Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Про головне Роздрукувати

Вінниччина отримала «неручний» бюджет-2011

На черговому пленарному засіданні 2-ї сесії Обласної Ради депутати затвердили обласний бюджет на 2011 рік.

Про виконання бюджету-2010 звітував начальник головного фінансового управління Олександр Мушинський. Він також презентував головний кошторис області на наступний рік.
Основні положення документа такі:
загальний обсяг доходів у сумі 2.262.881,550 тис. грн.
загальний обсяг видатків у сумі 2.262.075,400 тис. грн.
дефіцит спеціального фонду обласного бюджету – 15.499,900 тис. грн.,
додаткова дотація з державного бюджету на вирівнювання фінансової забезпеченості місцевих бюджетів – 20.126,500 тис. грн.;
Видатки на основні галузі:
освіта – 382 млн. грн.
охорона здоров’я – 405 млн. грн.
соціальний захист – 77 млн. грн.
ЖКГ – 1 млн. грн.
культура і мистецтво – 41 млн. грн.
фізична культура і спорт – 17 млн. грн.
Голова постійної бюджетної комісії облради Наталія Гетце наголосила, що наступного року суттєво скорочується кількість обласних цільових програм – із 72, що діяли у 2010 році до 55-ти.
– З цих 55-ти програм – 45-ть були прийняті радою попереднього скликання. Нам потрібно провести ревізію цих програм і призупинити ті, які є недоцільними, фінансово затратними або просто не виконуються. Це робиться у зв’язку з важким бюджетом на 2011 рік, – наголосила Наталія Гетце.
Відтак комісіям було доручено розглянути старі обласні програми на предмет їхньої доцільності.
В процесі депутатської дискусії щодо бюджету, було озвучено кілька пропозицій та зауважень. Зокрема, про переведення кілька мільйонів гривень з транспорту та будівництва на охорону здоров’я (В.Коровій), субвенції на залізничні перевезення (А.Любінін), екологічний фонд (О.Яремчук) та інші.
Після обговорення та голосування пропозицій проект рішення про обласний бюджет-2011 був прийнятий в цілому.
Сергій Татусяк, коментуючи затверджений бюджет, назвав його «незадовільним».
– Але жоден бюджет не може задовольнити всіх. Я працював 3 скликання в обласній раді і одне у Верховній, – ніколи не було ідеального бюджету, який би всім подобався, – зазначив голова обласної Ради.
Він також додав, що нові реалії формування та наповнення бюджету змінюють позицію щодо товаровиробника.
– Ми маємо повернутися обличчям до товаровиробника. Ми мусимо створити йому всі умови, щоб він заробляв, а відтак, сплачував податки в місцевий бюджет. Це основне джерело наповнення. Ми маємо змінити стереотип, що підприємець обслуговує владу. Навпаки: це влада на службі у підприємця, – підкреслив Татусяк.
Голова наголосив, що розробниками нового бюджету запропоновано і вперше введено «механічне» або «неручне» управління бюджетом. Також щоквартально депутати переглядатимуть параметри бюджету в бік збільшення видатків на пріоритетні галузі.

 

Повернутись Створено: 28 грудня 2010 року, 00:00 Переглядів: 1033

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація