03 червня о 10.00 в приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2-й поверх) відбудеться онлайн-засідання постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінанасів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Про позачергову 35 сесію обласної Ради 6 скликання Роздрукувати

УКРАЇНА

ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 18.03.2014 № 35

 Відповідно до частин 4,9 статті 46, частин 6,7 статті 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи клопотання голови  обласної державної адміністрації:

1. Провести пленарне засідання позачергової 35 сесії обласної Ради 6 скликання 20 березня 2015 року о 13 годині в приміщенні обласної Ради.

2. На розгляд пленарного засідання позачергової сесії внести питання:

- Про внесення змін до Статуту Вінницької міської станції швидкої медичної допомоги Вінницької обласної Ради та передачу майна, закріпленого за Вінницькою центральною районною клінічною лікарнею

3. На пленарне засідання позачергової сесії запросити голову обласної державної адміністрації та його заступників, голів районних рад та міських голів міст обласного значення, голів районних державних адміністрацій, керівників  окремих структурних підрозділів облдержадміністрації та обласних організацій і відомств, представників засобів масової інформації, представників політичних партій і громадських організацій.

 

Голова обласної  Ради                                                                  С. СВИТКО

Повернутись Створено: 18 березня 2015 року, 20:19 Переглядів: 759

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація