Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Про підсумки діяльності обласної Ради та плани на поточний тиждень Роздрукувати

31 березня голова обласної Ради Сергій Свитко провів щотижневу апаратну нараду, в ході якої було підбито підсумки роботи за минулий тиждень. Про виконання планових завдань і доручень доповіли заступники голови обласної Ради Ігор Кревський і Наталія Солейко, заступник керуючого справами Тетяна Яременко та голова постійної комісії обласної Ради з питань соціально-економічного розвитку, бюджету та фінансів Ігор Вернигор.

Відповідно до озвученої інформації, протягом минулого тижня тривала підготовка до чергової сесії обласної Ради. Для розгляду попередньо заплановано понад 26 питань, серед яких проекти 3-ох нових програм: «Про Обласну програму створення робочих місць для засуджених та залучення в економіку Вінницької області промислового потенціалу установ управління Державної пенітенціарної служби України у Вінницькій області  на 2014 рік»; «Про Обласну програму профілактики, діагностики та лікування вірусних гепатитів В і С у Вінницькій області на 2014-2016 роки»; «Про Обласну цільову соціальну програму оздоровлення, відпочинку дітей і молоді, розвитку мережі дитячих закладів оздоровлення та відпочинку до 2018 року».

Під час наради було обговорено та затверджено план основних заходів обласної, районних, міських обласного значення рад, що будуть проводитись з 31 березня по 6 квітня.

Зокрема, це проведення короткострокового семінару для голів районних рад, міських, сільських та селищних голів за участю голови обласної Ради Сергія Свитка та голови облдержадміністрації Анатолія Олійника, що проходитиме 2-3 квітня у приміщенні Вінницького центру перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів області. 

Повернутись Створено: 31 березня 2014 року, 12:46 Переглядів: 814

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація