Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Про особливості формування місцевих бюджетів розповів депутат обласної Ради на виїзному семінарському занятті Роздрукувати

Депутат обласної Ради, голова постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм Геннадій Мазур взяв участь у спільному виїзному семінарі Асоціації органів місцевого самоврядування та Центру підвищення кваліфікації з питань розвитку територіальних громад. Захід відбувся у райцентрах Тростянець та Теплик Вінницької області.

Семінар проводився для керівників органів місцевого самоврядування, бухгалтерів та осіб, відповідальних за роботу з персоналом.

В ході роботи перед присутніми виступив Геннадій Мазур, який розповів про розвиток територій, а також звернув увагу і на особливості формування місцевих бюджетів.

Під час роботи на семінарі старший інспектор управління взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи Департаменту цивільного захисту облдержадміністрації Юрій Мельник поінформував про питання щодо запобігання та протидії корупції в органах місцевого самоврядування. Ознайомив присутніх  з впровадженням електронного документообігу та особливостями електронного декларування.

Доцент кафедри бізнес статистики та економічної кібернетики Донецького національного університету ім. В.Стуса, кандидат економічних наук Інга Сивицька розповіла присутнім  про систему публічних закупівель в Україні і практичне застосування системи електронних закупівель ProZorro.

Про методику написання грантових проектів поїнформував консультант-експерт Асоціації органів місцевого самоврядування Віктор Іщук.

Присутні отримали чимало корисної інформації для своєї подальшої праці.

Координував роботу семінару заступник директора Центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій Внницької області Сергій Войтенко.

Повернутись Створено: 26 жовтня 2016 року, 12:15 Переглядів: 607

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація