03 червня о 10.00 в приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2-й поверх) відбудеться онлайн-засідання постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінанасів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Про депутатську діяльність у 2019 році прозвітував Андрій Поліщук Роздрукувати

Звітний період: 01.01.2019-31.12.2019. Повне ім’я, дата народження, місце роботи:  Поліщук Андрій Леонідович, 19 березня 1978 р., генеральний директор АТ «Вінницяобленерго»

Партійність:  безпартійний; Міжфракційна група:  «За майбутнє Вінниччини». Назва комісії, до якої обраний депутат та назва посади в комісії: постійна комісія обласної ради з питань розвитку промисловості і підприємництва, інвестиційної та регуляторної політики, голова комісії. Контактні дані депутата: телефон: (0432) 52-50-50; адреса приймальні:  м. Вінниця,  вул. Магістратська, 2 (прим. АТ «Вінницяобленерго»). Прийом громадян здійснюється кожної другої та четвертої середи місяця з 17.00  до 18.00. Помічники депутата: Бірюков О.О., Пушкар А.В., Перевалов С.С., Казьмірук О.І.

Протягом звітного періоду депутатська діяльність проводилася за двома основними напрямами: 

1) діяльність  в обласній Раді;

2) робота з виборцями  в межах виборчого округу.

Діяльність  в обласній Раді

Регулярно брав участь у  пленарних засіданнях сесії обласної ради, виступав на них з конкретними пропозиціями, відстоював інтереси моїх виборців. Як голова постійної комісії з питань розвитку промисловості і підприємництва, інвестиційної та регуляторної політики провів 2 засідання комісії на яких було розглянуто 9 питань, які були винесені на розгляд сесії обласної Ради. На поточний рік комісія з питань розвитку промисловості і підприємництва, інвестиційної та регуляторної політики має узгоджений з обласною Радою план  заходів. Усі її члени, на чолі з головою комісії, будуть чітко слідувати його реалізації.

Робота в окрузі

Основним завданням моєї депутатської діяльності є виконання передвиборчих зобов’язань перед виборцями мого округу – жителями Мурованокуриловецького району. В окрузі, яким я опікуюся, проживає понад 11 тисяч жителів і до його складу входять 15 сільських рад, а саме: Бахтинська, Вищеольчедаївська, Долинянська, Конищівська, Котюжанівська, Курашовецька, Лучинецька, Лучинчицька, Михайловецька, Морозівська, Немерченська, Обухівська, Плосківська, Снітківська, Степанківська. Від початку своєї депутатської діяльності намагаюся виправдати довіру мурованокуриловчан, спрямовуючи зусилля  на захист їхніх інтересів та виконання доручень у межах повноважень, покладених на мене Законом України «Про статус депутатів місцевих рад». Моя депутатська робота базується на регулярному відстеженні подій в окрузі, постійному контакті з органами місцевого самоврядування  і  безпосередньому спілкування з виборцями (особисто та через офіційних помічників депутата). Вся робота з виборцями  проводиться за чітким планом. Кожен його пункт – на постійному моєму контролі. До того ж через соціальні мережі маю особистий контакт з виборцями. Про кожну нашу поїздку в округ звітую перед ними в мережі Інтернет. Протягом 2019 року мною і моїми помічниками з депутатської роботи проведено 14 зустрічей на території виборчого округу. Участь в організованих нами особистих прийомах та заходах взяло майже 300 осіб.

Під час виїздів до мурованокуриловчан, а також особистого прийому громадян розглянуто понад 100 звернень. Більшість з них – соціально-побутового характеру, а саме: якість доріг та  комунальних послуг, ремонт приміщень (сільських клубів, бібліотек, шкіл, садочків), благоустрій та електрифікація територій. Також чимало звернень від громадян щодо порушення  їхніх прав з різних питань. Найчастіше  на прийом приходять люди  соціально-незахищених категорій і просять про надання матеріальної допомоги на різні потреби. 

В цілому за рік у межах району було надано понад 200 тис. грн фінансової допомоги із депутатського фонду та за рахунок власних коштів. Окрім цього було надано вагому допомогу у реалізації інфраструктурних проєктів в наступних громадах: Вищеольчедаївська, Долинянська, Конищівська, Курашовецька, Лучинчицька, Михайловецька, Обухівська, Степанківська.

Також підтримку та допомогу отримали заклади соціальної сфери (школи, дитячі садочки, бібліотеки, ФАПи) сіл Курашівці, Немерче, Лучинчик, Лучинець. Вони отримали бойлер, фарби, спортивний інвентар, набори для дитячої творчості, передплату на періодичні видання. Постійну підтримку отримує Комунальний заклад «Мурованокуриловецький районних будинок дитячої та юнацької творчості». 

До новорічних свят близько 500 дошкільнят та учнів на території виборчого округу Мурованокуриловецького району (13 дитячих дошкільних закладів) отримали подарунки, придбані моїм власним коштом. Постійно надається допомога учасникам ООС. Зокрема, мною фінансується щорічний фестиваль «Пісні народжені в АТО». За роки мого депутатства  багато чого вдалося вирішити і зробити. Однак, розумію, що потрібно зробити ще більше, оскільки мої виборці з дня у день ставлять нові і нові завдання. Тож головна моя задача –  допомогти людям.

Депутат Вінницької обласної Ради                                                 Андрій Поліщук

Повернутись Створено: 3 березня 2020 року, 17:42
Оновлено: 3 березня 2020 року, 17:51
Переглядів: 664

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація