Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Призначення Роздрукувати

Олександр Мрихін – новий прокурор Вінниччини

15 квітня Генеральний прокурор України Віктор Пшонка представив новопризначеного прокурора Вінницької області Олександра Мрихіна. З цієї нагоди в приміщенні обласної Ради та облдержадміністрації зібралася прокурорська колегія області та представники влади: голова ОДА Микола Джига, 1-й заступник голови облради Ігор Кревський, Вінницький міський голова Володимир Гройсман, народний депутат України, голова Комітету ВРУ з питань боротьби з організованою злочинністю та корупцією Валерій Бевз, екс-прокурор Вінницької області, новопризначений заступник прокурора м.Києва Олександр Шморгун.

Представляючи Олександра Мрихіна колегам Віктор Пшонка зауважив, що його 18-річний трудовий шлях в органах прокуратури свідчить про його професіоналізм. Тут же Генеральний прокурор вручив вінницькому прокурору посвідчення і побажав не тільки ефективного виконання своїх безпосередніх обов’язків, а й налагодження активної співпраці з органами місцевого самоврядування та виконавчої влади.
Одразу новопризначенцю були доведені основні завдання, які потребують першочергової уваги прокуратури. За словами В.Пшонки, це – виплата зарплат працівникам та матеріальної допомоги малозахищеним категоріям громадян, земельні відносини, бюджетна та податкова сфери діяльності.

Олександр Мрихін подякував керівництву за висловлену йому довіру та запевнив присутніх, що усвідомлює усю відповідальність своєї нової посади.
– Дякую Олександру Семеновичу за те, що згуртував і передав мені професійний колектив, – звернувся О.Мрихін до свого попередника О.Шморгуна.
Колишній прокурор Вінниччини заслужив також подяку від Генпрокурора, який вручив Олександру Семеновичу іменний годинник. Дякував Шморгуну за роботу і голова ОДА Микола Джига. А для нового прокурора окреслив пріоритети у роботі влади і правоохоронних органів:
– Укріпити віру людей в законність на Вінниччині і у владу, – наголосив М.Джига.
Після представлення Віктор Пшонка поспілкувався із журналістами та провів робочу нараду з прокурорами області.


 

Повернутись Створено: 15 квітня 2011 року, 00:00 Переглядів: 968

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація