Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Привітання Миколи Азарова учасників Міжнародної науково-практичної конференції Роздрукувати

Шановні друзі!

Щиро вітаю Вас з нагоди відкриття Міжнародної науково-практичної конференції «Збалансований розвиток громад – основа формування Державної стратегії, регіонального розвитку до 2020 року»!

Конференція зібрала широке коло представників органів виконавчої влада та органів місцевого самоврядування, громадських організацій, зарубіжних країн, міжнародних інвестиційних та донорських фондів, бізнесових структур, щоб, об'єднавши зусилля, визначити ефективні шляхи забезпечення збалансованого соціально-економічного розвитку територій та створення дієздатної моделі регіонального управління, обґрунтувати напрями стратегічного планування розвитку територіальних громад області та регіону в цілому.

Існуюча в Україні система місцевого самоврядування на сьогодні не повною мірою відповідає стандартам, закладеним в Європейській хартії місцевого самоврядування.

З метою вирішення проблемних питань, Урядом розроблено проект Концепції розвитку місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні, який проходить широке обговорення. На даний час також триває широке обговорення проекту Державної стратегії регіонального розвитку на період до 2020 року.

Ваше зібрання проходить в області, яку Президент України назвав регіоном-лідером у втіленні та поширенні ідей сучасного самоврядування.

Також переконаний в тому, що результатом сьогоднішнього обговорення стануть конкретні пропозиції щодо збалансованого соціально-економічного розвитку територій.

Дозвольте побажати Вам плідних дискусій, а головне – ухвалення спільних узгоджених позитивних рішень. Творчої наснаги, успішної робити, міцного здоров'я та успіхів у подальшій спільній діяльності.

З повагою

 Прем’єр-міністр України                                        Микола Азаров

17 травня 2013р., м.Київ

Повернутись Створено: 17 травня 2013 року, 16:55 Переглядів: 1040

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація