Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Про головне Роздрукувати

Вінниччина отримала «неручний» бюджет-2011

На черговому пленарному засіданні 2-ї сесії Обласної Ради депутати затвердили обласний бюджет на 2011 рік.

Про виконання бюджету-2010 звітував начальник головного фінансового управління Олександр Мушинський. Він також презентував головний кошторис області на наступний рік.
Основні положення документа такі:
загальний обсяг доходів у сумі 2.262.881,550 тис. грн.
загальний обсяг видатків у сумі 2.262.075,400 тис. грн.
дефіцит спеціального фонду обласного бюджету – 15.499,900 тис. грн.,
додаткова дотація з державного бюджету на вирівнювання фінансової забезпеченості місцевих бюджетів – 20.126,500 тис. грн.;
Видатки на основні галузі:
освіта – 382 млн. грн.
охорона здоров’я – 405 млн. грн.
соціальний захист – 77 млн. грн.
ЖКГ – 1 млн. грн.
культура і мистецтво – 41 млн. грн.
фізична культура і спорт – 17 млн. грн.
Голова постійної бюджетної комісії облради Наталія Гетце наголосила, що наступного року суттєво скорочується кількість обласних цільових програм – із 72, що діяли у 2010 році до 55-ти.
– З цих 55-ти програм – 45-ть були прийняті радою попереднього скликання. Нам потрібно провести ревізію цих програм і призупинити ті, які є недоцільними, фінансово затратними або просто не виконуються. Це робиться у зв’язку з важким бюджетом на 2011 рік, – наголосила Наталія Гетце.
Відтак комісіям було доручено розглянути старі обласні програми на предмет їхньої доцільності.
В процесі депутатської дискусії щодо бюджету, було озвучено кілька пропозицій та зауважень. Зокрема, про переведення кілька мільйонів гривень з транспорту та будівництва на охорону здоров’я (В.Коровій), субвенції на залізничні перевезення (А.Любінін), екологічний фонд (О.Яремчук) та інші.
Після обговорення та голосування пропозицій проект рішення про обласний бюджет-2011 був прийнятий в цілому.
Сергій Татусяк, коментуючи затверджений бюджет, назвав його «незадовільним».
– Але жоден бюджет не може задовольнити всіх. Я працював 3 скликання в обласній раді і одне у Верховній, – ніколи не було ідеального бюджету, який би всім подобався, – зазначив голова обласної Ради.
Він також додав, що нові реалії формування та наповнення бюджету змінюють позицію щодо товаровиробника.
– Ми маємо повернутися обличчям до товаровиробника. Ми мусимо створити йому всі умови, щоб він заробляв, а відтак, сплачував податки в місцевий бюджет. Це основне джерело наповнення. Ми маємо змінити стереотип, що підприємець обслуговує владу. Навпаки: це влада на службі у підприємця, – підкреслив Татусяк.
Голова наголосив, що розробниками нового бюджету запропоновано і вперше введено «механічне» або «неручне» управління бюджетом. Також щоквартально депутати переглядатимуть параметри бюджету в бік збільшення видатків на пріоритетні галузі.

 

Повернутись Створено: 28 грудня 2010 року, 00:00 Переглядів: 897

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація