Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Про ситуацію в області розповіли представники патрульної та Національної поліції Роздрукувати

Сьогодні, 19 квітня, під головуванням керуючого справами виконавчого апарату обласної Ради Тетяни Яременко відбулась чергова зустріч депутатів Ради з керівництвом Управління патрульної поліції у Вінницькій області та Головного управління національної поліції у Вінницькій області. Участь у зібранні взяли депутати місцевих рад, громадськість, представники засобів масової інформації.

Перед присутніми з доповіддю-презентацією виступив заступник начальника Управління патрульної поліції у Вінницькій області Департаменту патрульної поліції Національної поліції України, начальник відділу моніторингу та аналітичного забезпечення Олександр Гаркавюк.

– За перші три місяці 2018 року патрульними поліцейськими виконано 12 817 завдань, складено 7 790 постанов та 1 342 протоколи адміністративних порушень. За вказаний період виписали штрафів на суму майже 2 мільйони гривень. За звітний період розкрито 378 злочинів, знайдено 11 осіб, які перебували в розшуку та виявлено 773 водії у стані сп’яніння. За три місяці трапилось 281 матеріальних ДТП та 41 з постраждалими, в яких загинули 4 особи та травмувались 61, – повідомив представник патрульної поліції. – Крім того, хочу зазначити, що наразі, крім міста Вінниці, ми обслуговуємо траси міжнародного значення М-12 та М-21. У селищі Літині розміщено стаціонарний пост. В управлінні експлуатується 46 автомобілів, спокій мешканців міста Вінниці забезпечує 340 патрульних.

Також перед депутатами виступив заступник начальника управління організаційно-аналітичного забезпечення Головного управління Національної поліції у Вінницькій області Олег Федорук.

– З початку року підрозділами поліції забезпечено реагування на понад 40 тисяч заяв та повідомлень громадян про вчинення кримінальних порушень. Щоденно службою «102» опрацьовується близько 1000 повідомлень. До Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено інформацію про 3 807 кримінальних правопорушень, – зазначив Олег Федорович. – Встановлено злочинів з 1484 кримінальних правопорушеннях, до кримінальної відповідальності притягнуто майже півтори тисячі осіб. Закінчено розслідування з 1858 кримінальних правопорушень, до суду спрямовано з обвинувальним актом 1 615, 682 – злочини минулих років. Постійно здійснюється моніторинг криміногенної ситуації в області, на підставі аналізу якого вживаються відповідні заходи щодо профілактики правопорушень, усунення наявних недоліків у діяльності.

Після заслуховування доповідей представники правоохоронних органів відповіли на запитання депутатів обласної Ради. Наостанок керуючий справами виконавчого апарату обласної Ради Тетяна Яременко повідомила присутнім про те, що згідно із затвердженим графіком наступна відкрита зустріч відбудеться 7 червня.

Повернутись Створено: 19 квітня 2018 року, 15:27 Переглядів: 355

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація