Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Про роботу у І кварталі звітував Мурованокуриловецький район Роздрукувати

6 квітня керівники Мурованокуриловецького району звітували перед головою облдержадміністрації Іваном Мовчаном, головою обласної ради Сергієм Татусяком та адміністративним активом району щодо підсумків діяльності у І кварталі.

         На нараді голова районної державної адміністрації Віктор Максимчак  розпочав звіт з розвитку агропромислового комплексу. Зазначив, що  відповідно до доручення голови обласної державної адміністрації проведена нарада з керівниками молокопереробних підприємств, які проводять заготівлю молока на території району, щодо повного залучення домогосподарств населення в договірні відносини та видачу розрахункових книжок усім молокоздавачам. Станом на 5 квітня у Мурованокуриловецькому районі укладено 1871 угоду, що складає 91 % від загальної кількості молокоздавачів.  З 1 квітня поточного року ПАТ “Вінницький молокозавод” у селі Обухів ввів у дію молокоприймальний пункт, що розповав свою роботу.

         У ході звіту голова обласної державної адміністрації Іван Мовчан  зазначив:

         - Доки не буде відпрацьований прозорий формат заготівлі молока, який буде передбачати укладення договорів між молокоздавачем і заводом, де посередником може бути лише молокопункт, не буде можливості управляти цим ринком і вимагати від заводів достойної ціни за молоко для людей.

         На поточний рік планується ремонт ФАПу у селі Морозівка з облаштуванням внутрішніх вбиралень. Голова районної державної адміністрації Віктор Максимчак зазначив, що відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України “Про затвердження Порядку часткового відшкодування вартості лікарських засобів для лікування осіб з гіпертонічною хворобою”, дві аптеки на  території району здійснюють роздрібну торгівлю препаратами з частковим відшкодуванням їх вартості. За перший квартал цього року видано ліків на 7034 рецепти, сума відшкодування яких склала 19,9 тис. гривень.

         Досить змістовною є реалізація державно-громадського принципу в освітній галузі. Заплановано облаштувати 3 внутрішні вбиральні в освітніх закладах. Що стосується забезпечення підвезень, у поточному році  заплановано 2 шкльних автобуси.

         Після заслухування звіту голови Мурованокуриловецької районної державної адміністрації, голова обласної Ради Сергій Татусяк наголосив на важливості реалізації Стратегії розвитку Вінниччини - 2020, а також зазначив:

         - Якщо ми закладаєм хорошу ідею — вона буде рухати нашими справами. Використовуйте досвід грантової діяльності своїх партнерів, адаптовуйте їхні проекти до наших програм і отримуйте додаткові кошти на розвиток територіальних громад Мурованокуриловецького району.

Повернутись Створено: 7 квітня 2013 року, 22:49 Переглядів: 816

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація