Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Рішення про суспільно-політичну ситуацію в Україні Роздрукувати

УКРАЇНА

ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА

РІШЕННЯ №671

22 лютого 2014 р.                                                               22 сесія 6 скликання

Про суспільно-політичну ситуацію в Україні

Відповідно до статті 43 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”,  обговоривши питання щодо оцінки суспільно-політичної ситуації, що склалася в Україні, обласна Рада ВИРІШИЛА:

1. Заборонити керівникам з’єднань та підрозділів Міністерства оборони України, Збройних Сил України, Міністерства внутрішніх справ України, Служби безпеки України, прокуратури України, органів державної влади та органів місцевого самоврядування, об’єднань громадян, установ і організацій, що розташовані на території Вінницької області,  виконувати заходи, спрямовані на незаконне обмеження прав і свобод громадян, як такі, що не відповідають Конституції України та законам України.

2. Повторно ініціювати перед Верховною Радою України питання щодо законодавчого врегулювання процесу децентралізації державної влади в Україні та передачі повноважень на місцевий рівень управління.

3. Заборонити Вінницькій обласній державній адміністрації виконувати злочинні постанови, накази та розпорядження вищих органів влади, які обмежують конституційні права та свободи громадян, волевиявлення під час участі у виборчому процесі, змушують громадян мимоволі брати участь в акціях та подіях, що загострюють громадянські конфлікти. Посадовців та керівників установ, які порушують закони України, притягувати до відповідальності згідно з чинним законодавством України.

4. Рішення 18 сесії обласної Ради 6 скликання від 8 листопада 2013 року   №630 „Про делегування обласній державній адміністрації окремих повноважень щодо управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області” визнати таким, що втратило чинність.

5. З  метою оперативного вирішення питань та підвищення ефективності управління об’єктами спільної власності територіальних громад області доручити голові обласної Ради в міжсесійний період укладати контракти і припиняти їх дію, призначати і звільняти керівників об’єктів спільної власності територіальних громад області з наступним затвердженням розпоряджень на сесіях обласної Ради.

6. Звернутися до керівників підприємств, установ, організацій Вінницької  області всіх форм власності, їх трудових колективів, всіх жителів Вінниччини із закликом щодо забезпечення безперебійного функціонування інфраструктури області.

7. Оприлюднити це рішення в газеті „Вінниччина”, інших  електронних та друкованих засобах масової інформації для інформування громадськості Вінницької  області.

8. Контроль за виконанням цього рішення покласти на голову обласної Ради.

 

Заступник голови обласної Ради                                   Н.СОЛЕЙКО

Повернутись Створено: 25 лютого 2014 року, 10:26 Переглядів: 1097

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація