24 жовтня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (каб. 209) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Привітання з нагоди Дня місцевого самоврядування в Україні Роздрукувати

Шановні голови і депутати місцевих рад! Шановні працівники органів місцевого самоврядування!

Прийміть щирі вітання з Днем місцевого самоврядування – державним святом, що підкреслює велику значимість існування цього важливого інституту місцевої демократії!

Це свято людей, яких обирає суспільство. У Вінницькій області у місцевих радах різних рівнів працює 13 тисяч 284 депутати, 707 сільських, селищних та міських голів, 27 голів  районних рад.

Сьогодні в Україні створюється правове та інституційне підґрунтя для реформування системи місцевого самоврядування і регіонального управління.

Вінниччина першою в Україні напрацювала „Концепцію реформування місцевого самоврядування”, основні положення якої знайшли своє втілення у відповідному проекті Указу Президента України з реформи місцевої самоврядності.

8 листопада цього року на пленарному засіданні 18 сесії обласної Ради 6 скликання прийнята Стратегія збалансованого регіонального розвитку Вінницької області на період до 2020 року. Цей програмний документ визначає стратегічні пріоритети розвитку Вінниччини на найближчі сім років, а також механізми і заходи її перетворення в розвинений промислово-аграрний, науково-виробничий і культурно-освітній центр України та Поділля.

Вінниччина – єдиний регіон України, де запроваджено новий формат діяльності влади, що передбачає системне і покрокове відпрацювання актуальних проблем кожної окремої територіальної громади та щоквартальне звітування про реалізацію визначених завдань.

Область посідає третє місце за індексом промислового виробництва, збирає одні з найбільших урожаїв зернових в Україні, лідирує серед регіонів України в рейтингу енергоефективності. Маємо позитивні результати у соціальній сфері, відкриваємо нові амбулаторії, дитячі садки, будуємо житло, дороги, водогони, інші соціальні об'єкти. І в цьому велика заслуга депутатів місцевих рад та органів місцевого самоврядування.

З нагоди свята прийміть слова вдячності за вашу натхненну працю на благо розвитку територіальних громад Вінниччини. Вашим професіоналізмом, патріотизмом, енергією твориться історія самоврядності Вінниччини.

Нехай цей урочистий день додасть усім вам сил і наснаги на добрі справи, впевненості у майбутньому нашої держави, порозуміння і єдності задля добра і благополуччя Українського народу.

Щастя вам, добробуту, всіляких земних гараздів!

З повагою

Голова обласної

державної адміністрації

Голова обласної

Ради

Іван МОВЧАН

Сергій ТАТУСЯК

 

Відеопривітання Сергія Татусяка можна переглянути тут:

 

Повернутись Створено: 5 грудня 2013 року, 17:10 Переглядів: 11343

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація