Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Про підсумки півріччя відзвітував Піщанський район Роздрукувати

22 липня про здобутки району відзвітувала голова Піщанської районної державної адміністрації Світлана Жердецька. У роботі засідання взяли участь голова облдержадміністрації Іван Мовчан, перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський, заступники голови ОДА Роман Аксельрод, Григорій Дерун, Любов Спірідонова, керівники профільних управлінь, департаментів, депутатський корпус, представники виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, громадськість району.

За результатами обговорення звіту про стан виконання доручення голови облдержадміністрації від 04.02.2013 року щодо соціально-економічного розвитку за перше півріччя 2013 року з питань охорони здоров’я, освіти, АПК, будівництва, благоустрою, культури, створення центрів адміністративних послуг, екології було наголошено на покращенні багатьох показників в порівнянні з попереднім періодом.

Зокрема, керівники профільних управлінь висловили думку про значні зрушення в галузі охорони здоров’я, освіти, культури, агропромислового комплексу. Проте, проблемним питанням для Піщанського району залишається низький рівень заробітної плати, особливо для людей, залучених у сільському господарстві.

Відзначаючи роботу району, перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський у своєму виступі наголосив на необхідності активної позиції територіальних громад у пошуку внутрішніх та зовнішніх резервів наповнення місцевих бюджетів.

– Ефективність участі у різних обласних конкурсах і проектах підтверджується результатами. Адже питання залучення додаткових ресурсів для кожної громади повинно стати головним і пріоритетним, оскільки бюджетних коштів для вирішення всіх проблем недостатньо, – зауважив перший заступник голови обласної Ради.

Також від імені голови обласної Ради Ігор Кревський подякував сільським і селищним головам за співпрацю і закликав до подальшої активної роботи всіх громад та депутатського корпусу району.

 

Повернутись Створено: 23 липня 2013 року, 11:09 Переглядів: 947

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація