Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Про проведення щорічної оцінки Роздрукувати

21 березня перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський провів робочу нараду з представниками галузевих Департаментів та головних управлінь облдержадміністрації. Під час засідання були обговорені питання проведення щорічної оцінки керівників об’єктів спільної власності територіальних громад Вінницької області.

Ігор Кревський ознайомив присутніх зі складом комісії, яка буде здійснювати оцінювання діяльності керівників. Він наголосив на необхідності дотримання графіку проведення щорічної оцінки; вчасного ознайомлення керівників із відгуками, висновками і пропозиціями щодо відповідності займаним посадам, які готують служби.

Також перший заступник голови обласної Ради зауважив, що при оцінюванні – необхідний об’єктивний підхід та уникнення проявів упередженості.

Відповідно до розпорядження голови обласної Ради від 2 березня 2013 року № 21 проведення цього заходу заплановано на квітень поточного року.

Довідка.

На виконання рішення 21 сесії обласної Ради 5 скликання від 24 грудня 2008 року № 698 в області проводиться щорічна оцінки керівників об’єктів спільної власності територіальних громад Вінницької області.

Повернутись Створено: 21 березня 2014 року, 18:26 Переглядів: 768

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація