Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Призначення Роздрукувати

Олександр Мрихін – новий прокурор Вінниччини

15 квітня Генеральний прокурор України Віктор Пшонка представив новопризначеного прокурора Вінницької області Олександра Мрихіна. З цієї нагоди в приміщенні обласної Ради та облдержадміністрації зібралася прокурорська колегія області та представники влади: голова ОДА Микола Джига, 1-й заступник голови облради Ігор Кревський, Вінницький міський голова Володимир Гройсман, народний депутат України, голова Комітету ВРУ з питань боротьби з організованою злочинністю та корупцією Валерій Бевз, екс-прокурор Вінницької області, новопризначений заступник прокурора м.Києва Олександр Шморгун.

Представляючи Олександра Мрихіна колегам Віктор Пшонка зауважив, що його 18-річний трудовий шлях в органах прокуратури свідчить про його професіоналізм. Тут же Генеральний прокурор вручив вінницькому прокурору посвідчення і побажав не тільки ефективного виконання своїх безпосередніх обов’язків, а й налагодження активної співпраці з органами місцевого самоврядування та виконавчої влади.
Одразу новопризначенцю були доведені основні завдання, які потребують першочергової уваги прокуратури. За словами В.Пшонки, це – виплата зарплат працівникам та матеріальної допомоги малозахищеним категоріям громадян, земельні відносини, бюджетна та податкова сфери діяльності.

Олександр Мрихін подякував керівництву за висловлену йому довіру та запевнив присутніх, що усвідомлює усю відповідальність своєї нової посади.
– Дякую Олександру Семеновичу за те, що згуртував і передав мені професійний колектив, – звернувся О.Мрихін до свого попередника О.Шморгуна.
Колишній прокурор Вінниччини заслужив також подяку від Генпрокурора, який вручив Олександру Семеновичу іменний годинник. Дякував Шморгуну за роботу і голова ОДА Микола Джига. А для нового прокурора окреслив пріоритети у роботі влади і правоохоронних органів:
– Укріпити віру людей в законність на Вінниччині і у владу, – наголосив М.Джига.
Після представлення Віктор Пшонка поспілкувався із журналістами та провів робочу нараду з прокурорами області.


 

Повернутись Створено: 15 квітня 2011 року, 00:00 Переглядів: 814

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація