміністрації

 

Голова обласної 
Ради

 

Анатолій Олійник

Сергій Свитко

Повернутись Створено: 14 березня 2014 року, 12:10 Переглядів: 1029

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація