24 жовтня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (каб. 209) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Привітання Миколи Азарова учасників Міжнародної науково-практичної конференції Роздрукувати

Шановні друзі!

Щиро вітаю Вас з нагоди відкриття Міжнародної науково-практичної конференції «Збалансований розвиток громад – основа формування Державної стратегії, регіонального розвитку до 2020 року»!

Конференція зібрала широке коло представників органів виконавчої влада та органів місцевого самоврядування, громадських організацій, зарубіжних країн, міжнародних інвестиційних та донорських фондів, бізнесових структур, щоб, об'єднавши зусилля, визначити ефективні шляхи забезпечення збалансованого соціально-економічного розвитку територій та створення дієздатної моделі регіонального управління, обґрунтувати напрями стратегічного планування розвитку територіальних громад області та регіону в цілому.

Існуюча в Україні система місцевого самоврядування на сьогодні не повною мірою відповідає стандартам, закладеним в Європейській хартії місцевого самоврядування.

З метою вирішення проблемних питань, Урядом розроблено проект Концепції розвитку місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні, який проходить широке обговорення. На даний час також триває широке обговорення проекту Державної стратегії регіонального розвитку на період до 2020 року.

Ваше зібрання проходить в області, яку Президент України назвав регіоном-лідером у втіленні та поширенні ідей сучасного самоврядування.

Також переконаний в тому, що результатом сьогоднішнього обговорення стануть конкретні пропозиції щодо збалансованого соціально-економічного розвитку територій.

Дозвольте побажати Вам плідних дискусій, а головне – ухвалення спільних узгоджених позитивних рішень. Творчої наснаги, успішної робити, міцного здоров'я та успіхів у подальшій спільній діяльності.

З повагою

 Прем’єр-міністр України                                        Микола Азаров

17 травня 2013р., м.Київ

Повернутись Створено: 17 травня 2013 року, 16:55 Переглядів: 938

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація