12 грудня о 14.00 в приміщенні обласної Ради (209 кабінет) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм. 12 грудня о 14.00 в приміщенні обласної Ради відбудеться засідання постійної комісії з питань регулювання комунальної власності та приватизації  

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 05.12.2019 № 240 Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»: 1. Провести пленарне засідання чергової 41 сесії обласної Ради 7 скликання 17 грудня 2019 року о 10.00 годині в приміще ....

  • Триває громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік»

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік» Пропозиції надавати до 16 грудня 2019 року до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0432) 611384 або на ел.пошту ....

  • Розпочато громадське обговорення Програми економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про Програму економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік». Пропозиції надавати до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0 ....

Призначення Роздрукувати

Олександр Мрихін – новий прокурор Вінниччини

15 квітня Генеральний прокурор України Віктор Пшонка представив новопризначеного прокурора Вінницької області Олександра Мрихіна. З цієї нагоди в приміщенні обласної Ради та облдержадміністрації зібралася прокурорська колегія області та представники влади: голова ОДА Микола Джига, 1-й заступник голови облради Ігор Кревський, Вінницький міський голова Володимир Гройсман, народний депутат України, голова Комітету ВРУ з питань боротьби з організованою злочинністю та корупцією Валерій Бевз, екс-прокурор Вінницької області, новопризначений заступник прокурора м.Києва Олександр Шморгун.

Представляючи Олександра Мрихіна колегам Віктор Пшонка зауважив, що його 18-річний трудовий шлях в органах прокуратури свідчить про його професіоналізм. Тут же Генеральний прокурор вручив вінницькому прокурору посвідчення і побажав не тільки ефективного виконання своїх безпосередніх обов’язків, а й налагодження активної співпраці з органами місцевого самоврядування та виконавчої влади.
Одразу новопризначенцю були доведені основні завдання, які потребують першочергової уваги прокуратури. За словами В.Пшонки, це – виплата зарплат працівникам та матеріальної допомоги малозахищеним категоріям громадян, земельні відносини, бюджетна та податкова сфери діяльності.

Олександр Мрихін подякував керівництву за висловлену йому довіру та запевнив присутніх, що усвідомлює усю відповідальність своєї нової посади.
– Дякую Олександру Семеновичу за те, що згуртував і передав мені професійний колектив, – звернувся О.Мрихін до свого попередника О.Шморгуна.
Колишній прокурор Вінниччини заслужив також подяку від Генпрокурора, який вручив Олександру Семеновичу іменний годинник. Дякував Шморгуну за роботу і голова ОДА Микола Джига. А для нового прокурора окреслив пріоритети у роботі влади і правоохоронних органів:
– Укріпити віру людей в законність на Вінниччині і у владу, – наголосив М.Джига.
Після представлення Віктор Пшонка поспілкувався із журналістами та провів робочу нараду з прокурорами області.


 

Повернутись Створено: 15 квітня 2011 року, 00:00 Переглядів: 890

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація