Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Про діяльність Асоціації органів місцевого самоврядування розповіли активу Тульчинського району Роздрукувати

8 вересня в м.Тульчин відбулася чергова виїзна зустріч керівників Асоціації органів місцевого самоврядування  із активом Тульчинського району. Зустріч відбулася за участі голови обласної Ради, голови Асоціації Анатолія Олійника, депутата обласної Ради Ігоря Хміля та керівників Центрів Асоціації органів місцевого самоврядування.

Присутніми також були голова районної  державної адміністрації Микола Підболячний, голова районної ради Олексій Авраменко, сільські, селищні голови, депутати районної ради та представники громади.

На початку засідання Анатолій Олійник вручив жителю Тульчинського району Сергію Максименку ювілейну медаль «25 років незалежності України» та подякував за небайдуже ставлення до розбудови рідного краю.

Ми вже практично дійшли до завершення наших виїзних засідань, - розпочав засідання  Анатолій Дмитрович. - Мета наших зустрічей – налагодження зворотного зв’язку з кожною сільською, селищною радою області. В Україні всього є кілька асоціацій органів місцевого самоврядування: Асоціація міст України, Асоціація обласних, районних рад, Асоціація сільських, селищних рад. І, на жаль, лише Асоціація міст працює системно та відповідним чином. Інші всеукраїнські асоціації «пробуксовують». 

Також Анатолій Дмитрович розповів і про діяльність Агенції регіонального розвитку, зазначивши, що Агенція – це механізм, зрозумілий Європі, Австралії, Америці, як інституція, яка має супроводжувати все, що пов’язано із регіональним розвитком. 

Під час виступу Анатолій Олійник звернув увагу і на потреби населення в отриманні юридичної допомоги, а особливо в процесі об’єднання територіальних громад, децентралізації і, в тому числі, фінансової.

На сьогодні є актуальними питання  створення статуту об’єднаної громади та установчого договору, а також пункти, які необхідно там прописати, - зазначив Анатолій Дмитрович. - Тому, аби вирішити цю ситуацію минулого тижня  ми підписали Меморандум про співпрацю між Асоціацією органів місцевого самоврядування та  Регіональним центром з надання вторинної безоплатної правової допомоги у Віннцькій області. Метою  Меморандуму є співпраця, спрямована на захист прав і свобод людини, зокрема, права осіб на безоплатну правову допомогу, захист прав членів територіальних громад області.

Розповів Анатолій Дмитрович і про важливість та необхідність в написані грантів, а також про успішний польський досвід такої роботи.

Під час зустрічі керівник Секретаріату Асоціації Віктор Вікалюк поінформував про зміни в структурі Асоціації, окреслив головні завдання та поділився  першими досягненнями.  Зокрема, він зазначив, що проведено низку семінарів і навчань; створено групу юристів-консультантів для надання юридичної допомоги органам місцевого самоврядування; запрацював оновлений сайт; вийшли перші номери газети «Вісник Вінницького самоврядування», а також надано багато телефонних та електронних консультацій.

Основні напрями діяльності в ході зустрічі презентували керівники Центрів Вінницької обласної Асоціації органів місцевого самоврядування: заступник завідувача Центру організаційно-правового забезпечення, розвитку та реформування органів місцевого самоврядування  Валерій Рудик, завідувач Центру промоції і зовнішніх зв’язків Ольга Олійник та  завідувач Центру розвитку інвестиційної спроможності та залучення ресурсів Володимир Репей.

Повернутись Створено: 9 вересня 2016 року, 10:09
Оновлено: 9 вересня 2016 року, 09:09
Переглядів: 795

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація