Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Рішення про суспільно-політичну ситуацію в Україні Роздрукувати

УКРАЇНА

ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА

РІШЕННЯ №671

22 лютого 2014 р.                                                               22 сесія 6 скликання

Про суспільно-політичну ситуацію в Україні

Відповідно до статті 43 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”,  обговоривши питання щодо оцінки суспільно-політичної ситуації, що склалася в Україні, обласна Рада ВИРІШИЛА:

1. Заборонити керівникам з’єднань та підрозділів Міністерства оборони України, Збройних Сил України, Міністерства внутрішніх справ України, Служби безпеки України, прокуратури України, органів державної влади та органів місцевого самоврядування, об’єднань громадян, установ і організацій, що розташовані на території Вінницької області,  виконувати заходи, спрямовані на незаконне обмеження прав і свобод громадян, як такі, що не відповідають Конституції України та законам України.

2. Повторно ініціювати перед Верховною Радою України питання щодо законодавчого врегулювання процесу децентралізації державної влади в Україні та передачі повноважень на місцевий рівень управління.

3. Заборонити Вінницькій обласній державній адміністрації виконувати злочинні постанови, накази та розпорядження вищих органів влади, які обмежують конституційні права та свободи громадян, волевиявлення під час участі у виборчому процесі, змушують громадян мимоволі брати участь в акціях та подіях, що загострюють громадянські конфлікти. Посадовців та керівників установ, які порушують закони України, притягувати до відповідальності згідно з чинним законодавством України.

4. Рішення 18 сесії обласної Ради 6 скликання від 8 листопада 2013 року   №630 „Про делегування обласній державній адміністрації окремих повноважень щодо управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області” визнати таким, що втратило чинність.

5. З  метою оперативного вирішення питань та підвищення ефективності управління об’єктами спільної власності територіальних громад області доручити голові обласної Ради в міжсесійний період укладати контракти і припиняти їх дію, призначати і звільняти керівників об’єктів спільної власності територіальних громад області з наступним затвердженням розпоряджень на сесіях обласної Ради.

6. Звернутися до керівників підприємств, установ, організацій Вінницької  області всіх форм власності, їх трудових колективів, всіх жителів Вінниччини із закликом щодо забезпечення безперебійного функціонування інфраструктури області.

7. Оприлюднити це рішення в газеті „Вінниччина”, інших  електронних та друкованих засобах масової інформації для інформування громадськості Вінницької  області.

8. Контроль за виконанням цього рішення покласти на голову обласної Ради.

 

Заступник голови обласної Ради                                   Н.СОЛЕЙКО

Повернутись Створено: 25 лютого 2014 року, 10:26 Переглядів: 1187

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація