Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 15.10.2019 № 208 Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи пропозицію депутатів обласної Ради 7 скликання: 1. Провести пленарне засідання позачергової 40 сесії о ....

  • Голови фракцій прийняли рішення провести позачергову сесію обласної Ради щодо питання «формули Штайнмайера»

    11 жовтня відбулося засідання керівників фракцій Вінницької обласної Ради під головуванням очільника обласної Ради Анатолія Олійника. У роботі взяли участь керівники фракцій обласної Ради Олександр Крученюк (БПП «Солідарність»), Владислав Рой (ВО «Батьківщина»), Тарас Кобець (Радикальна партія Олега Ляшка), Олександр Корній ....

  • Модернізовано систему голосування у сесійній залі обласної Ради

    59 депутатів затвердили зміни та доповнення до рішення 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року № 31 «Про Регламент Вінницької обласної Ради 7 скликання». Згідно із ними у сесійній залі запрацюють сенсорні кнопки для голосування, а паперові матеріали замінятимуть планшети. – Наразі в сесійній залі усі монтажні ....

Про функціонування Вінницького обласного спортивно-гуманітарного ліцею-інтернату Роздрукувати

3 липня заступник голови обласної Ради Наталія Солейко провела нараду з питань функціонування спортивно-гуманітарного ліцею-інтернату Вінницького обласного комунального гуманітарно-педагогічного коледжу, як перспективної бази для подальшого розвитку волейболу у Вінницькій області. В обговоренні взяли участь керівники управління з питань фізичної культури та спорту ОДА, представники Департамену освіти і науки ОДА, керівництво Вінницького обласного комунального гуманітарно-педагогічного коледжу, представники федерації волейболу Вінницької області.

Як було зазначено під час засідання, найбільш представленим ігровим видом спорту Вінниччини є футбол. Кількість футболістів становить 6693 особи (51,9%); волейболістів – 3592 особи (27, 9%); баскетболістів – 1427 осіб (11%); 679 (5,3%) гравців з хокею на траві; 363 (2,8) шахістів; 133 (1%) спортсменів, які займаються хокеєм із шайбою.

Найбільших здобутків досягли гравці з хокею на траві, які наразі є лідерами змагань чемпіонату України. 58 представників цього виду спорту ввійшли до складу збірної команди України.

Значних успіхів досягли також волейболісти, але до збірної України відібрано лише троє наших спортсменів.

Як зауважено на нараді, однією із причин таких результатів є недостатнє фінансування окремих видів спорту. Так, протягом 2011-2014 років найбільше коштів було виділено на розвиток футболу, хокею на траві, волейболу.

Учасники наради звернули увагу на співпрацю федерації волейболу Вінницької області з обласним спортивно-гуманітарним ліцеєм-інтернатом. Результатом цієї співпраці став найбільший випуск волейболістів у 2009 році. Однак, протягом 2013-2014 навчального року з 85 випускників ліцею було випущено лише троє волейболістів.

Як поінформував директор Вінницького обласного комунального гуманітарно-педагогічного коледжу, в обласному спортивно-гуманітарному ліцеї-інтернаті щороку навчається 100 дітей з усіх куточків області, які здобувають освіту за філологічним та спортивним напрямом. За останні три роки заклад підготував 9 майстрів сорту (МС), 26 кандидатів у МС, які стали переможцями всеукраїнських та міжнародних змагань.

Проте, збільшити кількість ліцеїстів-спортсменів, зокрема, волейболістів, наразі немає можливості – через недостатню кількість місць для проживання у гуртожитку, а також відсутність належної спортивної бази для проведення тренувальних занять.

Підсумовуючи засідання, учасники наради зійшлись на думці, що, врахувавши суспільно-політичну ситуацію, яка існує сьогодні в державі, для покращення умов функціонування Вінницького обласного спортивно-гуманітарного ліцею-інтернату, насамперед, необхідно знайти наближену до місця розташування закладу спортивну залу для проведення тренувань з ігрових видів спорту, зокрема, для занять з волейболу, а також організувати забезпечення транспортом.

Департаменту освіти і науки ОДА рекомендовано знайти можливість збільшення кількості вихователів ліцею для покращення виховного, навчального і тренувального процесів, а також збереження майна та створення умов для відпочинку ліцеїстів.

Також наголошено на необхідності більш тісної співпраці між ліцеєм, дитячо-юнацькими спортивними школами (ДЮСШ), які функціонують в області, та інститутом фізичного виховання і спорту Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського.

Повернутись Створено: 4 липня 2014 року, 18:00 Переглядів: 1808

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація