Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Привітання Миколи Азарова учасників Міжнародної науково-практичної конференції Роздрукувати

Шановні друзі!

Щиро вітаю Вас з нагоди відкриття Міжнародної науково-практичної конференції «Збалансований розвиток громад – основа формування Державної стратегії, регіонального розвитку до 2020 року»!

Конференція зібрала широке коло представників органів виконавчої влада та органів місцевого самоврядування, громадських організацій, зарубіжних країн, міжнародних інвестиційних та донорських фондів, бізнесових структур, щоб, об'єднавши зусилля, визначити ефективні шляхи забезпечення збалансованого соціально-економічного розвитку територій та створення дієздатної моделі регіонального управління, обґрунтувати напрями стратегічного планування розвитку територіальних громад області та регіону в цілому.

Існуюча в Україні система місцевого самоврядування на сьогодні не повною мірою відповідає стандартам, закладеним в Європейській хартії місцевого самоврядування.

З метою вирішення проблемних питань, Урядом розроблено проект Концепції розвитку місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні, який проходить широке обговорення. На даний час також триває широке обговорення проекту Державної стратегії регіонального розвитку на період до 2020 року.

Ваше зібрання проходить в області, яку Президент України назвав регіоном-лідером у втіленні та поширенні ідей сучасного самоврядування.

Також переконаний в тому, що результатом сьогоднішнього обговорення стануть конкретні пропозиції щодо збалансованого соціально-економічного розвитку територій.

Дозвольте побажати Вам плідних дискусій, а головне – ухвалення спільних узгоджених позитивних рішень. Творчої наснаги, успішної робити, міцного здоров'я та успіхів у подальшій спільній діяльності.

З повагою

 Прем’єр-міністр України                                        Микола Азаров

17 травня 2013р., м.Київ

Повернутись Створено: 17 травня 2013 року, 16:55 Переглядів: 908

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація