Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Про функціонування Вінницького обласного спортивно-гуманітарного ліцею-інтернату Роздрукувати

3 липня заступник голови обласної Ради Наталія Солейко провела нараду з питань функціонування спортивно-гуманітарного ліцею-інтернату Вінницького обласного комунального гуманітарно-педагогічного коледжу, як перспективної бази для подальшого розвитку волейболу у Вінницькій області. В обговоренні взяли участь керівники управління з питань фізичної культури та спорту ОДА, представники Департамену освіти і науки ОДА, керівництво Вінницького обласного комунального гуманітарно-педагогічного коледжу, представники федерації волейболу Вінницької області.

Як було зазначено під час засідання, найбільш представленим ігровим видом спорту Вінниччини є футбол. Кількість футболістів становить 6693 особи (51,9%); волейболістів – 3592 особи (27, 9%); баскетболістів – 1427 осіб (11%); 679 (5,3%) гравців з хокею на траві; 363 (2,8) шахістів; 133 (1%) спортсменів, які займаються хокеєм із шайбою.

Найбільших здобутків досягли гравці з хокею на траві, які наразі є лідерами змагань чемпіонату України. 58 представників цього виду спорту ввійшли до складу збірної команди України.

Значних успіхів досягли також волейболісти, але до збірної України відібрано лише троє наших спортсменів.

Як зауважено на нараді, однією із причин таких результатів є недостатнє фінансування окремих видів спорту. Так, протягом 2011-2014 років найбільше коштів було виділено на розвиток футболу, хокею на траві, волейболу.

Учасники наради звернули увагу на співпрацю федерації волейболу Вінницької області з обласним спортивно-гуманітарним ліцеєм-інтернатом. Результатом цієї співпраці став найбільший випуск волейболістів у 2009 році. Однак, протягом 2013-2014 навчального року з 85 випускників ліцею було випущено лише троє волейболістів.

Як поінформував директор Вінницького обласного комунального гуманітарно-педагогічного коледжу, в обласному спортивно-гуманітарному ліцеї-інтернаті щороку навчається 100 дітей з усіх куточків області, які здобувають освіту за філологічним та спортивним напрямом. За останні три роки заклад підготував 9 майстрів сорту (МС), 26 кандидатів у МС, які стали переможцями всеукраїнських та міжнародних змагань.

Проте, збільшити кількість ліцеїстів-спортсменів, зокрема, волейболістів, наразі немає можливості – через недостатню кількість місць для проживання у гуртожитку, а також відсутність належної спортивної бази для проведення тренувальних занять.

Підсумовуючи засідання, учасники наради зійшлись на думці, що, врахувавши суспільно-політичну ситуацію, яка існує сьогодні в державі, для покращення умов функціонування Вінницького обласного спортивно-гуманітарного ліцею-інтернату, насамперед, необхідно знайти наближену до місця розташування закладу спортивну залу для проведення тренувань з ігрових видів спорту, зокрема, для занять з волейболу, а також організувати забезпечення транспортом.

Департаменту освіти і науки ОДА рекомендовано знайти можливість збільшення кількості вихователів ліцею для покращення виховного, навчального і тренувального процесів, а також збереження майна та створення умов для відпочинку ліцеїстів.

Також наголошено на необхідності більш тісної співпраці між ліцеєм, дитячо-юнацькими спортивними школами (ДЮСШ), які функціонують в області, та інститутом фізичного виховання і спорту Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського.

Повернутись Створено: 4 липня 2014 року, 18:00 Переглядів: 1955

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація