Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 05.12.2019 № 240 Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»: 1. Провести пленарне засідання чергової 41 сесії обласної Ради 7 скликання 17 грудня 2019 року о 10.00 годині в приміще ....

  • Триває громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік»

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік» Пропозиції надавати до 16 грудня 2019 року до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0432) 611384 або на ел.пошту ....

  • Розпочато громадське обговорення Програми економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про Програму економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік». Пропозиції надавати до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0 ....

Про необхідність розвитку паліативного догляду за дітьми говорили під час сесії обласної Ради Роздрукувати

В рамках засідання чергової 13-ї сесії обласної Ради в питанні «Різне» порядку денного депутати заслухали звернення  голови «Вінницької асоціації медиків» та куратора  проекту «Разом дбаємо про важкохворих дітей» Руслану Харковенко, яка озвучила звернення до депутатів обласної Ради та керівників підприємств і організацій.

Звернення до депутатів Вінницької обласної Ради, керівників підприємств та організацій щодо участі в благочинному марафоні “1/365” в рамках реалізації проекту “Разом дбаємо про важкохворих дітей” – розробка фандрейзингової кампанії для потреб паліативних пацієнтів Вінниччини”.

Метою проекту є об’єднаня можливості влади, ГО, бізнесу, комунальних підприємств та небайдужих людей  для свідомої допомоги важкохворим дітям.  На практиці фандрайзингова кампанія в дії – це благодійний марафон «1/365», який передбачає мотивацію працюючого населення, бізнесу, громадських організацій та влади заробіток (прибуток) за 1 день у рік пожертвувати на потреби важкохворих діток. 

Невтішна статистика свідчить, що в  Україні щорічно реєструється 1200-1500 випадків дитячих онкологічних хвороб. У Вінницькій області це 35-40 дітей щорічно. А скільки одужує (переживає 5-ти річний поріг)? Лише половина! Важкохворі діти з обмеженою прогнозованою тривалістю життя в цивілізованому світі отримують паліативну допомогу.

Сьогодні в Україні, за наявності близько 20 дорослих хоспісів та центрів паліативної допомоги, тільки починають говорити про необхідність розвитку паліативного догляду за дітьми. Враховуючи адміністративно-територіальний устрій країни, особливості фінансування, відсутність потужних фондів та громадських організацій, які сьогодні готові взяти на себе співфінансування цих центрів та повноцінну волонтерську допомогу, кожна область повинна мати власний центр у комунальній власності з мінімум однією спеціалізованою бригадою амбулаторної паліативної допомоги для формування системи паліативної допомоги дітям з перспективою її розвитку. Водночас на Вінниччині відсутні заклади, які б спеціалізувалися на наданні паліативної допомоги дітям.

Звертаємо вашу увагу, що в  обласній програмі «Збереження здоров’я громадян – жителів Вінницької області – запорука сталого економічного розвитку регіону на 2016-2020 роки» включено пріоритетний напрям  “Розвиток паліативної (хоспісної) допомоги на Вінниччині”. Враховуючи актуальність проблеми, звертаємось з проханням долучитися до благочинного марафону “1/365”!

Більше інформації в групі соцмережі фейсбук “Паліативна та хоспісна допомога дітям Вінниччини” https://www.facebook.com/groups/926465204079962/

Банківські реквізити Вінницької обласної дитячої клінічної лікарні, з метою залучення благодійної допомоги в рамках благочинного  марафону «1/365»:  р/р 31559301224859 в ГУДКСУ у Вінницькій області,  МФО 802015,  ЗКПО 03082760. Цільове призначення платежу:  Безповоротна фінансова допомога в рамках реалізації проекту  «Разом дбаємо про важкохворих дітей».

Організація, яка долучатиметься до марафону отримає знак якості «Тут дбають про дітей»,  матиме можливість долучитися до “Опікунської ради Вінниччини”  - об’єднання на договірній основі організацій різних форм власності, які беруть на себе відповідальність  разом дбати про важкохворих дітей, які мають невиліковні захворювання та потребують паліативної допомоги (зокрема, дітей  з онко-гематологічними недугами), що буде засвідчено підписанням спільного документа під час телевізійного марафону на ТРК “Вінниччина”.

Контактна особа: Руслана Харковенко, 0964671500

Повернутись Створено: 20 грудня 2016 року, 16:31 Переглядів: 914

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація