Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Про особливості формування місцевих бюджетів розповів депутат обласної Ради на виїзному семінарському занятті Роздрукувати

Депутат обласної Ради, голова постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм Геннадій Мазур взяв участь у спільному виїзному семінарі Асоціації органів місцевого самоврядування та Центру підвищення кваліфікації з питань розвитку територіальних громад. Захід відбувся у райцентрах Тростянець та Теплик Вінницької області.

Семінар проводився для керівників органів місцевого самоврядування, бухгалтерів та осіб, відповідальних за роботу з персоналом.

В ході роботи перед присутніми виступив Геннадій Мазур, який розповів про розвиток територій, а також звернув увагу і на особливості формування місцевих бюджетів.

Під час роботи на семінарі старший інспектор управління взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи Департаменту цивільного захисту облдержадміністрації Юрій Мельник поінформував про питання щодо запобігання та протидії корупції в органах місцевого самоврядування. Ознайомив присутніх  з впровадженням електронного документообігу та особливостями електронного декларування.

Доцент кафедри бізнес статистики та економічної кібернетики Донецького національного університету ім. В.Стуса, кандидат економічних наук Інга Сивицька розповіла присутнім  про систему публічних закупівель в Україні і практичне застосування системи електронних закупівель ProZorro.

Про методику написання грантових проектів поїнформував консультант-експерт Асоціації органів місцевого самоврядування Віктор Іщук.

Присутні отримали чимало корисної інформації для своєї подальшої праці.

Координував роботу семінару заступник директора Центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій Внницької області Сергій Войтенко.

Повернутись Створено: 26 жовтня 2016 року, 12:15 Переглядів: 525

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація