Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Про шляхи вирішення проблем територіальних громад говорили із народними депутатами України Роздрукувати

2 березня за участю представників територіальних громад Вінниччини відбувся «круглий стіл» з народними депутатами України від Вінницької області. Зокрема, в обговоренні взяли участь Григорій Заболотний, Микола Кучер, Олександр Домбровський, Сергій Кудлаєнко, Іван Спориш, Руслан Демчак.

Зустріч проведена під керівництвом голови обласної Ради, голови Вінницької обласної Асоціації органів місцевого самоврядування Анатолія Олійника та за участі голови облдержадміністрації Валерія Коровія, керівника Секретаріату Вінницької обласної Асоціації органів місцевого самоврядування Віктора Вікалюка, Вінницького міського голови Сергія Моргунова, а також голів районних рад, голів райдеражадміністрацій, керівників департаментів ОДА, голів об’єднаних територіальних громад, сільських та селищних голів, голів міст обласного значення, голів міст районного значення, голів постійних комісій обласної Ради.

- Україна знаходиться в процесі реформ, змін та практично є в стані війни, - зауважив у своєму виступі Анатолій Олійник. – Сьогодні ми маємо низку питань, які потребують нагального вирішення, і на нинішній зустрічі ми обговоримо ці питання та шляхи  їхнього вирішення.

В ході проведення «круглого столу» учасники обговорили проблемні питання територіальних громад області, пов’язані з реформуванням органів місцевого самоврядування, децентралізацією та об’єднанням територіальних громад, які можуть бути вирішені народними депутатами шляхом законодавчої ініціативи.

Основною проблемою, яку озвучили представники об’єднаних територіальних громад, є неприйнятий Верховною Радою законопроект № 5520, який дає можливість об’єднуватись громадам, розташованим на територіях суміжних районів. Окрім того, вінничани просили депутатів внести зміни до законодавства, щоб об’єднані громади могли користуватись землями поза межами населених пунктів та вирішити питання можливості фінансування об’єднаних територіальних громад з Державного фонду регіонального розвитку, аби розвивати кооперативний рух.

Сьогодні у Вінницькій області є  21 об’єднана громада.  30 квітня пройдуть вибори у ще трьох громадах – Якушинецькій ОТГ (Вінницький район), Кунківській ОТГ (Гайсинський район) та Мурафській ОТГ (Шаргородський район).

Повернутись Створено: 2 березня 2017 року, 17:15 Переглядів: 1049

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація