29 травня о14.00 в приміщенні обласної Ради (303 кабінет) відбудеться онлайн-засідання постійної комісії обласної Ради з питань регулювання комунальної власності та приватизації             

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Про необхідність розвитку паліативного догляду за дітьми говорили під час сесії обласної Ради Роздрукувати

В рамках засідання чергової 13-ї сесії обласної Ради в питанні «Різне» порядку денного депутати заслухали звернення  голови «Вінницької асоціації медиків» та куратора  проекту «Разом дбаємо про важкохворих дітей» Руслану Харковенко, яка озвучила звернення до депутатів обласної Ради та керівників підприємств і організацій.

Звернення до депутатів Вінницької обласної Ради, керівників підприємств та організацій щодо участі в благочинному марафоні “1/365” в рамках реалізації проекту “Разом дбаємо про важкохворих дітей” – розробка фандрейзингової кампанії для потреб паліативних пацієнтів Вінниччини”.

Метою проекту є об’єднаня можливості влади, ГО, бізнесу, комунальних підприємств та небайдужих людей  для свідомої допомоги важкохворим дітям.  На практиці фандрайзингова кампанія в дії – це благодійний марафон «1/365», який передбачає мотивацію працюючого населення, бізнесу, громадських організацій та влади заробіток (прибуток) за 1 день у рік пожертвувати на потреби важкохворих діток. 

Невтішна статистика свідчить, що в  Україні щорічно реєструється 1200-1500 випадків дитячих онкологічних хвороб. У Вінницькій області це 35-40 дітей щорічно. А скільки одужує (переживає 5-ти річний поріг)? Лише половина! Важкохворі діти з обмеженою прогнозованою тривалістю життя в цивілізованому світі отримують паліативну допомогу.

Сьогодні в Україні, за наявності близько 20 дорослих хоспісів та центрів паліативної допомоги, тільки починають говорити про необхідність розвитку паліативного догляду за дітьми. Враховуючи адміністративно-територіальний устрій країни, особливості фінансування, відсутність потужних фондів та громадських організацій, які сьогодні готові взяти на себе співфінансування цих центрів та повноцінну волонтерську допомогу, кожна область повинна мати власний центр у комунальній власності з мінімум однією спеціалізованою бригадою амбулаторної паліативної допомоги для формування системи паліативної допомоги дітям з перспективою її розвитку. Водночас на Вінниччині відсутні заклади, які б спеціалізувалися на наданні паліативної допомоги дітям.

Звертаємо вашу увагу, що в  обласній програмі «Збереження здоров’я громадян – жителів Вінницької області – запорука сталого економічного розвитку регіону на 2016-2020 роки» включено пріоритетний напрям  “Розвиток паліативної (хоспісної) допомоги на Вінниччині”. Враховуючи актуальність проблеми, звертаємось з проханням долучитися до благочинного марафону “1/365”!

Більше інформації в групі соцмережі фейсбук “Паліативна та хоспісна допомога дітям Вінниччини” https://www.facebook.com/groups/926465204079962/

Банківські реквізити Вінницької обласної дитячої клінічної лікарні, з метою залучення благодійної допомоги в рамках благочинного  марафону «1/365»:  р/р 31559301224859 в ГУДКСУ у Вінницькій області,  МФО 802015,  ЗКПО 03082760. Цільове призначення платежу:  Безповоротна фінансова допомога в рамках реалізації проекту  «Разом дбаємо про важкохворих дітей».

Організація, яка долучатиметься до марафону отримає знак якості «Тут дбають про дітей»,  матиме можливість долучитися до “Опікунської ради Вінниччини”  - об’єднання на договірній основі організацій різних форм власності, які беруть на себе відповідальність  разом дбати про важкохворих дітей, які мають невиліковні захворювання та потребують паліативної допомоги (зокрема, дітей  з онко-гематологічними недугами), що буде засвідчено підписанням спільного документа під час телевізійного марафону на ТРК “Вінниччина”.

Контактна особа: Руслана Харковенко, 0964671500

Повернутись Створено: 20 грудня 2016 року, 16:31 Переглядів: 1137

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація