03 червня о 10.00 в приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2-й поверх) відбудеться онлайн-засідання постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінанасів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Привітання Віктора Януковича учасників Міжнародної науково-практичної конференції Роздрукувати

Шановні організатори та учасники конференції!

Сердечно вітаю вас із відкриттям Міжнародної науково-практичної конференції «Збалансований розвиток громад – основа формування Державної стратегії регіонального розвитку до 2020 року».

Сталий розвиток територій – це стандарт для Європейського Союзу і орієнтир для державної регіональної політики в Україні.

Впровадження соціально-економічних перетворень, реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади визначені в Україні серед першочергових пріоритетів перспективного розвитку регіонів.

Підтримуємо напрацювання Вінницької області зі втілення і поширення ідей сучасного самоврядування, стратегічного планування розвитку територіальних громад, посилення регіональних та міжнародних зв’язків.

Бажаю вам плідної роботи, конструктивних дискусій, вагомих напрацювань щодо шляхів ефективного розвитку територіальних громад та впровадження реформи місцевого самоврядування.

З повагою

Президент України                                                                 Віктор Янукович

17 травня 2013р., м.Київ

 

Повернутись Створено: 17 травня 2013 року, 16:48 Переглядів: 1108

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація