03 червня о 10.00 в приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2-й поверх) відбудеться онлайн-засідання постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінанасів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Про позачергову 43 сесію обласної Ради 7 скликання Роздрукувати

УКРАЇНА

ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

13.04.2020 № 72

Про позачергову 43 сесію обласної Ради 7 скликання

Відповідно до статей 46, 56, пункту 111 розділу V «Прикінцеві та перехідні положення» Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на забезпечення додаткових соціальних та економічних гарантій у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)», враховуючи подання голови Вінницької облдержадміністрації від 13 квітня 2020 року № 01.01-52/2534:

1. Провести пленарне засідання позачергової 43 сесії обласної Ради 7 скликання 16 квітня 2020 року о 10.00 годині в режимі відеоконференції (дистанційне засідання).

2. На розгляд пленарного засідання позачергової 43 сесії внести питання:

- Про внесення доповнень до рішення 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року № 31 «Про Регламент Вінницької обласної Ради 7 скликання»;

- Про внесення змін до рішення 41 сесії обласної Ради 7 скликання від 17 грудня 2019 року № 885 «Про обласний бюджет на 2020 рік».

3. Затвердити Порядок проведення сесії обласної Ради в режимі відеоконференції (дистанційне засідання), згідно з додатком до цього розпорядження.

4. Трансляція пленарного засідання позачергової 43 сесії обласної Ради 7 скликання на офіційному вебсайті обласної Ради за посиланням https://vinrada.gov.ua/onlajn-translyaciya.htm

 

Заступник голови обласної Ради                                   М. КРЕМЕНЮК

Додаток
до розпорядження голови обласної Ради
від 13 квітня 2020 року № 72


Порядок проведення сесії обласної Ради в режимі відеоконференції

(дистанційне засідання) 

1. На період карантину, встановленого Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширення на території України коронавірусної хвороби (COVID-19), сесія обласної Ради може проводитися в режимі відеоконференції (дистанційні засідання), крім питань, що потребують таємного голосування.
2. Забезпечення проведення засідання в режимі відеоконференції здійснюється у сесійній залі приміщення обласної Ради за адресою: вул. Соборна, 70, м. Вінниця. 
Організаційне забезпечення проведення засідання сесії обласної Ради в режимі відеоконференції покладається на голову обласної Ради, а в разі його відсутності – на заступника голови обласної Ради.
Технічне забезпечення проведення засідання в режимі відеоконференції, яке проводиться у сесійній залі приміщення обласної Ради, покладається на виконавчий апарат обласної Ради. 
Учасники, які беруть участь у засіданні в режимі відеоконференції поза межами сесійної зали, використовують власні технічні засоби.
3. До порядку денного сесії обласної Ради в режимі відеоконференції можуть включатися виключно питання невідкладного внесення змін до обласного бюджету, інші питання щодо невідкладних робіт з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій або якнайшвидшої ліквідації особливо тяжких надзвичайних ситуацій, спричинених спалахами, епідеміями та пандеміями, чи реалізації повноважень, пов’язаних з такими обставинами, процедурні питання.
4. Запис сесії обласної Ради в режимі відеоконференції є невід’ємною частиною протоколу цього засідання.
5. Порядок проведення засідання в режимі відеоконференції повинен забезпечувати:
- можливість реалізації прав депутатів обласної Ради;
- ідентифікацію особи, яка бере участь у засіданні;
- встановлення та фіксацію результатів голосування стосовно кожного
питання.
6. Усі присутні у сесійній залі під час засідання в режимі відеоконференції, повинні дотримуватися встановлених правил щодо карантину, відповідних санітарно-гігієнічних та санітарно-епідеміологічних правил і норм. 
7. Розпорядження голови обласної Ради (а в разі його відсутності – заступника голови обласної Ради) про скликання пленарного засідання обласної Ради в режимі відеоконференції доводиться до відома депутатів обласної Ради і населення не пізніш як за 24 години до його початку із зазначенням дати, часу, проєкту порядку денного такого пленарного засідання і порядку відкритого доступу до трансляції такого пленарного засідання. 

Розпорядження про засідання в режимі відеоконференції оприлюднюється на офіційному вебсайті обласної Ради з одночасним направленням цієї інформації та проєктів рішень із матеріалами на електронні адреси депутатів обласної Ради не пізніш як за 24 години до його початку. 
8. Під час пленарного засідання обласної Ради в режимі відеоконференції лічильна комісія обласної Ради здійснює:
- реєстрацію депутатів обласної Ради;
- підрахунок голосів під час голосування. 
9. Для забезпечення проведення пленарного засідання обласної Ради в режимі відеоконференції у сесійній залі можуть перебувати:
1) голова обласної Ради, заступники голови обласної Ради;
2) члени лічильної комісії обласної Ради; 
3) голова обласної державної адміністрації;
4) особи, які доповідають чи інформують з питань порядку денного пленарного засідання сесії обласної Ради (в разі потреби); 
5) працівники виконавчого апарату обласної Ради.
10. Головує на пленарному засіданні, яке проводиться в режимі відеоконференції голова обласної Ради, а в разі його відсутності – заступник голови обласної Ради. 
11. Перед відкриттям пленарного засідання обласної Ради лічильна комісія проводить реєстрацію депутатів обласної Ради. 
Головуючий повідомляє про результати реєстрації депутатів обласної Ради.
Головуючий відкриває пленарне засідання обласної Ради в режимі відеоконференції у разі, якщо для участі в ньому зареєструвалися більшість депутатів від загального складу обласної Ради.
Перед початком роботи пленарного засідання обласної Ради в режимі відеоконференції та після його закриття лунає Державний Гімн України. 
12. Після відкриття пленарного засідання обласної Ради головуючий повідомляє про початок розгляду питань порядку денного. По кожному питанню порядку денного головуючий оголошує назву проєкту рішення та надає слово доповідачу.
13. Час для доповіді на пленарному засіданні в режимі відеоконференції встановлюється в межах до 5 хвилин. В окремих випадках цей час може бути збільшено. Час для співдоповідей, інформацій - до 3 хвилин. Для виступів у дебатах надається до 2 хвилин.
Для відповідей на запитання доповідачам відводиться до 5 хвилин.
Пропозиції, зауваження, які були висловлені депутатами на пленарному засіданні обласної Ради в режимі відеоконференції, фіксуються головуючим на пленарному засіданні. 
14. Після закінчення обговорення питання головуючий на сесії оголошує про початок голосування. На голосування виносяться усі пропозиції, зауваження та доповнення, що надійшли від депутатів обласної Ради під час обговорення відповідного питання. 
Відкрите голосування в режимі відеоконференції здійснюється виключно шляхом поіменного голосування з фіксацією лічильною комісією персональних результатів голосування кожного депутата.

Результати відкритого поіменного голосування з кожного питання порядку денного:
- оприлюднюються на офіційному вебсайті Ради в день голосування і зберігаються протягом необмеженого строку;
- є невід’ємною частиною протоколу сесії Ради;
- надаються за запитом відповідно до Закону України “Про доступ до публічної інформації”.
15. Депутат обласної Ради зобов’язаний особисто здійснювати своє право на голосування під час пленарного засідання обласної Ради в режимі відеоконференції.
16. Після завершення розгляду питань порядку денного пленарного засідання обласної Ради головуючий оголошує про закриття пленарного засідання обласної Ради в режимі відеоконференції.
17. Пленарне засідання обласної Ради в режимі відеоконференції транслюються на офіційному сайті обласної Ради в режимі онлайн. 

 

Повернутись Створено: 13 квітня 2020 року, 18:22
Оновлено: 13 квітня 2020 року, 18:31
Переглядів: 821

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація