Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Про роботу у І кварталі звітував Мурованокуриловецький район Роздрукувати

6 квітня керівники Мурованокуриловецького району звітували перед головою облдержадміністрації Іваном Мовчаном, головою обласної ради Сергієм Татусяком та адміністративним активом району щодо підсумків діяльності у І кварталі.

         На нараді голова районної державної адміністрації Віктор Максимчак  розпочав звіт з розвитку агропромислового комплексу. Зазначив, що  відповідно до доручення голови обласної державної адміністрації проведена нарада з керівниками молокопереробних підприємств, які проводять заготівлю молока на території району, щодо повного залучення домогосподарств населення в договірні відносини та видачу розрахункових книжок усім молокоздавачам. Станом на 5 квітня у Мурованокуриловецькому районі укладено 1871 угоду, що складає 91 % від загальної кількості молокоздавачів.  З 1 квітня поточного року ПАТ “Вінницький молокозавод” у селі Обухів ввів у дію молокоприймальний пункт, що розповав свою роботу.

         У ході звіту голова обласної державної адміністрації Іван Мовчан  зазначив:

         - Доки не буде відпрацьований прозорий формат заготівлі молока, який буде передбачати укладення договорів між молокоздавачем і заводом, де посередником може бути лише молокопункт, не буде можливості управляти цим ринком і вимагати від заводів достойної ціни за молоко для людей.

         На поточний рік планується ремонт ФАПу у селі Морозівка з облаштуванням внутрішніх вбиралень. Голова районної державної адміністрації Віктор Максимчак зазначив, що відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України “Про затвердження Порядку часткового відшкодування вартості лікарських засобів для лікування осіб з гіпертонічною хворобою”, дві аптеки на  території району здійснюють роздрібну торгівлю препаратами з частковим відшкодуванням їх вартості. За перший квартал цього року видано ліків на 7034 рецепти, сума відшкодування яких склала 19,9 тис. гривень.

         Досить змістовною є реалізація державно-громадського принципу в освітній галузі. Заплановано облаштувати 3 внутрішні вбиральні в освітніх закладах. Що стосується забезпечення підвезень, у поточному році  заплановано 2 шкльних автобуси.

         Після заслухування звіту голови Мурованокуриловецької районної державної адміністрації, голова обласної Ради Сергій Татусяк наголосив на важливості реалізації Стратегії розвитку Вінниччини - 2020, а також зазначив:

         - Якщо ми закладаєм хорошу ідею — вона буде рухати нашими справами. Використовуйте досвід грантової діяльності своїх партнерів, адаптовуйте їхні проекти до наших програм і отримуйте додаткові кошти на розвиток територіальних громад Мурованокуриловецького району.

Повернутись Створено: 7 квітня 2013 року, 22:49 Переглядів: 927

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація