6 грудня о 14.00 у приміщенні обласної Ради відбудеться засідання постійної комісії з питань учасників АТО, бойових дій, Революції гідності, волонтерського руху та зв’язків з громадськістю

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 05.12.2019 № 240 Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»: 1. Провести пленарне засідання чергової 41 сесії обласної Ради 7 скликання 17 грудня 2019 року о 10.00 годині в приміще ....

  • Триває громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік»

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік» Пропозиції надавати до 16 грудня 2019 року до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0432) 611384 або на ел.пошту ....

  • Розпочато громадське обговорення Програми економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про Програму економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік». Пропозиції надавати до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0 ....

Про підсумки півріччя відзвітував Піщанський район Роздрукувати

22 липня про здобутки району відзвітувала голова Піщанської районної державної адміністрації Світлана Жердецька. У роботі засідання взяли участь голова облдержадміністрації Іван Мовчан, перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський, заступники голови ОДА Роман Аксельрод, Григорій Дерун, Любов Спірідонова, керівники профільних управлінь, департаментів, депутатський корпус, представники виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, громадськість району.

За результатами обговорення звіту про стан виконання доручення голови облдержадміністрації від 04.02.2013 року щодо соціально-економічного розвитку за перше півріччя 2013 року з питань охорони здоров’я, освіти, АПК, будівництва, благоустрою, культури, створення центрів адміністративних послуг, екології було наголошено на покращенні багатьох показників в порівнянні з попереднім періодом.

Зокрема, керівники профільних управлінь висловили думку про значні зрушення в галузі охорони здоров’я, освіти, культури, агропромислового комплексу. Проте, проблемним питанням для Піщанського району залишається низький рівень заробітної плати, особливо для людей, залучених у сільському господарстві.

Відзначаючи роботу району, перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський у своєму виступі наголосив на необхідності активної позиції територіальних громад у пошуку внутрішніх та зовнішніх резервів наповнення місцевих бюджетів.

– Ефективність участі у різних обласних конкурсах і проектах підтверджується результатами. Адже питання залучення додаткових ресурсів для кожної громади повинно стати головним і пріоритетним, оскільки бюджетних коштів для вирішення всіх проблем недостатньо, – зауважив перший заступник голови обласної Ради.

Також від імені голови обласної Ради Ігор Кревський подякував сільським і селищним головам за співпрацю і закликав до подальшої активної роботи всіх громад та депутатського корпусу району.

 

Повернутись Створено: 23 липня 2013 року, 11:09 Переглядів: 995

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація