Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Про справедливу зарплату говорили на загальнообласних зборах профспілок Вінниччини Роздрукувати

27 квітня в Будинку профспілок відбулися загальнообласні збори голів первинних профспілкових організацій. Зустріч «Профспілки – за гідну працю і справедливу зарплату» проведено напередодні Дня міжнародної солідарності трудящих.

У зборах взяли участь голова обласної Ради Анатолій Олійник, голова облдержадміністрації Валерій Коровій, Вінницький міський голова Сергій Моргунов, заступник голови Федерації профспілок України Володимир Саєнко, голова обласного об’єднання організацій роботодавців Петро Кузнєцов, керівники управлінь та департаментів облдержадміністрації, лідери обласних галузевих профспілок, голови районних координаційних рад голів профкомітетів, а також ветерани профспілкового руху.

Перед початком відкриття офіційної частини зборів голови та активісти первинних профспілкових організацій поклали квіти до меморіальної дошки колишньому голові обласних профспілок, Герою Соціалістичної Праці Павлу Лук’янчикову, а також відбулося відкриття Дошки пошани Федерації профспілок області.

Голова Федерації профспілок області Микола Колесник у своєму виступі зазначив, що реформи, які відбуваються в країні, залишають відбиток на правах та інтересах трудівників.

- Фінансово-економічні кризи, політична нестабільність вкрай негативно впливає на становище працівників, всіх простих людей, – розповів Микола Колесник. – Варто наголосити, що таке профспілкове віче є вкрай необхідним, адже життя ставить настільки гострі й масштабні питання в усіх сферах, що позиції лише вищих виборних профспілкових органів недостатньо для прийняття рішення, на які очікують спілчани.

Також голова Федерації профспілок області  наголосив, що за наполяганням профспілок в країні нарешті розпочалася реформа оплати праці. З 1 січня 2017 року вдвічі підвищено мінімальну заробітну плату.

- І це тільки перший крок. Реформа оплати праці, перш за все, має забезпечити справедливий розподіл її результатів: людина має отримувати належне, – сказав  Микола Колесник.  

Голова обласної Ради Анатолій Олійник привітав всіх із прийдешнім Днем Міжнародної солідарності трудящих.

– Депутатський корпус обласної Ради представлений дуже широким спектром політичних партій, тому часто відбуваються гострі дискусії стосовно вирішення різних соціально-важливих питань, – сказав Анатолій Олійник.  – Сьогодні, коли почалися реальні реформи, ми розуміємо, що без таких змін наша держава не могла б рухатися вперед і розвиватися. Ставши на шлях реформ, ми «оголили» багато проблем, які є в нашому суспільстві. Для того, щоб вирішити проблеми, нам необхідний дипломатичний підхід, ми маємо об’єднати наші зусилля для того, аби мати процвітаючу та провідну область.

Також Анатолій Олійник зауважив, що найвищий представницький орган місцевого самоврядування в області працює пліч-о-пліч із профспілками.

– Ми залучаємо представників профспілок до всіх робочих груп, повідомляємо їх про важливі заходи, що відбуваються в області, також співпрацюємо і щодо питань з призначення керівників комунальних установ в рамках комісії та з багатьох інших, – зазначив Анатолій Олійник.

З вітальними словами виступили також голова обласної державної адміністрації Валерій Коровій та Вінницький міський голова Сергій Моргунов.

Виступали теж лідери та активісти профспілкових організацій та ділилися інформацією про реальний стан справ на місцях, в трудових колективах. Також обговорили питання внутрішньоспілкової діяльності, обмінялися думками щодо посилення захисного потенціалу організацій в сучасних умовах.

Представники профспілок рішуче засудили ідею скасування свята 1-го Травня як Дня Міжнародної солідарності трудящих.

Після завершення офіційної частини зборів на учасників зібрання чекав святковий концерт народних та зразкових аматорських колективів профспілок.

Повернутись Створено: 27 квітня 2017 року, 17:56 Переглядів: 709

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація