Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Про права людей, про боротьбу з корупцією говорив депутат обласної Ради у Копенгагені Роздрукувати

Депутат обласної Ради  Олександр Васильчук відвідав Копенгаген (Данія). Там він зустрівся з Мішель Шліппе-Стефансен та Марією Бадтє Андерсен. Обидві опікуються правами людей та боротьбою з корупцією. Жінки періодично відвідують вибори в Україні, читають лекції для українців. Міжнародна зустріч тривала біля трьох годин.

– Ми обговорили питання співпраці і я запросив їх відвідати Вінницю, – розповів Олександр Васильчук. - Вони погодилися і сказали, що приїдуть у жовтні цього року. Я переконаний, що їхній візит буде цікавий багатьом громадським організаціям в темі боротьби з корупцією.

Варто нагадати, що Олександр Васильчук очолює міжфракційне об’єднання у Вінницькій обласній Раді «Антикорупційний рух».

– Такі знайомства дуже корисні, – додав Олександр Володимирович. - Ми говорили не лише про боротьбу з корупцією, а й про права людей, про співпрацю, про залучення інвестицій в економіку Вінничини, про підготовку і обмін професійними кадрами.

Також Олександр Васильчук відвідав посольство України у Данії й поспілкувався з першим секретарем посольства Наталією Савіною.

Довідка. Марія Бадтє Андерсен – адвокат, магістр юридичних наук і права. Співзасновник офісу юридичної допомоги у місті Копенгаген, відповідає за менеджмент офісу і його соціальних програм, серед яких – робота з жінками-емігрантками й забезпечення їхніх прав у Данії. З 2008 року Марія викладає кримінальне право в університеті міста Копенгаген.

Мішель Шліппе-Стефансен – магістр політичних наук університету міста Архус. Працює керівником відділу міста Копенгаген. Мішель брала участь у роботі інформаційно-відкритої міжнародної школи у Литві, яка вивчає політичну і корпоративну корупцію. У 2013 році вона жила у Києві й працювала політичним асистентом в посольстві Королівства Данії в Україні.

Повернутись Створено: 23 червня 2017 року, 09:53 Переглядів: 723

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація