Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Привітання Віктора Януковича учасників Міжнародної науково-практичної конференції Роздрукувати

Шановні організатори та учасники конференції!

Сердечно вітаю вас із відкриттям Міжнародної науково-практичної конференції «Збалансований розвиток громад – основа формування Державної стратегії регіонального розвитку до 2020 року».

Сталий розвиток територій – це стандарт для Європейського Союзу і орієнтир для державної регіональної політики в Україні.

Впровадження соціально-економічних перетворень, реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади визначені в Україні серед першочергових пріоритетів перспективного розвитку регіонів.

Підтримуємо напрацювання Вінницької області зі втілення і поширення ідей сучасного самоврядування, стратегічного планування розвитку територіальних громад, посилення регіональних та міжнародних зв’язків.

Бажаю вам плідної роботи, конструктивних дискусій, вагомих напрацювань щодо шляхів ефективного розвитку територіальних громад та впровадження реформи місцевого самоврядування.

З повагою

Президент України                                                                 Віктор Янукович

17 травня 2013р., м.Київ

 

Повернутись Створено: 17 травня 2013 року, 16:48 Переглядів: 962

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація