24 жовтня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (каб. 209) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Про роботу у І кварталі звітував Мурованокуриловецький район Роздрукувати

6 квітня керівники Мурованокуриловецького району звітували перед головою облдержадміністрації Іваном Мовчаном, головою обласної ради Сергієм Татусяком та адміністративним активом району щодо підсумків діяльності у І кварталі.

         На нараді голова районної державної адміністрації Віктор Максимчак  розпочав звіт з розвитку агропромислового комплексу. Зазначив, що  відповідно до доручення голови обласної державної адміністрації проведена нарада з керівниками молокопереробних підприємств, які проводять заготівлю молока на території району, щодо повного залучення домогосподарств населення в договірні відносини та видачу розрахункових книжок усім молокоздавачам. Станом на 5 квітня у Мурованокуриловецькому районі укладено 1871 угоду, що складає 91 % від загальної кількості молокоздавачів.  З 1 квітня поточного року ПАТ “Вінницький молокозавод” у селі Обухів ввів у дію молокоприймальний пункт, що розповав свою роботу.

         У ході звіту голова обласної державної адміністрації Іван Мовчан  зазначив:

         - Доки не буде відпрацьований прозорий формат заготівлі молока, який буде передбачати укладення договорів між молокоздавачем і заводом, де посередником може бути лише молокопункт, не буде можливості управляти цим ринком і вимагати від заводів достойної ціни за молоко для людей.

         На поточний рік планується ремонт ФАПу у селі Морозівка з облаштуванням внутрішніх вбиралень. Голова районної державної адміністрації Віктор Максимчак зазначив, що відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України “Про затвердження Порядку часткового відшкодування вартості лікарських засобів для лікування осіб з гіпертонічною хворобою”, дві аптеки на  території району здійснюють роздрібну торгівлю препаратами з частковим відшкодуванням їх вартості. За перший квартал цього року видано ліків на 7034 рецепти, сума відшкодування яких склала 19,9 тис. гривень.

         Досить змістовною є реалізація державно-громадського принципу в освітній галузі. Заплановано облаштувати 3 внутрішні вбиральні в освітніх закладах. Що стосується забезпечення підвезень, у поточному році  заплановано 2 шкльних автобуси.

         Після заслухування звіту голови Мурованокуриловецької районної державної адміністрації, голова обласної Ради Сергій Татусяк наголосив на важливості реалізації Стратегії розвитку Вінниччини - 2020, а також зазначив:

         - Якщо ми закладаєм хорошу ідею — вона буде рухати нашими справами. Використовуйте досвід грантової діяльності своїх партнерів, адаптовуйте їхні проекти до наших програм і отримуйте додаткові кошти на розвиток територіальних громад Мурованокуриловецького району.

Повернутись Створено: 7 квітня 2013 року, 22:49 Переглядів: 847

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація