4 червня, об 11.00, в режимі відеоконференції з трансляцією на сайті обласної Ради відбудеться зустріч депутатів обласної Ради з керівництвом Управління патрульної поліції у Вінницької області та зустріч з кандидатами – представниками від громадськості до складу поліцейської комісії Управління патрульної поліції у Вінницькій області та Управління поліції охорони у Вінницькій області 
 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Про підсумки півріччя відзвітував Піщанський район Роздрукувати

22 липня про здобутки району відзвітувала голова Піщанської районної державної адміністрації Світлана Жердецька. У роботі засідання взяли участь голова облдержадміністрації Іван Мовчан, перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський, заступники голови ОДА Роман Аксельрод, Григорій Дерун, Любов Спірідонова, керівники профільних управлінь, департаментів, депутатський корпус, представники виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, громадськість району.

За результатами обговорення звіту про стан виконання доручення голови облдержадміністрації від 04.02.2013 року щодо соціально-економічного розвитку за перше півріччя 2013 року з питань охорони здоров’я, освіти, АПК, будівництва, благоустрою, культури, створення центрів адміністративних послуг, екології було наголошено на покращенні багатьох показників в порівнянні з попереднім періодом.

Зокрема, керівники профільних управлінь висловили думку про значні зрушення в галузі охорони здоров’я, освіти, культури, агропромислового комплексу. Проте, проблемним питанням для Піщанського району залишається низький рівень заробітної плати, особливо для людей, залучених у сільському господарстві.

Відзначаючи роботу району, перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський у своєму виступі наголосив на необхідності активної позиції територіальних громад у пошуку внутрішніх та зовнішніх резервів наповнення місцевих бюджетів.

– Ефективність участі у різних обласних конкурсах і проектах підтверджується результатами. Адже питання залучення додаткових ресурсів для кожної громади повинно стати головним і пріоритетним, оскільки бюджетних коштів для вирішення всіх проблем недостатньо, – зауважив перший заступник голови обласної Ради.

Також від імені голови обласної Ради Ігор Кревський подякував сільським і селищним головам за співпрацю і закликав до подальшої активної роботи всіх громад та депутатського корпусу району.

 

Повернутись Створено: 23 липня 2013 року, 11:09 Переглядів: 1054

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація