Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Про права людей, про боротьбу з корупцією говорив депутат обласної Ради у Копенгагені Роздрукувати

Депутат обласної Ради  Олександр Васильчук відвідав Копенгаген (Данія). Там він зустрівся з Мішель Шліппе-Стефансен та Марією Бадтє Андерсен. Обидві опікуються правами людей та боротьбою з корупцією. Жінки періодично відвідують вибори в Україні, читають лекції для українців. Міжнародна зустріч тривала біля трьох годин.

– Ми обговорили питання співпраці і я запросив їх відвідати Вінницю, – розповів Олександр Васильчук. - Вони погодилися і сказали, що приїдуть у жовтні цього року. Я переконаний, що їхній візит буде цікавий багатьом громадським організаціям в темі боротьби з корупцією.

Варто нагадати, що Олександр Васильчук очолює міжфракційне об’єднання у Вінницькій обласній Раді «Антикорупційний рух».

– Такі знайомства дуже корисні, – додав Олександр Володимирович. - Ми говорили не лише про боротьбу з корупцією, а й про права людей, про співпрацю, про залучення інвестицій в економіку Вінничини, про підготовку і обмін професійними кадрами.

Також Олександр Васильчук відвідав посольство України у Данії й поспілкувався з першим секретарем посольства Наталією Савіною.

Довідка. Марія Бадтє Андерсен – адвокат, магістр юридичних наук і права. Співзасновник офісу юридичної допомоги у місті Копенгаген, відповідає за менеджмент офісу і його соціальних програм, серед яких – робота з жінками-емігрантками й забезпечення їхніх прав у Данії. З 2008 року Марія викладає кримінальне право в університеті міста Копенгаген.

Мішель Шліппе-Стефансен – магістр політичних наук університету міста Архус. Працює керівником відділу міста Копенгаген. Мішель брала участь у роботі інформаційно-відкритої міжнародної школи у Литві, яка вивчає політичну і корпоративну корупцію. У 2013 році вона жила у Києві й працювала політичним асистентом в посольстві Королівства Данії в Україні.

Повернутись Створено: 23 червня 2017 року, 09:53 Переглядів: 523

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація