Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Привітання з нагоди Дня місцевого самоврядування в Україні Роздрукувати

Шановні голови і депутати місцевих рад! Шановні працівники органів місцевого самоврядування!

Прийміть щирі вітання з Днем місцевого самоврядування – державним святом, що підкреслює велику значимість існування цього важливого інституту місцевої демократії!

Це свято людей, яких обирає суспільство. У Вінницькій області у місцевих радах різних рівнів працює 13 тисяч 284 депутати, 707 сільських, селищних та міських голів, 27 голів  районних рад.

Сьогодні в Україні створюється правове та інституційне підґрунтя для реформування системи місцевого самоврядування і регіонального управління.

Вінниччина першою в Україні напрацювала „Концепцію реформування місцевого самоврядування”, основні положення якої знайшли своє втілення у відповідному проекті Указу Президента України з реформи місцевої самоврядності.

8 листопада цього року на пленарному засіданні 18 сесії обласної Ради 6 скликання прийнята Стратегія збалансованого регіонального розвитку Вінницької області на період до 2020 року. Цей програмний документ визначає стратегічні пріоритети розвитку Вінниччини на найближчі сім років, а також механізми і заходи її перетворення в розвинений промислово-аграрний, науково-виробничий і культурно-освітній центр України та Поділля.

Вінниччина – єдиний регіон України, де запроваджено новий формат діяльності влади, що передбачає системне і покрокове відпрацювання актуальних проблем кожної окремої територіальної громади та щоквартальне звітування про реалізацію визначених завдань.

Область посідає третє місце за індексом промислового виробництва, збирає одні з найбільших урожаїв зернових в Україні, лідирує серед регіонів України в рейтингу енергоефективності. Маємо позитивні результати у соціальній сфері, відкриваємо нові амбулаторії, дитячі садки, будуємо житло, дороги, водогони, інші соціальні об'єкти. І в цьому велика заслуга депутатів місцевих рад та органів місцевого самоврядування.

З нагоди свята прийміть слова вдячності за вашу натхненну працю на благо розвитку територіальних громад Вінниччини. Вашим професіоналізмом, патріотизмом, енергією твориться історія самоврядності Вінниччини.

Нехай цей урочистий день додасть усім вам сил і наснаги на добрі справи, впевненості у майбутньому нашої держави, порозуміння і єдності задля добра і благополуччя Українського народу.

Щастя вам, добробуту, всіляких земних гараздів!

З повагою

Голова обласної

державної адміністрації

Голова обласної

Ради

Іван МОВЧАН

Сергій ТАТУСЯК

 

Відеопривітання Сергія Татусяка можна переглянути тут:

 

Повернутись Створено: 5 грудня 2013 року, 17:10 Переглядів: 11277

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація