Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Про особливості формування місцевих бюджетів розповів депутат обласної Ради на виїзному семінарському занятті Роздрукувати

Депутат обласної Ради, голова постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм Геннадій Мазур взяв участь у спільному виїзному семінарі Асоціації органів місцевого самоврядування та Центру підвищення кваліфікації з питань розвитку територіальних громад. Захід відбувся у райцентрах Тростянець та Теплик Вінницької області.

Семінар проводився для керівників органів місцевого самоврядування, бухгалтерів та осіб, відповідальних за роботу з персоналом.

В ході роботи перед присутніми виступив Геннадій Мазур, який розповів про розвиток територій, а також звернув увагу і на особливості формування місцевих бюджетів.

Під час роботи на семінарі старший інспектор управління взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи Департаменту цивільного захисту облдержадміністрації Юрій Мельник поінформував про питання щодо запобігання та протидії корупції в органах місцевого самоврядування. Ознайомив присутніх  з впровадженням електронного документообігу та особливостями електронного декларування.

Доцент кафедри бізнес статистики та економічної кібернетики Донецького національного університету ім. В.Стуса, кандидат економічних наук Інга Сивицька розповіла присутнім  про систему публічних закупівель в Україні і практичне застосування системи електронних закупівель ProZorro.

Про методику написання грантових проектів поїнформував консультант-експерт Асоціації органів місцевого самоврядування Віктор Іщук.

Присутні отримали чимало корисної інформації для своєї подальшої праці.

Координував роботу семінару заступник директора Центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій Внницької області Сергій Войтенко.

Повернутись Створено: 26 жовтня 2016 року, 12:15 Переглядів: 506

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація