Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Призначено керівництво Головного управління Міндоходів у Вінницькій області Роздрукувати

18 липня за участі першого заступника Міністра доходів і зборів України Степана Дериволкова, голови обласної державної адміністрації Івана Мовчана, голови обласної Ради Сергія Татусяка, в.о. голови Вінницької міської ради Володимира Кістіона та керівників силових структур області відбулося представлення очільників Головного управління Міндоходів у Вінницькій області.

Начальником Головного управління Міндоходів у Вінницькій області у порядку переведення призначено Зленко Ірину Володимирівну, начальником Вінницької митниці Міндоходів – Федика Геннадія Петровича, а заступником начальника – начальником слідчого управління фінансових розслідувань Головного управління Міндоходів у Вінницькій області – Кубая Романа Миколайовича.
Вітаючи новопризначених керівників, перший заступник Міністра доходів і зборів Степан Дериволков зазначив, що завдання, поставлені Президентом України перед Міністерством та його територіальними органами, - це насамперед забезпечення рівної конкуренції, помірного оподаткування та якісного сервісу в адмініструванні податкових і митних платежів.
У своєму привітанні голова обласної Ради Сергій Татусяк сказав,що радий з того, що очільники податкової і митниці перепризначені на посади у Вінниці, адже "тривалий час ми плідно працюємо на благо подільського краю і ця робота нелегка, тому що в нас 735 бюджетів на 1млн 640 тисяч населення".

Повернутись Створено: 19 липня 2013 року, 16:52 Переглядів: 1326

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація