Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Про чергову 38 сесію обласної Ради 6 скликання Роздрукувати

УКРАЇНА

ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА
РОЗПОРЯДЖЕННЯ

10.06.2015    №68

Про чергову 38 сесію обласної Ради 6 скликання

 

        Відповідно до частини 4 статті 46, частин 6, 7 статті 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

        1. Провести  пленарне  засідання чергової  38 сесії обласної  Ради     6 скликання 24 червня  2015 року о 10.00 годині в приміщенні обласної Ради.

        2. На розгляд пленарного засідання сесії внести питання, що додаються.

        3. На пленарне засідання сесії обласної Ради запросити голову обласної державної адміністрації та його заступників, голів районних рад та міських голів міст обласного значення, голів районних державних адміністрацій, керівників окремих структурних підрозділів облдержадміністрації та обласних організацій і відомств, представників засобів масової інформації, представників політичних партій і громадських об’єднань.

 

 Голова обласної  Ради                                                                С. СВИТКО

   

    Перелік питань, що пропонуються для розгляду на пленарному

                 засіданні чергової 38 сесії обласної Ради 6 скликання

1. Про Стратегію збалансованого регіонального розвитку Вінницької області на період до 2020 року.

2. Про проект Перспективного плану формування територій громад Вінницької області.

3. Про хід  виконання Програми підвищення енергоефективності та зменшення    споживання енергоресурсів у Вінницькій області на 2010-2015 роки,  затвердженої  рішенням 34 сесії  обласної  Ради  5  скликання  від 25 жовтня  2010 року №1116.

4. Про Програму створення страхового фонду документації Вінницької області на 2015 – 2017 роки.

5. Про внесення змін до Регіональної програми підготовки кваліфікованих робітників на 2011-2015 роки, затвердженої рішенням 4 сесії обласної Ради 6 скликання від 4 березня 2011 року № 64.

6. Про внесення змін до Єдиної комплексної правоохоронної програми Вінницької області на 2010 – 2015 роки,  затвердженої рішенням  28  сесії обласної Ради 5 скликання від 2 березня 2010 року № 962 (зі змінами).

7. Про внесення доповнень в додаток 2  до рішення 34 сесії обласної Ради 6 скликання від 20 березня 2015 року № 842 „Про затвердження Програми приватизації об’єктів спільної  власності  територіальних громад сіл, селищ, міст Вінницької області на 2015-2020 роки”.

8. Про внесення змін та доповнень до Регламенту Вінницької обласної Ради  6 скликання, затвердженого рішенням 2 сесії обласної Ради 6 скликання від 28 грудня 2010 року № 29.

9. Про Звернення Вінницької обласної Ради 6 скликання щодо законодавчого врегулювання організації системи територіальної оборони держави та імплементування норм  Європейського Союзу в сфері обігу зброї.

10. Про звіт постійної комісії обласної Ради з  питань транспорту і зв’язку.

11. Про віднесення міста Калинівка Вінницької області до категорії міст обласного значення.

12. Про внесення змін до рішення 34 сесії Вінницької обласної Ради 6 скликання від 20 березня 2015 року № 849 „Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування”.

13. Про погодження клопотань щодо приведення існуючого поділу лісів у відповідність до Порядку  поділу лісів на категорії та виділення особливо захисних лісових ділянок.

 14. Про передачу земельних ділянок у постійне користування Серебрійській  спеціальній загальноосвітній школі-інтернату Могилів-Подільського району Вінницької обласної Ради.

15. Про передачу земельних ділянок в постійне користування комунальному підприємству “Антопільське”.

16. Про надання дозволу на демонтаж, передачу та списання майна, закріпленого за Вінницьким обласним комунальним спеціалізованим лісогосподарським підприємством “Віноблагроліс”.

17. Про зняття з контролю рішень обласної Ради.

18. Про припинення шляхом ліквідації  Соколівської спеціальної загальноосвітньої школи – інтернату Крижопільського району Вінницької обласної Ради.
19. Про передачу  проектно-кошторисної документації “Реконструкція частини водогону по вул. Котляревського в м. Хмільнику Вінницької області” до комунальної власності територіальної громади м. Хмільника Вінницької області.

20. Про передачу майна.

21. Про передачу майна комунальному підприємству „Вінницяоблтеплоенерго”.

22. Про прийняття майна у спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міст Вінницької області.

23. Про прийняття  майна, що є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ, міста Немирівського району до спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Вінницької області.

24. Про надання згоди на прийняття об’єктів з державної власності у спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міст  Вінницької  області.

25. Про надання згоди на прийняття майна з державної власності  у спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міст Вінницької  області.

26. Про продаж майна, закріпленого Яришівським психоневрологічним будинком-інтернатом.

27. Про продаж майна, закріпленого за комунальною установою „Авторемонтна база закладів охорони здоров’я”.

28. Про списання майна.

29. Про списання майна.

30. Про внесення змін до Статуту комунального підприємства „Могилів-  Подільське міжрайонне бюро технічної інвентаризації”.
31. Про затвердження Статуту Обласного бюро судово-медичної експертизи, викладеного у новій редакції.

32.  Про  затвердження  Статуту  Заболотненського  дитячого психоневрологічного санаторію ім. акад. Д.К. Заболотного, викладеного у новій редакції.

33. Про затвердження Статуту Вінницького обласного навчально – курсового комбінату аграрної освіти, викладеного у новій редакції.

34. Про збільшення статутного капіталу Вінницького обласного комунального спеціалізованого лісогосподарського підприємства „Віноблагроліс” та затвердження змін до Статуту.

35. Про  перейменування  комунальної  установи  „Обласний   Медико -статистичний інформаційно-аналітичний Центр” та  затвердження Статуту, викладеного у новій редакції.

36. Про перейменування Вінницького обласного клінічного госпіталю для інвалідів Вітчизняної війни та затвердження Статуту, викладеного у новій редакції.

37. Про продовження терміну дії договору безоплатного користування

приміщенням, що знаходиться за адресою: вул. Пирогова, буд. 46, м. Вінниця.

38. Про призначення Костенка І.М. на посаду головного лікаря Вінницького обласного центру медико-соціальної експертизи.

39. Про призначення Дмитрука О.М. на посаду головного лікаря Липовецької центральної районної лікарні.

40. Про призначення Мурзак  В.Ф. на посаду головного лікаря Крижопільської туберкульозної лікарні.

41. Про керівника комунального підприємства „Тульчинське міжрайонне бюро технічної інвентаризації”.

42. Про керівника обласного комунального закладу „Вінницький обласний дитячий кардіоревматологічний санаторій”.

43. Про переукладення контракту з Кошалком В.О. - директором обласного комунального підприємства „Агроінформ”.

44. Про переукладення контракту з Іванцем А.В. - генеральним директором Вінницького обласного комунального спеціалізованого лісогосподарського підприємства „Віноблагроліс”.

45. Про переукладення контракту з Безносюком М.С.  -  директором обласного комунального підприємства „Вінницякіно”.

46. Про встановлення надбавок до посадового окладу керівникам закладів, установ, організацій  - об’єктів спільної власності територіальних громад Вінницької області.

Повернутись Створено: 11 червня 2015 року, 11:03 Переглядів: 1291

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація