24 січня о 14.00 в приміщенні обласної Ради (каб.303) відбудеться засідання комісії з питань регулювання комунальної власності та приватизації

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Про підсумки роботи і плани на поточний тиждень Роздрукувати

22 квітня голова обласної Ради Сергій Свитко провів щотижневу апаратну нараду, на якій обговорено виконання плану діяльності за минулий тиждень та ухвалено план основних заходів обласної, районних, міських обласного значення рад, що будуть проводитись з 22 по 27 квітня 2014 року.

Про виконання завдань і поточні плани доповіли заступник керівника виконавчого апарату обласної Ради Степан Нешик, перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський, заступник голови обласної Ради Наталія Солейко, голова комісії з питань соціально-економічного розвитку, бюджету та фінансів Ігор Вернигор. На нараді було обговорено результати пленарного засідання сесії обласної Ради, поставлено завдання щодо завершення опрацювання рішень, що були ухвалені.  

Голова обласної Ради Сергій Свитко вказав на першочергові завдання в діяльності обласної Ради. Сергій Свитко наголосив, що стан взаємодії в питаннях формування бюджетної і фінансової політики між обласною Радою та обласною державною адміністрацією потребує вдосконалення. Зокрема проекти рішень, які готуються для затвердження на засіданнях сесій обласної Ради, Департаментом фінансів Вінницької ОДА мають подаватися на розгляд керівництву та комісіям обласної Ради завчасно, з метою ґрунтовного їх вивчення і належного опрацювання, своєчасного ознайомлення із проектами рішень депутатського корпусу обласної Ради.

- Такий рівень співробітництва дозволить поліпшити роботу обласної Ради в цілому, зробить взаємостосунки між виконавчими структурами органів обласної влади і органами місцевого самоврядування більш прозорими і ефективними, - сказав Сергій Свитко.

 

Повернутись Створено: 23 квітня 2014 року, 15:47 Переглядів: 743

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація