24 січня о 14.00 в приміщенні обласної Ради (каб.303) відбудеться засідання комісії з питань регулювання комунальної власності та приватизації

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Про надання матеріальної допомоги сім’ям загиблих активістів Майдану, які захищали права та свободи громадян України і проживали на території Вінницької області та внесення змін до рішення 21 сесії об Роздрукувати

УКРАЇНА

ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА

РІШЕННЯ №673

22 лютого 2014

Про надання матеріальної допомоги сім’ям загиблих активістів Майдану, які захищали права та свободи громадян України і проживали на території Вінницької області та внесення змін до рішення 21 сесії обласної Ради 6 скликання від 1 лютого 2014 року № 669 «Про обласний бюджет на 2014 рік» (зі змінами)

 

         Відповідно до пункту 17 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та статті 78 Бюджетного кодексу України, підпункту 165.1.1 статті 165 Податкового кодексу України, обласна Рада ВИРІШИЛА:

1. Надати матеріальну допомогу в розмірі по 100 тис.грн. кожній сім’ї загиблих активістів Майдану, які захищали права та свободи громадян України і проживали на території Вінницької області.

2. Департаменту соціальної політики обласної державної адміністрації (Коваль М.Є.) провести виплати, зазначені в пункті 1 цього рішення за КТКВК 090412 «Інші видатки на соціальний захист населення».

3. Фінансування видатків в сумі 300 тис.грн., визначених пунктами 1-2 цього рішення, здійснити за рахунок зменшення обсягу резервного фонду обласного бюджету на відповідну суму.

4. Департаменту фінансів обласної державної адміністрації (Копачевський М.А.) внести зміни в обласний бюджет на 2014 рік згідно із пунктами 1-3 цього рішення.

5. Департаменту фінансів обласної державної адміністрації (Копачевський М.А.) спільно з Департаментом соціальної політики облдержадміністрації (Коваль М.Є.) розробити порядок використання даних коштів.

6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійні комісії обласної Ради з питань соціально-економічного розвитку, бюджету та фінансів  (Вернигор І.В.), з питань соціального захисту, зайнятості населення та охорони праці (Галаченко О.О.).

 

Заступник голови обласної Ради                                                    Н. СОЛЕЙКО

 

Повернутись Створено: 25 лютого 2014 року, 18:12 Переглядів: 786

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація