Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • На 38 сесії обласної Ради депутати розглянуть 108 питань

    За результатами реєстрації 26 червня на 38 чергову сесію прибули 64 депутати з 84 загального складу обласної Ради. Перед початком роботи сесійного засідання депутати вшанували пам’ять про всіх загиблих в зоні Операції Об’єднаних сил хвилиною мовчання. У роботі сесії беруть участь керівники правоохоронних та судових органів: заступни ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Рішення про суспільно-політичну ситуацію в Україні Роздрукувати

УКРАЇНА

ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА

РІШЕННЯ №671

22 лютого 2014 р.                                                               22 сесія 6 скликання

Про суспільно-політичну ситуацію в Україні

Відповідно до статті 43 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”,  обговоривши питання щодо оцінки суспільно-політичної ситуації, що склалася в Україні, обласна Рада ВИРІШИЛА:

1. Заборонити керівникам з’єднань та підрозділів Міністерства оборони України, Збройних Сил України, Міністерства внутрішніх справ України, Служби безпеки України, прокуратури України, органів державної влади та органів місцевого самоврядування, об’єднань громадян, установ і організацій, що розташовані на території Вінницької області,  виконувати заходи, спрямовані на незаконне обмеження прав і свобод громадян, як такі, що не відповідають Конституції України та законам України.

2. Повторно ініціювати перед Верховною Радою України питання щодо законодавчого врегулювання процесу децентралізації державної влади в Україні та передачі повноважень на місцевий рівень управління.

3. Заборонити Вінницькій обласній державній адміністрації виконувати злочинні постанови, накази та розпорядження вищих органів влади, які обмежують конституційні права та свободи громадян, волевиявлення під час участі у виборчому процесі, змушують громадян мимоволі брати участь в акціях та подіях, що загострюють громадянські конфлікти. Посадовців та керівників установ, які порушують закони України, притягувати до відповідальності згідно з чинним законодавством України.

4. Рішення 18 сесії обласної Ради 6 скликання від 8 листопада 2013 року   №630 „Про делегування обласній державній адміністрації окремих повноважень щодо управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області” визнати таким, що втратило чинність.

5. З  метою оперативного вирішення питань та підвищення ефективності управління об’єктами спільної власності територіальних громад області доручити голові обласної Ради в міжсесійний період укладати контракти і припиняти їх дію, призначати і звільняти керівників об’єктів спільної власності територіальних громад області з наступним затвердженням розпоряджень на сесіях обласної Ради.

6. Звернутися до керівників підприємств, установ, організацій Вінницької  області всіх форм власності, їх трудових колективів, всіх жителів Вінниччини із закликом щодо забезпечення безперебійного функціонування інфраструктури області.

7. Оприлюднити це рішення в газеті „Вінниччина”, інших  електронних та друкованих засобах масової інформації для інформування громадськості Вінницької  області.

8. Контроль за виконанням цього рішення покласти на голову обласної Ради.

 

Заступник голови обласної Ради                                   Н.СОЛЕЙКО

Повернутись Створено: 25 лютого 2014 року, 10:26 Переглядів: 1048

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація