24 жовтня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (каб. 209) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Про надання матеріальної допомоги сім’ям загиблих активістів Майдану, які захищали права та свободи громадян України і проживали на території Вінницької області та внесення змін до рішення 21 сесії об Роздрукувати

УКРАЇНА

ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА

РІШЕННЯ №673

22 лютого 2014

Про надання матеріальної допомоги сім’ям загиблих активістів Майдану, які захищали права та свободи громадян України і проживали на території Вінницької області та внесення змін до рішення 21 сесії обласної Ради 6 скликання від 1 лютого 2014 року № 669 «Про обласний бюджет на 2014 рік» (зі змінами)

 

         Відповідно до пункту 17 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та статті 78 Бюджетного кодексу України, підпункту 165.1.1 статті 165 Податкового кодексу України, обласна Рада ВИРІШИЛА:

1. Надати матеріальну допомогу в розмірі по 100 тис.грн. кожній сім’ї загиблих активістів Майдану, які захищали права та свободи громадян України і проживали на території Вінницької області.

2. Департаменту соціальної політики обласної державної адміністрації (Коваль М.Є.) провести виплати, зазначені в пункті 1 цього рішення за КТКВК 090412 «Інші видатки на соціальний захист населення».

3. Фінансування видатків в сумі 300 тис.грн., визначених пунктами 1-2 цього рішення, здійснити за рахунок зменшення обсягу резервного фонду обласного бюджету на відповідну суму.

4. Департаменту фінансів обласної державної адміністрації (Копачевський М.А.) внести зміни в обласний бюджет на 2014 рік згідно із пунктами 1-3 цього рішення.

5. Департаменту фінансів обласної державної адміністрації (Копачевський М.А.) спільно з Департаментом соціальної політики облдержадміністрації (Коваль М.Є.) розробити порядок використання даних коштів.

6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійні комісії обласної Ради з питань соціально-економічного розвитку, бюджету та фінансів  (Вернигор І.В.), з питань соціального захисту, зайнятості населення та охорони праці (Галаченко О.О.).

 

Заступник голови обласної Ради                                                    Н. СОЛЕЙКО

 

Повернутись Створено: 25 лютого 2014 року, 18:12 Переглядів: 764

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація