Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Привітання Віктора Януковича учасників Міжнародної науково-практичної конференції Роздрукувати

Шановні організатори та учасники конференції!

Сердечно вітаю вас із відкриттям Міжнародної науково-практичної конференції «Збалансований розвиток громад – основа формування Державної стратегії регіонального розвитку до 2020 року».

Сталий розвиток територій – це стандарт для Європейського Союзу і орієнтир для державної регіональної політики в Україні.

Впровадження соціально-економічних перетворень, реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади визначені в Україні серед першочергових пріоритетів перспективного розвитку регіонів.

Підтримуємо напрацювання Вінницької області зі втілення і поширення ідей сучасного самоврядування, стратегічного планування розвитку територіальних громад, посилення регіональних та міжнародних зв’язків.

Бажаю вам плідної роботи, конструктивних дискусій, вагомих напрацювань щодо шляхів ефективного розвитку територіальних громад та впровадження реформи місцевого самоврядування.

З повагою

Президент України                                                                 Віктор Янукович

17 травня 2013р., м.Київ

 

Повернутись Створено: 17 травня 2013 року, 16:48 Переглядів: 994

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація