Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Про надання матеріальної допомоги сім’ям загиблих активістів Майдану, які захищали права та свободи громадян України і проживали на території Вінницької області та внесення змін до рішення 21 сесії об Роздрукувати

УКРАЇНА

ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА

РІШЕННЯ №673

22 лютого 2014

Про надання матеріальної допомоги сім’ям загиблих активістів Майдану, які захищали права та свободи громадян України і проживали на території Вінницької області та внесення змін до рішення 21 сесії обласної Ради 6 скликання від 1 лютого 2014 року № 669 «Про обласний бюджет на 2014 рік» (зі змінами)

 

         Відповідно до пункту 17 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та статті 78 Бюджетного кодексу України, підпункту 165.1.1 статті 165 Податкового кодексу України, обласна Рада ВИРІШИЛА:

1. Надати матеріальну допомогу в розмірі по 100 тис.грн. кожній сім’ї загиблих активістів Майдану, які захищали права та свободи громадян України і проживали на території Вінницької області.

2. Департаменту соціальної політики обласної державної адміністрації (Коваль М.Є.) провести виплати, зазначені в пункті 1 цього рішення за КТКВК 090412 «Інші видатки на соціальний захист населення».

3. Фінансування видатків в сумі 300 тис.грн., визначених пунктами 1-2 цього рішення, здійснити за рахунок зменшення обсягу резервного фонду обласного бюджету на відповідну суму.

4. Департаменту фінансів обласної державної адміністрації (Копачевський М.А.) внести зміни в обласний бюджет на 2014 рік згідно із пунктами 1-3 цього рішення.

5. Департаменту фінансів обласної державної адміністрації (Копачевський М.А.) спільно з Департаментом соціальної політики облдержадміністрації (Коваль М.Є.) розробити порядок використання даних коштів.

6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійні комісії обласної Ради з питань соціально-економічного розвитку, бюджету та фінансів  (Вернигор І.В.), з питань соціального захисту, зайнятості населення та охорони праці (Галаченко О.О.).

 

Заступник голови обласної Ради                                                    Н. СОЛЕЙКО

 

Повернутись Створено: 25 лютого 2014 року, 18:12 Переглядів: 870

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація