Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Затвердили Порядок надання допомоги постраждалим під час подій на Майдані

    Депутати затвердили порядок використання коштів обласного бюджету для надання щорічної матеріальної допомоги членам сімей загиблих/постраждалих осіб під час участі у масових акціях громадського протесту у зв’язку з річницею подій на Майдані 18-20 лютого 2014 року. Порядок визначає механізм використання коштів обласного бюджету для надання ....

  • Депутатів у обласній Раді стало менше

    Відсьогодні двоє депутатів обласної Ради достроково складають свої повноваження. Напередодні Володимир Барцьось та Юрій Мазур написали заяви про припинення дії свого представницького мандата. Володимир Васильович Барцьось був обраний 2015 року в багатомандатному виборчому окрузі за виборчим списком Аграрної партії України. Протягом цього часу ві ....

  • 62 голосами підтримали звернення щодо обігу земель та розміру мінімальних пенсій

    Першим питанням порядку денного 41 сесії обласної Ради депутати розглянули звернення до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо відкликання законопроекту 2178-10 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення» як такого, що загрожує стабільності в економіці та ....

Привітання Миколи Азарова учасників Міжнародної науково-практичної конференції Роздрукувати

Шановні друзі!

Щиро вітаю Вас з нагоди відкриття Міжнародної науково-практичної конференції «Збалансований розвиток громад – основа формування Державної стратегії, регіонального розвитку до 2020 року»!

Конференція зібрала широке коло представників органів виконавчої влада та органів місцевого самоврядування, громадських організацій, зарубіжних країн, міжнародних інвестиційних та донорських фондів, бізнесових структур, щоб, об'єднавши зусилля, визначити ефективні шляхи забезпечення збалансованого соціально-економічного розвитку територій та створення дієздатної моделі регіонального управління, обґрунтувати напрями стратегічного планування розвитку територіальних громад області та регіону в цілому.

Існуюча в Україні система місцевого самоврядування на сьогодні не повною мірою відповідає стандартам, закладеним в Європейській хартії місцевого самоврядування.

З метою вирішення проблемних питань, Урядом розроблено проект Концепції розвитку місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні, який проходить широке обговорення. На даний час також триває широке обговорення проекту Державної стратегії регіонального розвитку на період до 2020 року.

Ваше зібрання проходить в області, яку Президент України назвав регіоном-лідером у втіленні та поширенні ідей сучасного самоврядування.

Також переконаний в тому, що результатом сьогоднішнього обговорення стануть конкретні пропозиції щодо збалансованого соціально-економічного розвитку територій.

Дозвольте побажати Вам плідних дискусій, а головне – ухвалення спільних узгоджених позитивних рішень. Творчої наснаги, успішної робити, міцного здоров'я та успіхів у подальшій спільній діяльності.

З повагою

 Прем’єр-міністр України                                        Микола Азаров

17 травня 2013р., м.Київ

Повернутись Створено: 17 травня 2013 року, 16:55 Переглядів: 973

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація