24 жовтня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (каб. 209) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Про справедливу зарплату говорили на загальнообласних зборах профспілок Вінниччини Роздрукувати

27 квітня в Будинку профспілок відбулися загальнообласні збори голів первинних профспілкових організацій. Зустріч «Профспілки – за гідну працю і справедливу зарплату» проведено напередодні Дня міжнародної солідарності трудящих.

У зборах взяли участь голова обласної Ради Анатолій Олійник, голова облдержадміністрації Валерій Коровій, Вінницький міський голова Сергій Моргунов, заступник голови Федерації профспілок України Володимир Саєнко, голова обласного об’єднання організацій роботодавців Петро Кузнєцов, керівники управлінь та департаментів облдержадміністрації, лідери обласних галузевих профспілок, голови районних координаційних рад голів профкомітетів, а також ветерани профспілкового руху.

Перед початком відкриття офіційної частини зборів голови та активісти первинних профспілкових організацій поклали квіти до меморіальної дошки колишньому голові обласних профспілок, Герою Соціалістичної Праці Павлу Лук’янчикову, а також відбулося відкриття Дошки пошани Федерації профспілок області.

Голова Федерації профспілок області Микола Колесник у своєму виступі зазначив, що реформи, які відбуваються в країні, залишають відбиток на правах та інтересах трудівників.

- Фінансово-економічні кризи, політична нестабільність вкрай негативно впливає на становище працівників, всіх простих людей, – розповів Микола Колесник. – Варто наголосити, що таке профспілкове віче є вкрай необхідним, адже життя ставить настільки гострі й масштабні питання в усіх сферах, що позиції лише вищих виборних профспілкових органів недостатньо для прийняття рішення, на які очікують спілчани.

Також голова Федерації профспілок області  наголосив, що за наполяганням профспілок в країні нарешті розпочалася реформа оплати праці. З 1 січня 2017 року вдвічі підвищено мінімальну заробітну плату.

- І це тільки перший крок. Реформа оплати праці, перш за все, має забезпечити справедливий розподіл її результатів: людина має отримувати належне, – сказав  Микола Колесник.  

Голова обласної Ради Анатолій Олійник привітав всіх із прийдешнім Днем Міжнародної солідарності трудящих.

– Депутатський корпус обласної Ради представлений дуже широким спектром політичних партій, тому часто відбуваються гострі дискусії стосовно вирішення різних соціально-важливих питань, – сказав Анатолій Олійник.  – Сьогодні, коли почалися реальні реформи, ми розуміємо, що без таких змін наша держава не могла б рухатися вперед і розвиватися. Ставши на шлях реформ, ми «оголили» багато проблем, які є в нашому суспільстві. Для того, щоб вирішити проблеми, нам необхідний дипломатичний підхід, ми маємо об’єднати наші зусилля для того, аби мати процвітаючу та провідну область.

Також Анатолій Олійник зауважив, що найвищий представницький орган місцевого самоврядування в області працює пліч-о-пліч із профспілками.

– Ми залучаємо представників профспілок до всіх робочих груп, повідомляємо їх про важливі заходи, що відбуваються в області, також співпрацюємо і щодо питань з призначення керівників комунальних установ в рамках комісії та з багатьох інших, – зазначив Анатолій Олійник.

З вітальними словами виступили також голова обласної державної адміністрації Валерій Коровій та Вінницький міський голова Сергій Моргунов.

Виступали теж лідери та активісти профспілкових організацій та ділилися інформацією про реальний стан справ на місцях, в трудових колективах. Також обговорили питання внутрішньоспілкової діяльності, обмінялися думками щодо посилення захисного потенціалу організацій в сучасних умовах.

Представники профспілок рішуче засудили ідею скасування свята 1-го Травня як Дня Міжнародної солідарності трудящих.

Після завершення офіційної частини зборів на учасників зібрання чекав святковий концерт народних та зразкових аматорських колективів профспілок.

Повернутись Створено: 27 квітня 2017 року, 17:56 Переглядів: 639

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація