Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Про права людей, про боротьбу з корупцією говорив депутат обласної Ради у Копенгагені Роздрукувати

Депутат обласної Ради  Олександр Васильчук відвідав Копенгаген (Данія). Там він зустрівся з Мішель Шліппе-Стефансен та Марією Бадтє Андерсен. Обидві опікуються правами людей та боротьбою з корупцією. Жінки періодично відвідують вибори в Україні, читають лекції для українців. Міжнародна зустріч тривала біля трьох годин.

– Ми обговорили питання співпраці і я запросив їх відвідати Вінницю, – розповів Олександр Васильчук. - Вони погодилися і сказали, що приїдуть у жовтні цього року. Я переконаний, що їхній візит буде цікавий багатьом громадським організаціям в темі боротьби з корупцією.

Варто нагадати, що Олександр Васильчук очолює міжфракційне об’єднання у Вінницькій обласній Раді «Антикорупційний рух».

– Такі знайомства дуже корисні, – додав Олександр Володимирович. - Ми говорили не лише про боротьбу з корупцією, а й про права людей, про співпрацю, про залучення інвестицій в економіку Вінничини, про підготовку і обмін професійними кадрами.

Також Олександр Васильчук відвідав посольство України у Данії й поспілкувався з першим секретарем посольства Наталією Савіною.

Довідка. Марія Бадтє Андерсен – адвокат, магістр юридичних наук і права. Співзасновник офісу юридичної допомоги у місті Копенгаген, відповідає за менеджмент офісу і його соціальних програм, серед яких – робота з жінками-емігрантками й забезпечення їхніх прав у Данії. З 2008 року Марія викладає кримінальне право в університеті міста Копенгаген.

Мішель Шліппе-Стефансен – магістр політичних наук університету міста Архус. Працює керівником відділу міста Копенгаген. Мішель брала участь у роботі інформаційно-відкритої міжнародної школи у Литві, яка вивчає політичну і корпоративну корупцію. У 2013 році вона жила у Києві й працювала політичним асистентом в посольстві Королівства Данії в Україні.

Повернутись Створено: 23 червня 2017 року, 09:53 Переглядів: 617

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація