Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Про надання матеріальної допомоги сім’ям загиблих активістів Майдану, які захищали права та свободи громадян України і проживали на території Вінницької області та внесення змін до рішення 21 сесії об Роздрукувати

УКРАЇНА

ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА

РІШЕННЯ №673

22 лютого 2014

Про надання матеріальної допомоги сім’ям загиблих активістів Майдану, які захищали права та свободи громадян України і проживали на території Вінницької області та внесення змін до рішення 21 сесії обласної Ради 6 скликання від 1 лютого 2014 року № 669 «Про обласний бюджет на 2014 рік» (зі змінами)

 

         Відповідно до пункту 17 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та статті 78 Бюджетного кодексу України, підпункту 165.1.1 статті 165 Податкового кодексу України, обласна Рада ВИРІШИЛА:

1. Надати матеріальну допомогу в розмірі по 100 тис.грн. кожній сім’ї загиблих активістів Майдану, які захищали права та свободи громадян України і проживали на території Вінницької області.

2. Департаменту соціальної політики обласної державної адміністрації (Коваль М.Є.) провести виплати, зазначені в пункті 1 цього рішення за КТКВК 090412 «Інші видатки на соціальний захист населення».

3. Фінансування видатків в сумі 300 тис.грн., визначених пунктами 1-2 цього рішення, здійснити за рахунок зменшення обсягу резервного фонду обласного бюджету на відповідну суму.

4. Департаменту фінансів обласної державної адміністрації (Копачевський М.А.) внести зміни в обласний бюджет на 2014 рік згідно із пунктами 1-3 цього рішення.

5. Департаменту фінансів обласної державної адміністрації (Копачевський М.А.) спільно з Департаментом соціальної політики облдержадміністрації (Коваль М.Є.) розробити порядок використання даних коштів.

6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійні комісії обласної Ради з питань соціально-економічного розвитку, бюджету та фінансів  (Вернигор І.В.), з питань соціального захисту, зайнятості населення та охорони праці (Галаченко О.О.).

 

Заступник голови обласної Ради                                                    Н. СОЛЕЙКО

 

Повернутись Створено: 25 лютого 2014 року, 18:12 Переглядів: 742

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація