Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Про стан розрахунків за оренду земельних паїв на засіданні оперативного штабу прозвітували керівники трьох районів Роздрукувати

Сьогодні, 26 вересня, відбулося   чергове засідання обласного оперативного штабу із забезпечення прав і свобод власників земель та збіжжя, яке провів директор Департаменту агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів облдержадміністрації Микола Ткачук. У його роботі взяли участь заступник голови обласної Ради Ігор Хміль, представники юстиції, правоохоронних органів, державної фіскальної служби.

– Сьогодні до нас на гарячу лінію продовжують надходити скарги, які, завдяки оперативному штабу, ми повинні вирішувати, щоб зняти напругу, яка складається в тих, чи інших територіальних громадах. Люди мають зрозуміти, які будуть подальші дії, як реагує і оперативно впливає влада на проблемні ситуації, – зазначив головуючий.

В ході засідання  було заслухано керівників Вінницького, Жмеринського Тростянецького районів, які прозвітували про стан розрахунків за оренду земельних паїв, а також Барського і Хмільницького – щодо скарг стосовно земельних відносин, які надійшли на гарячу лінію.

Заступник голови обласної Ради Ігор Хміль також поінформував про звернення жителів сіл Гордіївки та Будів Тростянецького і Теофілівки Бершадського районів, які повідомляли про порушення у земельних питаннях.

Під час засідання директор Департаменту агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів облдержадміністрації Микола Ткачук акцентував увагу керівників районів на першочергових завданнях, зокрема, приведення у відповідність земельних договорів щодо розрахунків за оренду земельних паїв; проведення зустрічей з пайовиками щодо усунення напруги в громадах; перегляд нормативно-грошової оцінки земельних часток. Також вказав на необхідність проведення роз’яснювальної роботи серед населення та налагодження контакту за участі представників юстиції, правоохоронних органів, державної фіскальної служби. Він наголосив, що найкращим захистом від рейдерства  можуть бути тільки офіційно укладені  та зареєстровані договори оренди паїв на умовах  8-10 % орендної плати.

Завершуючи, Микола Ткачук повідомив, що наступного тижня на засіданні оперативного штабу будуть заслуховуватися результати розгляду звернень громадян стосовно порушень у земельних питаннях.

Варто зазначити, що з початку роботи програми «Стоп рейдер» надійшло 15 звернень про незаконні махінації із землями та угіддями на території Вінницької області. Частина матеріалів уже перебуває на розгляді в суді, по інших – проводяться слідчі дії.

Повернутись Створено: 26 вересня 2017 року, 16:11 Переглядів: 623

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація